tylko

wartościowe linki

dla twojej strony internetowej

zaufaj naszemu doświadczeniu

Pakiet TrustRank

wartościowe linki

najlepsze katalogi

dodatkowa reklama

Pakiety Trust Rank to 50 lub 100 najlepszych katalogów w naszym kraju, są to również nasze najpopularniejsze pakiety w ofercie. Wyróżnia je wysoki TrustFlow, CitationFlow, Domain Rating,  liczba linków przychodzących oraz wiek. Katalogi te miały również wysoki wskaźnik PageRank od 3 do 6, do momentu usunięcia go oficjalnie przez Google (więcej tutaj). Moderatorzy tych katalogów szczególnie dbają o ich jakość, skrupulatnie moderując każdy wpis i systematycznie je podlinkowują. W związku z tym że nasza firma od dłuższego czasu współpracuje z kilkudziesięcioma katalogami z tej listy nasze wpisy są traktowane priorytetowo. Decydując się na zakup któregoś z pakietów niżej nabywają Państwo 50 bądź 100 linków w naprawdę atrakcyjnej cenie,  ponieważ dodając samemu muszą się Państwo liczyć z dużo większymi kosztami i poświęcić bardzo dużo czasu na napisanie unikalnych opisów, nie mówiąc o samym procesie dodawania wpisów. U nas usługa jest kompleksowa, wystarczy nam adres strony i frazy i wszystkim zajmujemy się my!

Wybierz swój pakiet
 • dodanie Państwa strony do 50 lub 100 najmocniejszych i najpopularniejszych katalogów płatnych w Polsce
 • Większość katalogów umieszcza wpisy z pełnym adresem url domeny czyli z https. Natomiast część katalogów nie przyjmuje linków w wersji https.
 • koszt smsów w tych katalogach to 303,15zł dla TOP50 i 484,69zł dla TOP100 ! Jeden SMS, waha się od kilku do nawet 11,07zł, nie dodajemy wpisów do rzekomo topowych 15 SEOkatalogów z multikodem za 30zł!
 • 50 unikalnych opisów dla TOP50 oraz 36 opisów unikalnych dla pozostałych 50 katalogów ! Osoby które dostarczą nam unikalne teksty mają niższą cenę, 1zł netto za każdy dostarczony tekst!
 • skrzynka pocztowa w domenie @pozycjonusz.pl z późniejszym przekazaniem pełnego dostępu np. w razie edycji wpisów
 • konto do monitorowania 5 pozycji fraz kluczowych w wyszukiwarce Google.pl bezpłatnie na czas katalogowania
 • dostęp do panelu klienta w którym raporty generowane i aktualizowane automatycznie co 24h dzięki czemu mogą Państwo śledzić postępy zlecenia całą dobę!
 • raport z bezpośrednimi linkami do dodanych wpisów
 • katalogi o wysokim TrustRank, dzięki czemu Twoja strona stanie się bardziej wartościowa w "oczach" Google od stron Twojej konkurencji, co przełoży się również na pozycje !
 • do naszej TOP50 należy m.in. gwiazdor.pl katalog.di.com.pl katalog.interia.pl kataloog.info webtree.com.pl katalog.hoga.pl katglog.gery.pl - katalogi z najwyższej półki, myśląc o dobrych pozycjach, po prostu musisz tam być ! (uwaga katalogi Onet, Gazeta oraz WP zawiesiły możliwość dodawania wpisów!)
 • katalogi te co miesiąc przegląda tysiące osób, jest to także dodatkowa reklama Twojej strony w sieci !
 • wszystkie katalogi istnieją w sieci do kilku do nawet kilkunastu lat
 • Jeżeli Państwa strona będzie już w części katalogów, oznaczymy to w raporcie a kwota niewysłanych smsów w tych katalogach jest do wykorzystania! Przykładowo jeżeli Państwa strona będzie już w katalog.di.com.pl i katalog.interia.pl to zostanie u nas 22zł do wykorzystania na kolejne usługi, bo tyle kosztują wpisy w tych katalogach. Nie dublujemy wpisów!
 • Oferowane Linki przez Usługodawcę nie są Linkami abonamentowymi. Usługodawca nie usuwa Linków. W przypadku serwisu usuniętego z sieci, Link również znika. Usługodawca udziela 3 miesięcznej gwarancji na pozyskane Linki.

739 PLN brutto

Pakiet TrustRank 2

100 najmocniejszych katalogów

Zamów

499 PLN brutto

Pakiet TrustRank 1

50 najmocniejszych katalogów

Zamów

Przykłady serwisów

1

2

3

4

Zobacz również

Pakiet Medyczny

Jeżeli prowadzisz gabinet medyczny, to te linki pomogą Ci wypozycjonować Twoją stronę www.

Pakiet Firmowy

Wykonamy nawet 130 wizytówek internetowych dla Twojej firmy. To idealny pakiet na lokalne SEO.

Artykuły sponsorowane

Opublikujemy artykuły z wartościowymi treściami, które przyciągną uwagę klientów.

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie poprzez nasze formularze, w których umieścisz wszystkie szczegóły linkowania.

Zamów

Nie wiesz jakie usługi wybrać?

Zadzwoń

535 901 662

Lub skorzystaj z naszego poradnika online

Nie wiesz co zamówić?

Szybka oferta