Tanie pozycjonowanie stron internetowych - Pozycjonusz.pl
Oceń
(5/5)
blank

Tanie pozycjonowanie stron internetowych, to nie przelewki. To długofalowe działanie, które powinno rozpocząć się od audytu i kompleksowej analizy SEO, wiodąc poprzez jakościowy link building oraz wartościowy copywriting, aż po weryfikację zastosowanych działań, wyciągnięcie wniosków i wprowadzenie ewentualnych kroków naprawczych. Co, jak nie kompleksowe działanie realizowane przez profesjonalistów w dziedzinie SEO sprawi, że Twoja działalność w końcu zdobędzie rozgłos w sieci i zacznie przynosić realne zyski? Wykaż się dozą cierpliwości i zaufaniem do naszych usług, a wypracujemy dla Ciebie najlepsze wyniki na lata!

Tanie pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron, oprócz uprzednio wykonanego audytu i optymalizacji,  to głównie pozyskiwanie linków dla strony głównej. W przypadku rozbudowanych stron firmowych, gdzie oprócz podstron typu “O firmie”, “Oferta” czy “Kontakt”, występują również podstrony z opisem usług czy produktów danej firmy. Tanie pozycjonowanie strony w takim wypadku musi być bardziej zaawansowane i linki wówczas pozyskiwane są dla wszystkich podstron.

Z racji tego, że w przypadku stron firmowych głównie skupiamy się na stronie głównej, ważne jest aby linki były bardzo różne i chodzi tutaj zarówno o ich pochodzenie jak i “wygląd”. Od dłuższego czasu, Google karze strony, które mają przeważającą liczbę linków tzw. exact match, czyli linków na słowa typu:

  • fryzjer Warszawa,
  • mechanik Wrocław,
  • roznoszenie ulotek,
  • balustrady.

Dodając takie linki pokazujemy, że nasza strona jest nienaturalnie pozycjonowana, ponieważ typowy Kowalski, któremu spodobałaby się nasza strona bądź oferta, nie umieściłby w sieci linków na słowa jak balustrady czy fryzjer Warszawa, tylko podałby czysty adres URL, ewentualnie podlinkowałby nazwę firmy. Ważne jest więc aby w anchorach znalazła się nazwa firmy czy nazwa strony np.:

  • Arkadia fryzjer Warszawa,
  • Japantech.pl mechanik Wrocław.

Taki profil linków wygląda wówczas bardziej naturalnie co daje nam przewagę nad konkurencją oraz zabezpiecza naszą domenę przed przykrymi konsekwencjami. Wówczas tanie pozycjonowanie strony jest dużo bardziej bezpieczne. Co najważniejsze, przy dobrze zoptymalizowanej stronie i nawet 100% linków wyłącznie na nazwę firmy lub brandu, można być w TOP10 na upatrzone słowa kluczowe! Wyjście z filtra dla domeny naprawdę zaspamowanej czasami jest praktycznie niemożliwe, a zmiana nazwy domeny dla wielu firm z ugruntowaną pozycją nie wchodzi w ogóle w grę, więc prowadźmy link building z głową, czasy pozycjonowania za efekt w ciągu miesiąca dawno minęły!

Weźmiemy Twoją witrynę w obroty

Stronę internetową należy odpowiednio zoptymalizować i dostosować do wytycznych Google przed procesem pozyskiwania linków. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w przeprowadzaniu audytów SEO oraz przeprowadzania na ich podstawie późniejszych optymalizacji, poczynając od podstaw jak poprawa metatagów, altów czy nagłówków, a na zmniejszaniu kodu HTML, Javascript lub CSS czyli sprawach stricte technicznych, kończąc. Efekt naszej optymalizacji sprawdzamy narzędziem bezpośrednio od Google

https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/

Efekt optymalizacji strony internetowej na komputery praktycznie za każdym razem przekracza 90 punktów na 100! Optymalizacja oraz działania link buildingowe to dwie nierozłączne rzeczy, które należy razem, aby liczyć na efekty w SEO.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę tanich usług SEO dla stron internetowych, są to m. in.:

Wartościowe linkowanie

Pakiet linków SEO TrustRank1

Dodanie strony do 50 najmocniejszych i najpopularniejszych katalogów płatnych w Polsce czyli pozyskanie 50 linków. W cenie są opłaty aktywacyjne, teksty i pełny raport w autorskim panelu klienta.

