Logo

wyślij do nas e-mail:

kontakt@pozycjonusz.pl
Logo

telefon komórkowy:

505 069 981

Logo

telefon stacjonarny:

(85) 307 00 12

Logo

 

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, którzy dysponują mniejszymi budżetami lub chcą pozyskać linki jednocześnie z wielu źródeł, postanowiliśmy uruchomić usługę kompleksowego link buildingu. Usługa ta będzie polegała na zamówieniu dowolnej ilości linków z pakietów dostępnych w naszej ofercie oraz co najważniejsze, możliwości zamówienia linków tematycznych. W chwili obecnej pozycjonowanie musi wyglądać jak najbardziej naturalnie, minęły bowiem czasy "mechanicznego" pozyskania linków gdzie liczyła się tylko ilość linków. Obecnie przystępując do działań SEO, trzeba mieć zaplanowaną strategię na parę miesięcy do przodu i na bieżąco reagować. Dzięki naszej nowej usłudze staje się to coraz bardziej możliwe, ponieważ w danym miesiącu możemy Państwu pozyskiwać linki z takich źródeł jak:

 katalogi (ogólnie tematyczne jak i branżowe)

 ogłoszenia

 profile

 fora

artykuły sponsorowane

 prowadzenie zaplecza, serwisów firmowych, pisanie treści

 tematyczne miejsca

Pierwsze cztery źródła są podzielone na pakiety w naszej ofercie, jednak artykuły sponsorowane, zaplecze czy linki tematyczne to usługa, którą realizujemy bardzo indywidualnie analizując potrzeby klienta i jego branży. Linki tematyczne oraz artykuły sponsorowane które realizujemy naszym klientom, staramy się aby oprócz przenoszenia mocy jeżeli chodzi o SEO, miały wartość wizerunkową i przynosiły ruch na stronie. Prowadzenie zaplecza/serwisów firmowych to nic innego jak budowanie sieci serwisów, na których publikujemy ciekawe treści, przydatne dla użytkowników, które dodatkowo pozycjonujemy. Taka mieszanka powoduje, że wzmacniamy nasz docelowy serwis (stronę firmową) ponieważ z zaplecza, wychodzą linki oraz generujemy dodatkowy ruch na docelowym serwisie (publikujemy treści zbliżone do tematyki serwisu docelowego np. w formie poradników). Jeżeli zlecona nam do linkowania strona jest dobrze zoptymalizowana, pojawia się w social media, jest duża szansa, że osiągnie sukces w wynikach organicznych Google!

Po złożeniu zamówienia przez nasz formularz - link - kontaktujemy się z klientem w sprawie ustalenia terminu jego realizacji. W przypadku kiedy zamówienie zawiera linki tematyczne, w ciągu 24h dokonujemy oceny czy jesteśmy w stanie je zrealizować. Chodzi tutaj głównie o strony z niszowych branż, dla których pozyskanie tematycznego linku byłoby bardzo trudne. Każdy z naszych klientów otrzymuje dostęp do panelu online, w którym 24h na dobę śledzi status pozyskiwanych linków. Na życzenia klienta, co miesiąc lub po innym z góry określonym czasie, jesteśmy w stanie przesyłać ofertę na kolejne paczki linków, dzięki czemu nie ma potrzeby zastanawiania się z czego skorzystać w kolejnym etapie linkowania.

 

Zamawiam

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Linkami tematycznymi, np. dla strony firmy budowlanej z Warszawy, będą wpisy/sygnaturki na forach budowlanych, profile na serwisach budowlanych, wpisy w katalogach budowlanych, komentarze na stronach budowlanych, wpisy w katalogach firm wyłącznie warszawskich, linki z serwisów dotyczących Warszawy.
Linkami tematycznymi, np. dla strony salonu fryzjerskiego z Wrocławia, będą wpisy/sygnaturki na froach dotyczących mody/urody/kobiet, profile na serwisach dotyczących mody/urody/kobiet, komentarze na stronach dotyczących mody/urody/kobiet, wpisy w katalogach moda/uroda, wpisy w katalogach firm wyłącznie z Wrocławia, linki z serwisów dotyczących Wrocławia.
Linki pozyskujemy tylko i wyłącznie w formie czystego adresu url lub anchorem jest nazwa firmy/strony, nie linkujemy stron na typowe frazy SEO. Koszt pozyskania jednego linku tematycznego to 10zł netto.
Klienci którzy dysponują większym budżetem, mogą w formularzu zamówienia, w polu "Budżet na linki tematyczne" wpisać kwotę, którą my wydamy dodatkowo wyłącznie na dodanie linków np. wpisując 200zł nasi pracownicy będą mogli umieścić linki w serwisach, w których opłata za ich dodanie to np. kilkanaście/kilkadziesiąt złotych każdy. Jeżeli pole "Budżet na linki tematyczne" nie zostanie wypełnione, linki dodawać będziemy w serwisach darmowych lub w których płatność nie przekracza 5zł netto.
TOP100 polskich katalogów ma zazwyczaj płatności za wpis od 2 do 9zł netto, jeżeli przykładowo zamówione zostanie 15 wpisów, a budżet na wpisy w katalogach to 50zł, wówczas nasi pracownicy dodadzą 15 wpisów z płatnościami około 3zł, ewentualnie w lekko innej kombinacji, tak aby zużyć cały budżet. W takim przypadku jednak nie dodamy strony do takich katalogów jak Onet, Wp, Interia, Kataloog, Gwiazdor, ponieważ tam wpisy kosztują głównie po 9zł netto sztuka. Chcąc dodać się do 15 topowych katalogów musimy liczyć się z budżetem 130zł.
 
Jeżeli dodane ma zostać 50 lub 100 wpisów ceny pakietów są identyczne jak te w ofercie, w przypadku 50 wpisów należy wstawić w budżet SMS 294zł, w przypadku 100 wpisów 439zł.
Tak, po zakończonym linkowaniu, będzie możliwość zamówienia kolejnych linków dla danej strony z poszczególnych pakietów oraz linków tematycznych. Kolejne linki będą z całkowicie innych miejsc niż te pozyskane poprzednio!
Każda branża jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Przed każdym zleceniem informujemy klienta jakie są szanse na realizacje zamówionych linków tematycznych. W przypadku realizacji np. 50% z nich, 50% wpłaconej kwoty zwracamy na konto!