Outsourcing SEO | Pozycjonusz.pl
Oceń
(4/5)Zagłosowano

Outsourcing SEO

Zapraszamy do współpracy wszystkie agencje SEO, agencje interaktywne oraz inne firmy zajmujące się pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarkach, które chciałyby część swoich zadań zlecić innej doświadczonej agencji SEO. To świetne rozwiązanie dla firm, którym zależy na pozyskaniu nowych klientów. Współpracujemy zarówno z małymi, średnimi, jak i dużymi korporacjami, które nie mają czasu na samodzielne pozyskiwanie linków lub nie posiadają odpowiedniego zaplecza. W chwili obecnej realizujemy usługi SEO dla ponad 150 firm oraz agencji, a niektóre z nich współpracują z nami już nawet 6 lat. To najlepszy dowód na to, że nasze usługi pozytywnie wpływają na strony klientów. Niektórzy z partnerów w swoich panelach mają nawet ponad 800(!) zamówień. Dołącz do nich i przekonaj się o jakości naszych usług. My zajmiemy się pozycjonowaniem Twojej strony, a Ty w tym czasie będziesz mógł skupić się na swoich klientach. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Decydując się na współpracę z naszą firmą możesz zyskać bardzo wiele:
blank
Promocyjne ceny, dobrane indywidualnie do liczby zamówień!

Zniżki na poszczególne pakiety nawet do 30%!

blank
Indywidualne pakiety na życzenie!

Dobrane do potrzeb klienta.

blank
Preferencyjne modele rozliczeń!

Z firmami, które współpracują z nami dłuższy czas, rozliczamy się w cyklach miesięcznych lub po wykonaniu określonej liczby zleceń.

blank
Możliwość korzystania z API!

Jeżeli posiadasz własny panel klienta, zaimportuj do niego nasze linki!

blank
To, co najważniejsze – efekty!

Większość firm współpracuje z nami od wielu lat, zlecając nam co miesiąc kolejne projekty. Rekordziści mają ich ponad 800 w swoich panelach, co świadczy o tym, że prowadzony przez nas link building przynosi korzyści.

blank
Możliwość podpisania umowy o zachowaniu poufności!

Choć nigdy nie kontaktujemy się z klientami agencji zlecającymi nam linki.

blank
Kompleksowy link building w określonej kwocie

Jeżeli Twój klient dysponuje kwotą 200, 500 czy 2000 zł miesięcznie, dopasujemy mu indywidualny plan na link building nawet na kilka kolejnych miesięcy.

blank
Indywidualny opiekun!

Dla firm, które z nami współpracują, przydzielamy osobę z zespołu, która przygotowuje dedykowane oferty i umieszcza zamówienia w panelu.

Zobacz jak wygląda panel jednej z firm, która zamawia u nas od 2013 roku !

Ponad 300 zamówień od 2013 roku na kwotę ponad 90 000zł netto! Ty też zleć usługi SEO dla swoich klientów!

blank

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu w celu ustalenia indywidualnych warunków. Nasza pełna oferta pakietów znajduje się na stronie https://www.pozycjonusz.pl/oferta/. Firmy, które chcą uzyskać cennik zniżkowy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Cennik zniżkowy nie łączy się z innymi promocjami!

Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda panel od środka, napisz lub zadzwoń, prześlemy Ci dane dostępowe.

Zaufali nam m. in.
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
Formularz kontaktowy ws. Outsourcingu SEO

    Projekt i realizacja WiWi