599 zł netto

Pakiet linków SEO Firmowy1

Dodanie strony do 50 katalogów firmowych czyli pozyskanie 50 linków. Pakiet idealny kiedy pozycjonujemy się lokalnie w swoim mieście. W cenie są opłaty aktywacyjne, teksty i pełny raport w autorskim panelu Klienta.
559 zł netto

Pakiet linków SEO Ogłoszenia1

Pozyskamy dla Ciebie 25 linków z profesjonalnych serwisów ogłoszeniowych. To nie tylko wartościowe źródło linka, ale także dodatkowa reklama i dobra dywersyfikacja odnośników prowadzących do Twojej strony! Do tego teksty i pełen raport w panelu klienta.
349 zł netto
TrustRank - strona otrzymuje linki z takich miejsc jak katalogi Onetu, WP, Interii, Gwiazdor i wielu innych mocnych katalogów które dla Google ze względu na swoją markę są bardzo wartościowe. Linki z tego typu katalogów podnoszą wartość strony (jej wskaźnik TrustRank), ponieważ większość katalogów istnieje w sieci od kilku do kilkunastu lat.
Firmowy - strona otrzymuje linki z takich miejsc jak Oferteo.pl Bizeo.pl Cylex.pl Firmowy.com.pl i wielu innych tego typu katalogów/portali. Serwisy te są idealne do umieszczenia wizytówki z ofertą firmy, danymi teleadresowymi i linkiem do strony. Linkami z tego typu stron są czyste adresy www bez anchora (czyli http://adres.pl). Tego typu wizytówki różnicują profil linków przychodzących i sprawiają, że jesteśmy mniej narażeni na konsekwencje pozycjonowania. Wizytówki w tego typu katalogach to także dodatkowa reklama, bo tego typu serwisy są bardzo często wysoko w Google pod pewne frazy co może przełożyć się na ruch na stronie.
Ogłoszenia - strona otrzymuje linki z serwisów ogłoszeniowych, gdzie prezentujemy Państwa ofertę. Linkami w tym pakiecie są czyste adresy www bez anchorów. Pakiet ten idealnie nadaje się do podlinkowania podstron, z konkretnymi usługami, serwisy te odwiedza również wiele osób więc jest to także szansa na pozyskanie klienta, stricte z danego opublikowanego ogłoszenia.
Kompleksowe pakiety SEO dla każdej branży

MultiPakiet linków Transport i logistyka

MultiPakiet 'Transport i logistyka' to zdywersyfikowany zbiór wartościowych linków z różnych źródeł. Dbamy zarówno o tematyczność, jak i odpowiednie parametry SEO domen, z których linkujemy do Twojej strony. W pakiecie teksty i pełen raport w panelu Klienta.
646 zł netto

MultiPakiet linków Sport i fitness

MultiPakiet 'Sport i fitness' to zdywersyfikowany zbiór wartościowych linków z różnych źródeł. Dbamy zarówno o tematyczność, jak i odpowiednie parametry SEO domen, z których linkujemy do Twojej strony. W pakiecie teksty i pełen raport w panelu Klienta.
602 zł netto

MultiPakiet linków Biznes

MultiPakiet 'Biznes' to zdywersyfikowany zbiór wartościowych linków z różnych źródeł. Dbamy zarówno o tematyczność, jak i odpowiednie parametry SEO domen, z których linkujemy do Twojej strony. W pakiecie teksty i pełen raport w panelu Klienta.
634 zł netto
Pozyskamy wartościowe linki z kilku różnych źródeł, co wpłynie na dywersyfikację profilu linków.
Gwarantujemy linki mające nie tylko wartość tematyczną, ale także uniwersalną, co wpływa na lepszą widoczność witryny w Google.
Umożliwiamy odnowienie usługi co miesiąc i modyfikowanie ilości linków, którą mamy dla Ciebie pozyskać.
Artykuły sponsorowane

Artykuł sponsorowany (2500 znaków ze spacjami)

Napiszemy dla Ciebie wartościowy, unikalny i zoptymalizowany tekst artykułu sponsorowanego. Możesz przesłać nam temat i wytyczne do tekstu, a odeślemy Ci wysokiej jakości artykuł gotowy do publikacji!
270 zł netto

Artykuły sponsorowane Budownictwo i architektura (x3)

Napiszemy 3 unikalne artykuły sponsorowane i opublikujemy je na zewnętrznych, wartościowych portalach związanych z branżą 'Budownictwo i architektura'. W tekstach umieścimy link do Twojej witryny, dzięki czemu zadbamy o jej widoczność w Google!
667 zł netto

