GWARANTUJEMY

PROFESJONALIZM

I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU

Informacje o nas

Początki naszej działalności to rok 2009, kiedy to po raz pierwszy zaczęliśmy oferować usługi z zakresu SEO dla naszych klientów poprzez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości jako Polski Startup ! 🙂 Od tego momentu stale rozwijamy naszą ofertę, poprzez ciągłą analizę algorytmu Google i dobieranie pod jego kątem najbardziej efektownych oraz bezpiecznych metod linkowania Państwa stron. Skupiamy się tylko i wyłącznie na linkach wysokiej jakości, które nie zaszkodzą Państwa stronie, a jedynie przyniosą pożądane efekty w postaci wyższych pozycji, a co najważniejsze większego ruchu z wyników organicznych. Przy poszukiwaniu miejsc w których moglibyśmy je umieścić, staramy się wybierać te, które oprócz efektu SEO, przyniosą realnych użytkowników na stronę.

 

Oprócz link buildingu który jest kluczowym elementem zdobywania pozycji w Google, oferujemy audyty i optymalizację SEO, copywriting SEO, budowę zaplecz pozycjonerskich, działania content marketingowe, czyli wszystko to co wpływa na pozycję strony w Google. Od początku naszej działalności zrealizowaliśmy tysiące projektów dla wielu zadowolonych klientów, zaczynając od realizacji pojedynczego pakietu linków, a kończąc na kompleksowej obsłudze SEO, nabierając w ten sposób wiele cennego doświadczenia, w efektywnym SEO.

 

Nasz zespół to kilkanaście młodych i kreatywnych osób, które specjalizują się w różnych dziedzinach, począwszy od typowego SEO w którego skład wchodzi audyt, analiza konkurencji i link building, a na Web developmencie kończąc, czyli wszystkich aspektach związanych z techniczną stroną SEO jak prawidłowa optymalizacja strony, jej szybkość, dostosowanie do wytycznych Google lub dostosowaniu do urządzeń mobilnych. Decydując się więc na usługi naszej firmy, mają Państwo do dyspozycji kilkunastoosobowy doświadczony zespół.

Współpracujemy z wieloma agencjami interaktywnymi oraz firmami pozycjonerskimi z całej Polski, zarówno z tymi małymi jak i wielkimi, którym wykonujemy różnorodne usługi SEO. Wiele z nich darzy nas zaufaniem już nawet od 5 lat, stale zlecając nam kolejne projekty dla swoich nowych klientów, co świadczy o jakości naszych usług. Każda agencja otrzymuje u nas swojego dedykowanego opiekuna, który jest w stanie przygotowywać indywidualną ofertę i prowadzić proces zamówień. Dołącz do nich już dziś!

 

Nasz zespół

Patryk
Patryk
Dawid
Dawid
Paulina
Paulina
Krzysiek
Krzysiek
Emilia
Emilia
Zbyszek
Zbyszek
Dima
Dima
Marlena
Marlena
Adrian
Adrian
Asia
Asia
Grzesiek
Grzesiek
Piotr
Piotr
Hubert
Hubert
Igor
Igor
Justyna
Justyna
Krystian
Krystian
Martyna
Martyna
Patryk
Patryk
Rekrutujemy
Młodszy specjalista ds. SEO (Białystok)
Specjalista ds. SEO (Wrocław)

Zamów

Już teraz

Złóż zamówienie poprzez nasze formularze, w których umieścisz wszystkie szczegóły linkowania.

Zamów

Centrum pomocy

Zadzwoń

nie wiesz jakie pakiety wybrać?

535 901 662

Lub skorzystaj z naszego poradnika online

Nie wiesz co zamówić?

Szybka oferta