Tanie pozycjonowanie stron internetowych - Pozycjonusz.pl
X
STARTUJEMY Z BLACK WEEK ZA
Oceń
(5/5)
blank

Tanie pozycjonowanie stron internetowych, to nie przelewki. To długofalowe działanie, które powinno rozpocząć się od audytu i kompleksowej analizy SEO, wiodąc poprzez jakościowy link building oraz wartościowy copywriting, aż po weryfikację zastosowanych działań, wyciągnięcie wniosków i wprowadzenie ewentualnych kroków naprawczych. Co, jak nie kompleksowe działanie realizowane przez profesjonalistów w dziedzinie SEO sprawi, że Twoja działalność w końcu zdobędzie rozgłos w sieci i zacznie przynosić realne zyski? Wykaż się dozą cierpliwości i zaufaniem do naszych usług, a wypracujemy dla Ciebie najlepsze wyniki na lata!

Tanie pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron, oprócz uprzednio wykonanego audytu i optymalizacji,  to głównie pozyskiwanie linków dla strony głównej. W przypadku rozbudowanych stron firmowych, gdzie oprócz podstron typu “O firmie”, “Oferta” czy “Kontakt”, występują również podstrony z opisem usług czy produktów danej firmy. Tanie pozycjonowanie strony w takim wypadku musi być bardziej zaawansowane i linki wówczas pozyskiwane są dla wszystkich podstron.

Z racji tego, że w przypadku stron firmowych głównie skupiamy się na stronie głównej, ważne jest aby linki były bardzo różne i chodzi tutaj zarówno o ich pochodzenie jak i “wygląd”. Od dłuższego czasu, Google karze strony, które mają przeważającą liczbę linków tzw. exact match, czyli linków na słowa typu:

  • fryzjer Warszawa,
  • mechanik Wrocław,
  • roznoszenie ulotek,
  • balustrady.

Dodając takie linki pokazujemy, że nasza strona jest nienaturalnie pozycjonowana, ponieważ typowy Kowalski, któremu spodobałaby się nasza strona bądź oferta, nie umieściłby w sieci linków na słowa jak balustrady czy fryzjer Warszawa, tylko podałby czysty adres URL, ewentualnie podlinkowałby nazwę firmy. Ważne jest więc aby w anchorach znalazła się nazwa firmy czy nazwa strony np.:

  • Arkadia fryzjer Warszawa,
  • Japantech.pl mechanik Wrocław.

Taki profil linków wygląda wówczas bardziej naturalnie co daje nam przewagę nad konkurencją oraz zabezpiecza naszą domenę przed przykrymi konsekwencjami. Wówczas tanie pozycjonowanie strony jest dużo bardziej bezpieczne. Co najważniejsze, przy dobrze zoptymalizowanej stronie i nawet 100% linków wyłącznie na nazwę firmy lub brandu, można być w TOP10 na upatrzone słowa kluczowe! Wyjście z filtra dla domeny naprawdę zaspamowanej czasami jest praktycznie niemożliwe, a zmiana nazwy domeny dla wielu firm z ugruntowaną pozycją nie wchodzi w ogóle w grę, więc prowadźmy link building z głową, czasy pozycjonowania za efekt w ciągu miesiąca dawno minęły!

Weźmiemy Twoją witrynę w obroty

Stronę internetową należy odpowiednio zoptymalizować i dostosować do wytycznych Google przed procesem pozyskiwania linków. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w przeprowadzaniu audytów SEO oraz przeprowadzania na ich podstawie późniejszych optymalizacji, poczynając od podstaw jak poprawa metatagów, altów czy nagłówków, a na zmniejszaniu kodu HTML, Javascript lub CSS czyli sprawach stricte technicznych, kończąc. Efekt naszej optymalizacji sprawdzamy narzędziem bezpośrednio od Google

https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/

Efekt optymalizacji strony internetowej na komputery praktycznie za każdym razem przekracza 90 punktów na 100! Optymalizacja oraz działania link buildingowe to dwie nierozłączne rzeczy, które należy razem, aby liczyć na efekty w SEO.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę usług SEO dla stron internetowych, są to m. in.:

