profesjonalne

Tanie pozycjonowanie stron

zacznij zdobywać pozycje w Google

zwiększ ruch, zdobądź więcej klientów

WYBIERZ TEMAT

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron to oprócz uprzednio wykonanego audytu i optymalizacji,  to głównie pozyskiwanie linków dla strony głównej jeżeli mówimy o stronie firmowej z jedną czy dwiema usługami. W przypadku rozbudowanych stron firmowych gdzie oprócz podstron typu “O firmie”, “Oferta” czy “Kontakt” występują również podstrony z opisem usług czy produktów danej firmy, pozycjonowanie musi być bardziej zaawansowane i linki wówczas pozyskiwane są dla wszystkich podstron. Z racji tego, że w przypadku stron firmowych głównie skupiamy się na stronie głównej, ważne jest aby linki były bardzo różne i chodzi tutaj zarówno o ich pochodzenie jak i “wygląd”. Od dłuższego czasu, Google karze strony, które mają przeważającą liczbę linków tzw. exact match czyli linków na słowa typu

– fryzjer Warszawa

– mechanik Wrocław

– roznoszenie ulotek

– balustrady

Dodając takie linki, pokazujemy że nasza strona jest nienaturalnie pozycjonowana, ponieważ typowy Kowalski któremu spodobałaby się nasza strona bądź oferta, nie umieściłby w sieci linków na słowa jak balustrady czy fryzjer Warszawa tylko podałby czysty adres URL, ewentualnie podlinkowałby nazwę firmy. Ważne jest więc aby w anchorach znalazła się nazwa firmy czy nazwa strony np.

– Arkadia fryzjer Warszawa

– Japantech.pl mechanik Wrocław

Taki profil linków wygląda wówczas bardziej naturalnie co daje nam przewagę nad konkurencją oraz zabezpiecza naszą domenę przed przykrymi konsekwencjami, pozycjonowanie wówczas takiej strony jest dużo bardziej bezpieczne. Co najważniejsze, przy dobrze zoptymalizowanej stronie i nawet 100% linków wyłącznie na nazwę firmy lub brandu, można być w TOP10 na upatrzone słowa kluczowe! Wyjście z filtra dla domeny naprawdę zaspamowanej czasami jest praktycznie niemożliwe, a zmiana nazwy domeny dla wielu firm z ugruntowaną pozycją nie wchodzi w ogóle w grę, więc prowadźmy link building z głową, czasy pozycjonowania za efekt w ciągu miesiąca dawno minęły!

Stronę internetową należy odpowiednio zoptymalizować i dostosować do wytycznych Google przed procesem pozyskiwania linków. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w przeprowadzaniu audytów SEO oraz przeprowadzania na ich podstawie późniejszych optymalizacji, poczynając od podstaw jak poprawa metatagów, altów czy nagłówków, a na zmniejszaniu kodu HTML, Javascript lub CSS czyli sprawach stricte technicznych, kończąc. Efekt naszej optymalizacji sprawdzamy narzędziem bezpośrednio od Google

https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/

Efekt optymalizacji strony internetowej na komputery praktycznie za każdym razem przekracza 90 punktów na 100! Optymalizacja oraz działania link buildingowe to dwie nierozłączne rzeczy, które należy razem, aby liczyć na efekty w SEO.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę usług SEO dla stron internetowych, są to m. in.

TrustRank – kliknij – strona otrzymuje linki z takich miejsc jak katalogi Onetu, Wp, Interii, Gwiazdora i wielu innych mocnych katalogów które dla Google ze względu na swoją markę są bardzo wartościowe. Linki z tego typu katalogów podnoszą wartość strony, jej wskaźnik TrustRank ponieważ większość katalogów istnieje w sieci od kilku do kilkunastu lat.

