Linki tematyczne

Pozycjonowanie stron internetowych jest coraz trudniejsze, coraz więcej firm zaczyna swoją walkę o najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google. Wprowadzamy systematycznie nowe usługi do naszej oferty, analizując trendy w SEO i postawiliśmy na linki tematyczne. Linki tematyczne to nic innego jak klikalne odnośniki ze stron powiązanych tematycznie ze stroną lub generalnie z branżą. Dla sklepu internetowego oferującego obuwie damskie, linkiem tematycznym w naszej ofercie będzie np. komentarz na blogu modowym, post na forum dla kobiet czy profil lub wizytówka w serwisie modowym.

 

W chwili obecnej nasza baza linków tematycznych liczy ponad 30 różnych branż oraz prawie 550 różnych miejsc, gdzie możemy umieścić klikalny odnośnik do Państwa strony. Dla danej branży jesteśmy w stanie pozyskać od kilku do kilkudziesięciu linków tematycznych.

 

MotoryzacjaTurystykaInformatykaModaDom/BudownictwoŚlub/Wesele
KsięgowośćMedycyna/ZdrowieŻywnośćPrawoRolnictwoUroda
DzieckoWaluty/Finanse/KredytyEdukacjaNieruchomościPracaDom/Wystrój wnętrz
Dom/OgrodnictwoMarketing/ReklamaBiznesTłumaczeniaGadżetySport
FitnessBiuroSztuka/KulturaSEOHoteleRozrywka
MuzykaFotografiaTransportUsługi pogrzeboweRandki

Koszt jednego linku tematycznego to 15zł netto (18,45zł brutto). Aby zamówić linki tematyczne należy skorzystać z naszego formularza zamówień oraz wybrać opcję KOMPLEKSOWE SEO. Nasza firma realizuje również zlecenia na indywidualne zamówienie, gdzie po ustaleniu budżetu jesteśmy w stanie pozyskiwać linki dużo droższe, ze znacznie lepszymi parametrami SEO w cyklach np. miesięcznych. Zapraszamy do kontaktu!

 

Linki tematyczne
4.4 punktów (7) głosów


Najczęściej zadawane pytania

Linkami tematycznymi, np. dla strony firmy budowlanej z Warszawy, będą wpisy/sygnaturki na forach budowlanych, profile na serwisach budowlanych, wpisy w katalogach budowlanych, komentarze na stronach budowlanych, wpisy w katalogach firm wyłącznie warszawskich, linki z serwisów dotyczących Warszawy.
Linkami tematycznymi, np. dla strony salonu fryzjerskiego z Wrocławia, będą wpisy/sygnaturki na froach dotyczących mody/urody/kobiet, profile na serwisach dotyczących mody/urody/kobiet, komentarze na stronach dotyczących mody/urody/kobiet, wpisy w katalogach moda/uroda, wpisy w katalogach firm wyłącznie z Wrocławia, linki z serwisów dotyczących Wrocławia.
Linki pozyskujemy tylko i wyłącznie w formie czystego adresu url lub anchorem jest nazwa firmy/strony, nie linkujemy stron na typowe frazy SEO. Koszt pozyskania jednego linku tematycznego to 15zł netto.
Oczywiście! Jesteśmy w stanie co miesiąc przygotowywać kolejną paczkę usług SEO, przypominać telefonicznie lub mailowo o końcu realizacji poprzedniej paczki. Każdy z naszych klientów, ma swojego opiekuna z którym może skontaktować się w każdej chwili w sprawie jego projektów.
Każda branża jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Przed każdym zleceniem informujemy klienta jakie są szanse na realizacje zamówionych linków tematycznych. W przypadku realizacji np. 50% z nich, 50% wpłaconej kwoty zwracamy na konto!

Formularz kontaktowy ws. linków tematycznych



*Wymagane pola

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie poprzez nasze formularze, w których umieścisz wszystkie szczegóły linkowania.

Zamów

Nie wiesz jakie usługi wybrać?

Zadzwoń

535 901 662

Lub skorzystaj z naszego poradnika online

Nie wiesz co zamówić?

Szybka oferta