TrustRank - strona otrzymuje linki z takich miejsc jak katalogi Onetu, WP, Interii, Gwiazdor i wielu innych mocnych katalogów które dla Google ze względu na swoją markę są bardzo wartościowe. Linki z tego typu katalogów podnoszą wartość strony (jej wskaźnik TrustRank), ponieważ większość katalogów istnieje w sieci od kilku do kilkunastu lat.
Firmowy - strona otrzymuje linki z takich miejsc jak Oferteo.pl Bizeo.pl Cylex.pl Firmowy.com.pl i wielu innych tego typu katalogów/portali. Serwisy te są idealne do umieszczenia wizytówki z ofertą firmy, danymi teleadresowymi i linkiem do strony. Linkami z tego typu stron są czyste adresy www bez anchora (czyli http://adres.pl). Tego typu wizytówki różnicują profil linków przychodzących i sprawiają, że jesteśmy mniej narażeni na konsekwencje pozycjonowania. Wizytówki w tego typu katalogach to także dodatkowa reklama, bo tego typu serwisy są bardzo często wysoko w Google pod pewne frazy co może przełożyć się na ruch na stronie.
Ogłoszenia - strona otrzymuje linki z serwisów ogłoszeniowych, gdzie prezentujemy Państwa ofertę. Linkami w tym pakiecie są czyste adresy www bez anchorów. Pakiet ten idealnie nadaje się do podlinkowania podstron, z konkretnymi usługami, serwisy te odwiedza również wiele osób więc jest to także szansa na pozyskanie klienta, stricte z danego opublikowanego ogłoszenia.
Kompleksowe pakiety SEO dla każdej branży
Pozyskamy wartościowe linki z kilku różnych źródeł, co wpłynie na dywersyfikację profilu linków.
Gwarantujemy linki mające nie tylko wartość tematyczną, ale także uniwersalną, co wpływa na lepszą widoczność witryny w Google.
Umożliwiamy odnowienie usługi co miesiąc i modyfikowanie ilości linków, którą mamy dla Ciebie pozyskać.
Napiszemy dla Państwa wartościowe i przykuwające uwagę artykuły na temat Państwa oferty czy całej firmy.
Znajdziemy wartościowe serwisy na których te artykuły opublikujemy.
Będziemy regularnie publikować treści, a to jest gwarancją lepszych wyników SEO i przede wszystkim budowania pozytywnego PR wokół firmy.
Tworzymy wpisy blogowe, teksty eksperckie, opisy kategorii i produktów o wysokiej jakości na zamówienie.
Gwarantujemy wartościowe teksty zoptymalizowane pod SEO, które rozkręcą Twoją stronę i będą przyciągały uwagę nie tylko algorytmów Google, ale również indywidualnych użytkowników
Bierzemy pod skrzydła każdą branżę - kulinaria, moda, technologia, motoryzacja i inne - z pewnością odnajdziesz idealny pakiet dla siebie!
Określimy obecną sytuację strony na polu technicznego SEO i zaplanujemy na tej podstawie kolejne działania, jak optymalizacja czy przebudowa witryny.
Przeanalizujemy Państwa największych konkurentów biorąc pod uwagę wszystkie kluczowe elementy mające wpływ na pozycjonowanie.
Przygotujemy kompleksową strategię SEO, która zawierać będzie wskazówki dotyczące zarówno tworzenia poprawnego profilu linków jak i również działań on-site niezbędnych do osiągnięcia jak najwyższej widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania.
Kompleksowy link building
Zapewniamy kompleksowe działania nad stroną internetową dzięki którym zacznie ona zdobywać wyższe pozycje i większy ruch z bezpłatnych wyników wyszukiwania.
Umożliwiamy dostęp do autorskiego panelu, w którym sprawdzisz, jak przebiegają nasze działania.
Kompleksowo zadbamy o działania SEO na stronie Twojego sklepu bądź firmy.

Tylko i wyłącznie profesjonalne działania, nastawione na bezpieczeństwo i jakość, mogą Państwu zapewnić wyższe pozycje w Google i zwiększony ruch z wyników organicznych Google. Decydując się na współpracę z nami, każdy klient otrzymuje dostęp do autorskiego panelu, gdzie można śledzić postępy w działaniu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalnymi działaniami SEO, zapraszamy do przesłania poniższego formularza zgłoszeniowego, a nasi specjaliści przygotują Państwu dedykowaną ofertę.

Formularz kontaktowy ws. pozycjonowania stron

    Projekt i realizacja WiWi