tylko

wartościowe linki

dla twojej strony internetowej

zaufaj naszemu doświadczeniu

Pakiet TrustRank

wartościowe linki

najlepsze katalogi

dodatkowa reklama

Pakiety Trust Rank to 50 lub 100 najlepszych katalogów w naszym kraju, są to również nasze najpopularniejsze pakiety w ofercie. Wyróżnia je wysoki TrustFlow, CitationFlow, Domain Rating,  liczba linków przychodzących oraz wiek. Katalogi te miały również wysoki wskaźnik PageRank od 3 do 6, do momentu usunięcia go oficjalnie przez Google (więcej tutaj). Moderatorzy tych katalogów szczególnie dbają o ich jakość, skrupulatnie moderując każdy wpis i systematycznie je podlinkowują. W związku z tym że nasza firma od dłuższego czasu współpracuje z kilkudziesięcioma katalogami z tej listy nasze wpisy są traktowane priorytetowo. Decydując się na zakup któregoś z pakietów niżej nabywają Państwo 50 bądź 100 linków w naprawdę atrakcyjnej cenie,  ponieważ dodając samemu muszą się Państwo liczyć z dużo większymi kosztami i poświęcić bardzo dużo czasu na napisanie unikalnych opisów, nie mówiąc o samym procesie dodawania wpisów. U nas usługa jest kompleksowa, wystarczy nam adres strony i frazy i wszystkim zajmujemy się my!

Wybierz swój pakiet
 • dodanie Państwa strony do 50 lub 100 najmocniejszych i najpopularniejszych katalogów płatnych w Polsce
 • Większość katalogów umieszcza wpisy z pełnym adresem url domeny czyli z https. Natomiast część katalogów nie przyjmuje linków w wersji https.
 • koszt smsów w tych katalogach to 303,15zł dla TOP50 i 484,69zł dla TOP100 ! Jeden SMS, waha się od kilku do nawet 11,07zł, nie dodajemy wpisów do rzekomo topowych 15 SEOkatalogów z multikodem za 30zł!
 • 50 unikalnych opisów dla TOP50 oraz 36 opisów unikalnych dla pozostałych 50 katalogów ! Osoby które dostarczą nam unikalne teksty mają niższą cenę, 1zł netto za każdy dostarczony tekst!
 • skrzynka pocztowa w domenie @pozycjonusz.pl z późniejszym przekazaniem pełnego dostępu np. w razie edycji wpisów
 • konto do monitorowania 5 pozycji fraz kluczowych w wyszukiwarce Google.pl bezpłatnie na czas katalogowania
 • dostęp do panelu klienta w którym raporty generowane i aktualizowane automatycznie co 24h dzięki czemu mogą Państwo śledzić postępy zlecenia całą dobę!
 • raport z bezpośrednimi linkami do dodanych wpisów
 • katalogi o wysokim TrustRank, dzięki czemu Twoja strona stanie się bardziej wartościowa w "oczach" Google od stron Twojej konkurencji, co przełoży się również na pozycje !
 • do naszej TOP50 należy m.in. gwiazdor.pl katalog.di.com.pl katalog.interia.pl kataloog.info webtree.com.pl katalog.hoga.pl katglog.gery.pl - katalogi z najwyższej półki, myśląc o dobrych pozycjach, po prostu musisz tam być ! (uwaga katalogi Onet, Gazeta oraz WP zawiesiły możliwość dodawania wpisów!)
 • katalogi te co miesiąc przegląda tysiące osób, jest to także dodatkowa reklama Twojej strony w sieci !
 • wszystkie katalogi istnieją w sieci do kilku do nawet kilkunastu lat
 • Jeżeli Państwa strona będzie już w części katalogów, oznaczymy to w raporcie a kwota niewysłanych smsów w tych katalogach jest do wykorzystania! Przykładowo jeżeli Państwa strona będzie już w katalog.di.com.pl i katalog.interia.pl to zostanie u nas 22zł do wykorzystania na kolejne usługi, bo tyle kosztują wpisy w tych katalogach. Nie dublujemy wpisów!
 • Oferowane Linki przez Usługodawcę nie są Linkami abonamentowymi. Usługodawca nie usuwa Linków. W przypadku serwisu usuniętego z sieci, Link również znika. Usługodawca udziela 3 miesięcznej gwarancji na pozyskane Linki.

849 PLN brutto

Pakiet TrustRank 2

100 najmocniejszych katalogów

Zamów

539 PLN brutto

Pakiet TrustRank 1

50 najmocniejszych katalogów

Zamów

Przykłady serwisów

1

2

3

4

Zobacz również

Pakiet Turystyczny

Prowadzisz obiekt noclegowy? Super! Zyskaj zarówno wartościowe linki do strony, jak i nowych gości.

Pakiet Sklepowy

Wizytówki z ofertą oraz danymi kontaktowymi. Linki dedykowane wyłącznie sklepom internetowym.

Artykuły sponsorowane

Opublikujemy artykuły z wartościowymi treściami, które przyciągną uwagę klientów.

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie poprzez nasze formularze, w których umieścisz wszystkie szczegóły linkowania.

Zamów

Nie wiesz jakie usługi wybrać?

Zadzwoń

535 901 662

Lub skorzystaj z naszego poradnika online

Nie wiesz co zamówić?

Szybka oferta