Linki tematyczne, branżowe | Pozycjonusz.pl
Oceń
(5/5)

Linki tematyczne

Linki tematyczne w SEO są jedną z metod na skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. W czasach, kiedy konkurencja do najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google jest ostra jak nigdy, postawienie na pozyskiwanie linków dopasowanych do konkretnej branży przynosi szybsze i lepsze efekty. W tej sposób jesteśmy w stanie zaoferować bardzo skuteczne pozycjono

Ponieważ naszą ofertę zawsze opieramy o aktualne i na bieżąco sprawdzane trendy SEO, usługę linków tematycznych możemy polecić Państwu z całego serca. Szczególnie obecnie, w roku 2019, kiedy wszyscy szukają najlepszych sposobów na tanie pozycjonowanie o wysokiej skuteczności.

Czym są linki tematyczne w SEO?

Linki tematyczne to klikane odnośniki do Państwa witryny, które umieszczamy na stronach powiązanych tematycznie z witryną lub po prostu z daną branże, w której Państwo działają. Jak pozyskujemy linki tematyczne? Na przykład dla sklepu internetowego oferującego obuwie damskie, linkiem tematycznym będzie komentarz na blogu modowym, post na forum dla kobiet czy profil lub wizytówka w serwisie modowym. To tylko przykłady, ponieważ linki tematyczne można zamieszczać w wielu innych popularnych miejscach w sieci, gdzie zobaczy je duża grupa osób i w nie kliknie.

blank

Obecnie oferujemy jesteśmy w stanie zaoferowani linki tematycznych z ponad 30 różnych branż. Odnośniki do Państwa strony lub sklepu możemy zaś umieszczać w prawie 550 różnych miejscach. Jesteśmy w stanie pozyskać od kilku do kilkudziesięciu linków tematycznych dla każdej z wymienionych branż:

MotoryzacjaTurystykaInformatykaModaDom/BudownictwoŚlub/Wesele
KsięgowośćMedycyna/ZdrowieŻywnośćPrawoRolnictwoUroda
DzieckoWaluty/Finanse/KredytyEdukacjaNieruchomościPracaDom/Wystrój wnętrz
Dom/OgrodnictwoMarketing/ReklamaBiznesTłumaczeniaGadżetySport
FitnessBiuroSztuka/KulturaSEOHoteleRozrywka
MuzykaFotografiaTransportUsługi pogrzeboweRandki

Koszt jednego linku tematycznego to 23zł netto (28,29zł brutto). Aby zamówić linki tematyczne należy skorzystać z naszego formularza zamówień oraz wybrać opcję KOMPLEKSOWE SEO. Nasza firma realizuje również zlecenia na indywidualne zamówienie, gdzie po ustaleniu budżetu jesteśmy w stanie pozyskiwać linki dużo droższe, ze znacznie lepszymi parametrami SEO. Możemy to zrobić w cyklach np. miesięcznych. Zapraszamy do kontaktu!

Najczęściej zadawane pytania

Linkami tematycznymi, np. dla strony firmy budowlanej z Warszawy, będą wpisy/sygnaturki na forach budowlanych, profile na serwisach budowlanych, wpisy w katalogach budowlanych, komentarze na stronach budowlanych, wpisy w katalogach firm wyłącznie warszawskich czy linki z serwisów dotyczących Warszawy.

Linkami tematycznymi, np. dla strony salonu fryzjerskiego z Wrocławia, będą wpisy/sygnaturki na forach dotyczących mody/urody/kobiet, profile na serwisach dotyczących mody/urody/kobiet, komentarze na stronach dotyczących mody/urody/kobiet, wpisy w katalogach moda/uroda, wpisy w katalogach firm wyłącznie z Wrocławia, linki z serwisów dotyczących Wrocławia.

Linki pozyskujemy tylko i wyłącznie w formie czystego adresu url lub anchorem jest nazwa firmy/strony, nie linkujemy stron na typowe frazy SEO. Koszt pozyskania jednego linku tematycznego to 23 zł netto.

Oczywiście! Jesteśmy w stanie co miesiąc przygotowywać kolejną paczkę usług SEO, przypominać telefonicznie lub mailowo o końcu realizacji poprzedniej paczki. Każdy z naszych klientów ma swojego opiekuna, z którym może skontaktować się w każdej chwili w sprawie swoich projektów.

Każda branża jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Przed każdym zleceniem informujemy klienta jakie są szanse na realizacje zamówionych linków tematycznych. W przypadku realizacji np. 50% z nich, 50% wpłaconej kwoty zwracamy na konto!