Artykuły sponsorowane Uroda i kosmetyki (x3)

Napiszemy 3 unikalne artykuły sponsorowane i opublikujemy je na zewnętrznych, wartościowych portalach związanych z branżą 'Uroda i kosmetyki'. W tekstach umieścimy link do Twojej witryny, dzięki czemu zadbamy o jej widoczność w Google!
692 zł netto
Napiszemy dla Państwa wartościowe i przykuwające uwagę artykuły na temat Państwa oferty czy całej firmy.
Znajdziemy wartościowe serwisy na których te artykuły opublikujemy.
Będziemy regularnie publikować treści, a to jest gwarancją lepszych wyników SEO i przede wszystkim budowania pozytywnego PR wokół firmy.
Wartościowy copywriting

Opis produktu (500 znaków ze spacjami)

Wartościowe treści dla sklepów internetowych są kluczowe. U nas zamówisz usługi copywritingu w tym przygotowanie zoptymalizowanego i unikalnego opisu produktu na 500 znaków.
55 zł netto

Artykuł ekspercki (5000 znaków ze spacjami)

Nie boimy się trudnych i wymagających branż - u nas zamówisz usługi copywritingu w tym przygotowanie zoptymalizowanego, profesjonalnego i eksperckiego tekstu na 5000 znaków.
770 zł netto

Wpis blogowy (5000 znaków ze spacjami)

Strona internetowa bez treści nie zaistnieje w Google! U nas zamówisz usługi copywritingu w tym przygotowanie zoptymalizowanego, wartościowego i unikalnego wpisu blogowego na 5000 znaków.
540 zł netto
Tworzymy wpisy blogowe, teksty eksperckie, opisy kategorii i produktów o wysokiej jakości na zamówienie.
Gwarantujemy wartościowe teksty zoptymalizowane pod SEO, które rozkręcą Twoją stronę i będą przyciągały uwagę nie tylko algorytmów Google, ale również indywidualnych użytkowników
Bierzemy pod skrzydła każdą branżę - kulinaria, moda, technologia, motoryzacja i inne - z pewnością odnajdziesz idealny pakiet dla siebie!
Konsulting SEO
Określimy obecną sytuację strony na polu technicznego SEO i zaplanujemy na tej podstawie kolejne działania, jak optymalizacja czy przebudowa witryny.
Przeanalizujemy Państwa największych konkurentów biorąc pod uwagę wszystkie kluczowe elementy mające wpływ na pozycjonowanie.
Przygotujemy kompleksową strategię SEO, która zawierać będzie wskazówki dotyczące zarówno tworzenia poprawnego profilu linków jak i również działań on-site niezbędnych do osiągnięcia jak najwyższej widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania.
Kompleksowy link building
Zapewniamy kompleksowe działania nad stroną internetową dzięki którym zacznie ona zdobywać wyższe pozycje i większy ruch z bezpłatnych wyników wyszukiwania.
Umożliwiamy dostęp do autorskiego panelu, w którym sprawdzisz, jak przebiegają nasze działania.
Kompleksowo zadbamy o działania SEO na stronie Twojego sklepu bądź firmy.

Tylko i wyłącznie profesjonalne działania, nastawione na bezpieczeństwo i jakość, mogą Państwu zapewnić wyższe pozycje w Google i zwiększony ruch z wyników organicznych Google. Decydując się na współpracę z nami, każdy klient otrzymuje dostęp do autorskiego panelu, gdzie można śledzić postępy w działaniu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani tanimi i profesjonalnymi działaniami SEO, zapraszamy do przesłania poniższego formularza zgłoszeniowego, a nasi specjaliści przygotują Państwu dedykowaną ofertę.

Najtańsze pozycjonowanie stron www

Tanie pozycjonowanie stron internetowych to nie tylko nasza specjalność, ale też pasja. Zależy nam na tym, aby każdy nasz klient był zadowolony z efektów naszej pracy i mógł cieszyć się z coraz większej liczby klientów na swojej stronie internetowej. Dlatego stawiamy na skuteczność i indywidualne podejście do każdego klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą taniego pozycjonowania stron internetowych na stronie pozycjonusz.pl. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz tam coś dla siebie i będziesz zadowolony z naszych usług. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Formularz kontaktowy ws. pozycjonowania stron