Agencja SEO SEM. Skuteczny marketing internetowy

Kompleksowy marketing w Google

Pozycjonowanie, kampanie Google Ads, content marketing - dla stron i sklepów internetowych. Bez umowy!
blank
1
Twoja strona
https://twojastrona.pl
W GÓRĘ!
2
Konkurencja
https://konkurencja.pl
3
Konkurencja
https://konkurencja.pl
4
Konkurencja
https://konkurencja.pl
Zamów
wybraną usługę
Monitoruj
efekty
Zdobywaj
nowych klientów
Jednorazowe pakiety SEO i SEM

Potrzebujesz dla swojej strony linków, artykułów sponsorowanych, a może kampanii Google Ads, ale nie chcesz wiązać się umową? Mamy dla Ciebie ofertę!

Kompleksowe działania SEO i SEM

Interesuje Cię kompleksowa usługa marketingu w Google, chcesz otrzymywać pełne raporty co 30 dni, ale jednocześnie nie wiązać się umową? Mamy dla Ciebie ofertę!

Outsourcing naszych usług SEO

Prowadzisz agencję SEO, tworzysz strony internetowe, zajmujesz się marketingiem internetowym, a może jesteś freelancerem, który potrzebuje zlecić na zewnątrz swoje usługi SEO? Dołącz do kilkudziesięciu naszych partnerów. Mamy dla Ciebie ofertę!

Chcesz rozpocząć współpracę, ale nie wiesz od czego zacząć?

Zapraszamy do konsultacji z naszym Specjalistą SEO.

blank

30 minut rozmowy ze specjalistą,

blank

dobór abonamentu pod Państwa potrzeby,

blank

doradztwo w doborze pakietów pod kątem branży i oczekiwań,

blank

ocena strony pod kątem potencjalnych optymalizacji w kodzie.

*Niestety, czas naszego specjalisty jest ograniczony, dlatego zastrzegamy, że nie z każdym uda nam się porozmawiać.

Bestsellery

Bestseller
Dodanie strony do 50 najmocniejszych i najpopularniejszych katalogów płatnych w Polsce czyli pozyskanie 50 linków. W cenie są opłaty aktywacyjne, teksty i pełny raport w autorskim panelu klienta.

Wartościowe linki
Najmocniejsze katalogi
Lepsza widoczność SEO
Ponad 9000 pakietów sprzedanych!
599 zł netto
Kompleksowe pozycjonowanie sklepu internetowego na okres 30 dni. Od optymalizacji, poprzez treści, na wartościowych linkach i artykułach kończąc. Pełne raporty i autorski panel klienta.

Dla sklepów
Budowanie widoczności SEO
Wzrost konwersji
Kompleksowe działania
Bez wiążacej umowy
Bez okresu wypowiedzenia
2500 zł netto
Bestseller
Dodanie strony do 50 katalogów firmowych czyli pozyskanie 50 linków. Pakiet idealny kiedy pozycjonujemy się lokalnie w swoim mieście. W cenie są opłaty aktywacyjne, teksty i pełny raport w autorskim panelu Klienta.
Wartościowe linki
Biznesowe katalogi
Lepsza widoczność SEO
Pozycjonowanie lokalne
Wizytówki NAP
559 zł netto
Kompleksowe pozycjonowanie strony internetowej na okres 30 dni: od optymalizacji, poprzez treści, na wartościowych linkach i artykułach kończąc. Pełne raporty i autorski panel klienta.

Dla stron firmowych
Budowanie widoczności SEO
Więcej klientów
Kompleksowe działania
Bez wiążącej umowy
Bez okresu wypowiedzenia
1500 zł netto
Nowość
Wartościowe linki, pozyskiwane w cyklach miesięcznych. Bez umowy, kar i okresu wypowiedzenia. Ty kupujesz, my zajmujemy się resztą! W cenie są opłaty aktywacyjne, teksty i pełny raport w autorskim panelu Klienta.

Dla sklepów i stron firmowych
Bez wiążącej umowy
Bez okresu wypowiedzenia
Wartościowe linki
Systematyczny link building
300 zł netto
Nowość
Stworzenie, optymalizacja i opieka nad kampanią Google Ads, promującą Twoją stronę wśród okolicznych mieszkańców lub specyficznych odbiorców.
Reklamy tekstowe w wyszukiwarce Google
Kierowanie na słowa kluczowe
Dla firm działających lokalnie
Obsługa i budżet na kliknięcia w jednym
Do 3 grup reklam
1099 zł netto
Tworzenie, optymalizowanie i opieka nad kampaniami reklamowymi w systemie Google Ads. Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Google, a nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie oraz certyfikaty potwierdzające znajomość obsługi tego narzędzia.
Reklamy tekstowe
Reklamy graficzne
Skuteczne targetowanie
Większy ruch w witrynie
Więcej potencjalnych klientów
1600 zł netto
Tworzenie, optymalizowanie i opieka nad kampaniami reklamowymi w systemie Google Ads. Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Google, a nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie oraz certyfikaty potwierdzające znajomość obsługi tego narzędzia.
Reklamy produktowe
Reklamy tekstowe
Reklamy graficzne
Skuteczne targetowanie
Więcej zakupów w sklepie
2100 zł netto
Autorski panel klienta
Wszystkie realizowane przez nas usługi raportujemy w autorskim panelu klienta, dostępnym 24h na dobę.
Monitoring pozycji
W naszym panelu możesz monitorować pozycje swojej strony internetowej. Oprócz tego możesz także ręcznie sprawdzić pozycję interesującej Cię frazy.
Sprawdzenie konkurencji
Jednym kliknięciem sprawdzisz, na jakie słowa pozycjonuje się Twoja konkurencja, ile ma słów w TOP10 i które są najpopularniejsze.
Sprawdź pozycję frazy w
wyszukiwarce Google
Zobacz nasze wyniki

