outsourcing

usług seo

dla twoich klientów

wykorzystaj nasze doświadczenie

Outsourcing SEO

Zapraszamy do współpracy wszystkie agencje SEO, agencje interaktywne oraz inne firmy zajmujące się pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarkach, które chciałyby część swoich zadań zlecić na innej doświadczonej firmie SEO. To świetne rozwiązanie dla firm, którym zależy na pozyskaniu nowych klientów. Współpracujemy zarówno z małymi, średnimi, jak i dużymi korporacjami, które nie mają czasu na samodzielne pozyskiwanie linków lub nie posiadają odpowiedniego zaplecza. W chwili obecnej realizujemy usługi SEO dla ponad 150 firm oraz agencji, a niektóre z nich współpracują z nami już nawet 6 lat. To najlepszy dowód na to, że nasze usługi pozytywnie wpływają na strony klientów. Niektórzy z partnerów w swoich panelach mają nawet ponad 800(!) zamówień. Dołącz do nich i przekonaj się o jakości naszych usług. My zajmiemy się pozycjonowaniem Twojej strony, a Ty w tym czasie będziesz mógł skupić się na swoich klientach. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

 

DECYDUJĄC SIĘ NA WSPÓŁPRACĘ Z NASZĄ FIRMĄ MOŻESZ ZYSKAĆ BARDZO WIELE:

 

Promocyjne ceny, dobrane indywidualnie do liczby zamówień!

Zniżki na poszczególne pakiety nawet do 30%!

Indywidualne pakiety na życzenie!

Dobrane do potrzeb klienta.

Preferencyjne modele rozliczeń!

Z firmami, które współpracują z nami dłuższy czas, rozliczamy się w cyklach miesięcznych lub po wykonaniu określonej liczby zleceń.

 

Możliwość korzystania z API!

Jeżeli posiadasz własny panel klienta, zaimportuj do niego nasze linki!

To, co najważniejsze – efekty!

Większość firm współpracuje z nami od wielu lat, zlecając nam co miesiąc kolejne projekty. Rekordziści mają ich ponad 800 w swoich panelach, co świadczy o tym, że prowadzony przez nas link building przynosi korzyści.

Możliwość podpisania umowy o zachowaniu poufności!

Choć nigdy nie kontaktujemy się z klientami agencji zlecającymi nam linki.

Kompleksowy link building w określonej kwocie

Jeżeli Twój klient dysponuje kwotą 200, 500 czy 2000 zł miesięcznie, dopasujemy mu indywidualny plan na link building nawet na kilka kolejnych miesięcy.

Indywidualny opiekun!

Dla firm, które z nami współpracują, przydzielamy osobę z zespołu, która przygotowuje dedykowane oferty i umieszcza zamówienia w panelu.

 

PRZYKŁADOWE CENY ZNIŻKOWE NASZYCH DWÓCH NAJPOPULARNIEJSZYCH PAKIETÓW

PRZY WIĘKSZYCH ZAMÓWIENIACH JEDNORAZOWYCH

Firmy, które chcą z nami współpracować i zamówić jednorazowo kilkanaście lub kilkadziesiąt pakietów, przy zamówieniu np. jedenastu pakietów TrustRank płacą 459 zł brutto za pakiet zamiast 499 zł brutto.

Nazwa pakietuLiczba jednorazowo zamówionych pakietów
1-3 pakiety4-10 pakietów11-20 pakietówpowyżej 20 pakietów
TrustRank499zł479zł459złustalane indywidualnie
Firmowy429zł409zł389złustalane indywidualnie

 

PRZYKŁADOWE ZNIŻKOWE CENY NASZYCH DWÓCH NAJPOPULARNIEJSZYCH PAKIETÓW

PRZY SYSTEMATYCZNYCH ZAMÓWIENIACH

Firmy, które chcą z nami współpracować, ale planują zamawiać systematycznie mniejsze ilości pakietów, przykładowo przy zamówieniu czwartego pakietu TrustRank zapłacą 489 zł brutto zamiast 499 zł brutto. Z kolei przy 11. pakiecie cena ponownie spada do 475 zł brutto.

Nazwa pakietuLiczba kolejnych zamówionych pakietów
1-3 pakiety4-10 pakietów11-20 pakietówpowyżej 20 pakietów
TrustRank499zł489zł475złustalane indywidualnie
Firmowy429zł419zł405złustalane indywidualnie

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu w celu ustalenia indywidualnych warunków. Nasza pełna oferta pakietów znajduje się na stronie https://www.pozycjonusz.pl/pakiety-seo/. Firmy, które chcą uzyskać cennik zniżkowy w pliku pdf na wszystkie nasze pakiety, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Cennik zniżkowy nie łączy się z innymi promocjami!

polityką prywatnościi zawartą w niej klauzulą informacyjną. Jestem świadomy/świadoma, iż moja zgoda mo że być odwołana w każdym czasie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem) poprzez wysłanie maila na adres: kontakt@pozycjonusz.pl, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Administratora.

*Wymagane pola

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie poprzez nasze formularze, w których umieścisz wszystkie szczegóły linkowania.

Zamów

Nie wiesz jakie usługi wybrać?

Zadzwoń

535 901 662

Lub skorzystaj z naszego poradnika online

Nie wiesz co zamówić?

Szybka oferta