Copywriting SEO | Pozycjonusz.pl
Oceń
(5/5)

Copywriting SEO

Jako wsparcie działań pozycjonerskich, naszym oferujemy klientom również wysokiej jakości usługi z zakresu copywritingu, które są świetnym dodatkiem do optymalizacji oraz link buildingu. Dzięki unikalnym tekstom na stronie internetowej, blogu czy w sklepie online, Google znacząco podnosi jakość, jak również ocenę witryny, a także jej pozycję w wynikach wyszukiwania. Usługę copywritingu śmiało możemy polecić wszystkim, którzy do kwestii link buildingu oraz pozycjonowania stron podchodzą w sposób przemyślany i strategiczny. Proponujemy tworzenie unikalnych tekstów różnego typu. Każdy z nich jest uprzednio konsultowany z klientem. Co więcej, ma skrupulatnie dobrane słowa kluczowe, a także nagłówki dopasowane pod SEO. Tworzymy artykuły sponsorowane, opisy produktowe, artykuły blogowe i wiele innych treści. Możesz zlecić nam również napisanie tekstów w języku angielskim. Zapraszamy do współpracy!

W ramach usługi copywritingu dla firm oferujemy tworzenie unikalnych treści:

blank

Opisy produktów i usług

blank

Artykuły sponsorowane, poradnikowe i specjalistyczne

blank

Treści na strony internetowe

blank

Wpisy na blogi firmowe

blank

Teksty na landing page

blank

Wysokiej jakości teksty dla prasy

Ponadto świadczymy również usługi dodatkowe:

blank

Korekta i redakcja gotowych tekstów pod kątem błędów

blank

Redakcja e-booków, książek, artykułów, prac dyplomowych

blank

Tłumaczenia angielsko-polskie i polsko-angielskie oraz tworzenie treści w j. angielskim

Nasi copywriterzy przygotowują unikalne treści wysokiej jakości, które pomogą Ci w wypromowaniu swojej firmy, jak również jej produktów lub usług. Gwarantujemy, że przygotowane przez nas teksty spełniają wszystkie wymogi pozycjonowania pod wyszukiwarki internetowe: maja unikalną treść, która jest napisana tak, by zainteresować czytelnika. Oprócz tego posiadają dobrze dobrane słowa kluczowe. Co więcej, pisane są językiem korzyści, który doskonale przedstawia zalety produktów i usług, nie namawiając wprost do skorzystania z oferty. Dotyczy to głównie opisów produktów i usług, artykułów sponsorowanych oraz wpisów promujących produkty. Dodatkowo są one perfekcyjnie zoptymalizowane. Posiadają odpowiednie meta dane, tytuły, śródtytuły, linki, słowa kluczowe, a także zdjęcia (na życzenie klienta). Są także napisane wzorcową polszczyzną oraz poprawne pod względem merytorycznym.

blank

Usługi z zakresu copywritingu to skuteczna forma pozycjonowania, przyczyniająca się do wzrostu sprzedaży i będąca źródłem ruchu na stronie internetowej lub w sklepie online. Unikalne treści zdecydowanie budują pozytywny wizerunek firmy, zwiększają zaufanie do produktów i usług, a także stawiają markę w roli autorytetu w danej dziedzinie. Mają na celu przede wszystkim zainteresowanie czytelnika konkretną usługą lub produktem, a także zachęcenie go zakupu lub skorzystania z oferty. Tworząc teksty nasi copywriterzy dbają jednak o to, by oferta nie była przestawiana w oczywisty, nachalny sposób. Promocja jest bardzo subtelna, czasem wręcz niezauważalna. Tekst jest tworzony bowiem tak, by spotęgować zainteresowanie w czytelniku. Dzięki temu sam stwierdzi, że potrzebuje danego produktu/usługi. To jest właśnie droga do stworzenia dobrego tekstu, który przekłada się na realne korzyści.

Oferujemy wygodny system rozliczeń za liczbę znaków ze spacjami (zzs). Na ostateczną cenę wpływa także rodzaj tekstu, stopień jego trudności, branża oraz wybrana wersja językowa.

Formularz kontaktowy ws. Copywritingu