Outsourcing SEO | Pozycjonusz.pl
Oceń
(5/5)

Outsourcing SEO

Zapraszamy do współpracy wszystkie agencje SEO, agencje interaktywne oraz inne firmy zajmujące się pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarkach, które chciałyby część swoich zadań zlecić na innej doświadczonej firmie SEO. To świetne rozwiązanie dla firm, którym zależy na pozyskaniu nowych klientów. Współpracujemy zarówno z małymi, średnimi, jak i dużymi korporacjami, które nie mają czasu na samodzielne pozyskiwanie linków lub nie posiadają odpowiedniego zaplecza. W chwili obecnej realizujemy usługi SEO dla ponad 150 firm oraz agencji, a niektóre z nich współpracują z nami już nawet 6 lat. To najlepszy dowód na to, że nasze usługi pozytywnie wpływają na strony klientów. Niektórzy z partnerów w swoich panelach mają nawet ponad 800(!) zamówień. Dołącz do nich i przekonaj się o jakości naszych usług. My zajmiemy się pozycjonowaniem Twojej strony, a Ty w tym czasie będziesz mógł skupić się na swoich klientach. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Decydując się na współpracę z naszą firmą możesz zyskać bardzo wiele:
Promocyjne ceny, dobrane indywidualnie do liczby zamówień!

Zniżki na poszczególne pakiety nawet do 30%!

Indywidualne pakiety na życzenie!

Dobrane do potrzeb klienta.

Preferencyjne modele rozliczeń!

Z firmami, które współpracują z nami dłuższy czas, rozliczamy się w cyklach miesięcznych lub po wykonaniu określonej liczby zleceń.

Możliwość korzystania z API!

Jeżeli posiadasz własny panel klienta, zaimportuj do niego nasze linki!

To, co najważniejsze – efekty!

Większość firm współpracuje z nami od wielu lat, zlecając nam co miesiąc kolejne projekty. Rekordziści mają ich ponad 800 w swoich panelach, co świadczy o tym, że prowadzony przez nas link building przynosi korzyści.

Możliwość podpisania umowy o zachowaniu poufności!

Choć nigdy nie kontaktujemy się z klientami agencji zlecającymi nam linki.

Kompleksowy link building w określonej kwocie

Jeżeli Twój klient dysponuje kwotą 200, 500 czy 2000 zł miesięcznie, dopasujemy mu indywidualny plan na link building nawet na kilka kolejnych miesięcy.

Indywidualny opiekun!

Dla firm, które z nami współpracują, przydzielamy osobę z zespołu, która przygotowuje dedykowane oferty i umieszcza zamówienia w panelu.

Przykładowe ceny zniżkowe naszych dwóch najpopularniejszych pakietów
przy większych zamówieniach jednorazowych

Firmy, które chcą z nami współpracować i zamówić jednorazowo kilkanaście lub kilkadziesiąt pakietów, przy zamówieniu np. jedenastu pakietów TrustRank płacą 459 zł brutto za pakiet zamiast 539 zł brutto.

Nazwa pakietu Liczba jednorazowo zamówionych pakietów
1-3 pakiety 4-10 pakietów 11-20 pakietów powyżej 20 pakietów
TrustRank50 539zł 509zł 459zł ustalane indywidualnie
Firmowy1 459zł 429zł 389zł ustalane indywidualnie

 

Przykładowe ceny zniżkowe naszych dwóch najpopularniejszych pakietów
przy systematycznych zamówieniach

Firmy, które chcą z nami współpracować, ale planują zamawiać systematycznie mniejsze ilości pakietów, przykładowo przy zamówieniu czwartego pakietu TrustRank zapłacą 519 zł brutto zamiast 539 zł brutto. Z kolei przy 11. pakiecie cena ponownie spada do 485 zł brutto.

Nazwa pakietu Liczba kolejnych zamówionych pakietów
1-3 pakiety 4-10 pakietów 11-20 pakietów powyżej 20 pakietów
TrustRank50 539zł 519zł 485zł ustalane indywidualnie
Firmowy 459zł 439zł 415zł ustalane indywidualnie

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu w celu ustalenia indywidualnych warunków. Nasza pełna oferta pakietów znajduje się na stronie https://www.pozycjonusz.pl/oferta/. Firmy, które chcą uzyskać cennik zniżkowy w pliku pdf na wszystkie nasze pakiety, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Cennik zniżkowy nie łączy się z innymi promocjami!

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda panel od środka, napisz lub zadzwoń!

Zaufali nam m. in.
Formularz kontaktowy ws. Outsourcingu SEO

    Projekt i realizacja WiWi