Firmowy – kliknij – strona otrzymuje linki z takich miejsc jak Oferteo.pl Bizeo.pl Cylex.pl Firmowy.com.pl i wielu innych tego typu katalogów/portali. Serwisy te są idealne do umieszczenia wizytówki z ofertą firmy, danymi teleadresowymi i linkiem do strony. Linkami z tego typu stron są czyste adresy www bez anchora czyli http://adres.pl Tego typu wizytówki różnicują profil linków przychodzących i sprawiają, że jesteśmy mniej narażeni na konsekwencje pozycjonowania. Wizytówki w tego typu katalogach to także dodatkowa reklama, bo tego typu serwisy są bardzo często wysoko w Google pod pewne frazy co może przełożyć się na ruch na stronie.

Ogłoszenia – kliknij– stron otrzymuje linki z serwisów ogłoszeniowych, gdzie prezentujemy Państwa ofertę. Linkami w tym pakiecie są czyste adresy www bez anchorów. Pakiet ten idealnie nadaje się do podlinkowania podstron, z konkretnymi usługami, serwisy te odwiedza również wiele osób więc jest to także szansa na pozyskanie klienta, stricte z danego opublikowanego ogłoszenia.

Fora internetowe – kliknij – strona otrzymuje linki z for internetowych, które umieszczamy w sygnaturkach wyświetlanych pod postami. Bardzo często osoby przeglądające tematy i posty na forach klikają w tego typu odnośniki co również może być dodatkową reklamą.

Artykuły sponsorowane – kliknij– napiszemy dla Państwa wartościowe i przykuwające uwagę artykuły na temat Państwa oferty czy całej firmy, a następnie znajdziemy wartościowe serwisy na których te artykuły opublikujemy. Publikacja artykułów to lepsze wyniki w SEO, a także budowanie pozytywnego PR wokół firmy.

Wartościowy copywriting – kliknij – stronę bez wartościowych treści w odpowiedniej liczbie znaków bardzo ciężko jest wypozycjonować, stąd uruchomiliśmy usługę copywritingu. Nasi doświadczeni copywriterzy napiszą Państwu opisy wszystkich usług jakie Państwo oferują, rozbudują treści strony głównej czy uzupełnią bloga o artykuły gdzie nacisk będzie kładziony na frazy, na które ciężko wypozycjonować stronę firmową np. “Jaki rodzaj ocieplenia wybrać”.

Audyt i Optymalizacja SEO – kliknij – Kompleksowy audyt strony internetowej, a następnie jej optymalizacja to podstawa SEO, bez której nie należy w ogóle przechodzić do linkowania. Obecna liczba stron konkurujących ze sobą o TOP10 sprawia, że każdy detal ma znaczenie. W naszym zespole są specjaliści SEO, którzy wykonają pełny audyt SEO oraz programiści, którzy dostosują stronę internetową pod wytyczne Google, łącznie ze sprawami technicznymi jak zmniejszenie Javascript, CSS, HTML.

Kompleksowy link building – kliknij – Tylko i wyłącznie kompleksowe działania nad stroną internetową spowodują, że zacznie ona zdobywać wyższe pozycje i większy ruch z bezpłatnych wyników wyszukiwania. Jeżeli interesuje Państwa kompleksowa obsługa, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie nasi specjaliści wykonają audyt strony, jej optymalizację, a następnie poprowadzą działania zwiększające jej widoczność w sieci.

Tylko i wyłącznie profesjonalne działania, nastawione na bezpieczeństwo i jakość, mogą Państwu zapewnić wyższe pozycje w Google i zwiększony ruch z wyników organicznych Google. Jeżeli są Państwo zainteresowani profesjonalnymi działaniami SEO, zapraszamy do przesłania poniższego formularza zgłoszeniowego, a nasi specjaliści przygotują Państwu dedykowaną ofertę. Każdy klient otrzymuje u nas dostęp do autorskiego panelu, gdzie można śledzić postępy w linkowaniu oraz aktualne pozycje wybranych fraz.

Formularz kontaktowy ws. Pozycjonowanie stron*Wymagane pola

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie poprzez nasze formularze, w których umieścisz wszystkie szczegóły linkowania.

Zamów

Nie wiesz jakie usługi wybrać?

Zadzwoń

535 901 662

Lub skorzystaj z naszego poradnika online

Nie wiesz co zamówić?

Szybka oferta