Prezentujemy efekty współpracy z naszymi klientami!

Kiedy szukaliśmy agencji zajmującej się pozycjonowaniem, naszą uwagę szybko przykuła firma Pozycjonusz. To, co nas zainteresowało, to przede wszystkim kompleksowe oraz analityczne podejście do tematu. Nie zawiedliśmy się. Efekty podejmowanych działań przerosły nasze oczekiwania. Mamy nadzieję, że dalsza współpraca będzie równie udana!

Maciej Basiński
maslove.pl

Polecam współpracę z Agencją Pozycjonusz. Bardzo dobry kontakt, profesjonalnie, szczegółowo przygotowana oferta na realizacje działań marketingowych skłoniły mnie do podpisania umowy z tą firmą. Podjętej decyzji nie żałuje. Od samego początku naszej współpracy widać efekty ich pracy. Zawsze można liczyć na stały kontakt i pełnie wparcie.

Robert Taraszkiewicz
ebmia.pl

Z firmą Pozycjonusz współpracujemy nieprzerwanie od kilku lat. To prawdziwi specjaliści w swojej dziedzinie. Zawsze możemy liczyć na ich wsparcie i zaangażowanie, a także indywidualne podejście, co – nie ukrywamy – jest dla nas bardzo ważne. Współpraca z firmą Pozycjonusz jest w pełni przejrzysta. Co miesiąc otrzymujemy raporty, które jasno wskazują, jakie efekty przyniosły podjęte działania.

Marcin Ficek
montersi.pl
Ostatnie publikacje na blogu
12/06/24

Pozycjonowanie sklepu Shopify

Shopify to popularna platforma e-commerce, która oferuje wiele narzędzi i funkcji wspierających …
Autor:
Pozycjonusz.pl
Czytaj dalej
11/06/24

Kompleksowy przewodnik pozycjonowania sklepu Magento

Pozycjonowanie sklepu internetowego to kluczowy element strategii marketingowej każdej …
Autor:
Pozycjonusz.pl
Czytaj dalej

Agencja SEO SEM. Poznajmy się lepiej!

Cześć, miło nam gościć Cię na naszej stronie! Pozycjonusz to agencja SEO SEM, która w branży działa od 2009 roku. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych. Jednak w naszej ofercie znajdziesz również szeroki wachlarz usług z zakresu SEM oraz content marketingu.

Ponad 10 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody promowania firm w Internecie. Strategie marketingowe dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta oraz danej branży, ponieważ dobrze wiemy, jak ogromny ma to wpływ na efekty pozycjonowania. Jesteśmy świadomi, że każde działanie marketingowe powinno prowadzić do zwiększenia przychodów, stąd też nasze usługi są kompleksowe. Dzięki nim jesteśmy w stanie realizować założone cele w 100%.

Co nas wyróżnia?

Naszą największą siłą jest nieustanny rozwój. To, co nas wyróżnia, to podążanie za trendami, nie zapominając przy tym o potrzebach użytkowników. Takie podejście zapewnia nam wysoką efektywność. Każdego dnia śledzimy informacje związane z branżą SEO i SEM. Wyłapujemy nowinki oraz ciekawostki, które możemy następnie wykorzystywać w swoich działaniach. Jesteśmy skuteczną agencją SEO, z którą osiągniesz wyższe pozycje w wyszukiwarce Google!

Klienci, którzy decydują się na współpracę z naszą agencją SEO w zakresie pozycjonowania sklepów czy stron internetowych, doceniają nas za jakość oferowanych usług, a także wysoką efektywność. To zasługa tego, że w naszej codziennej pracy wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie. Oprócz tego czerpiemy wiele z możliwości technologicznych i narzędzi marketingowych, które usprawniają naszą pracę, a także pomagają zapewniać wysokie zyski naszym klientom.

Co oferujemy klientom?

Pracując nad poprawą widoczności stron internetowych naszych klientów, w gruncie rzeczy pracujemy również nad pozyskiwaniem ruchu oraz zoptymalizowaniem konwersji. Dzięki kompleksowym działaniom SEO i SEM strony internetowe zyskują pierwsze pozycje w wynikach wyszukiwania Google. Tym samym zaczynają generować coraz większe zyski!

Jako agencja SEO/SEM koncentrujemy się na tworzeniu skutecznych strategii pozycjonowania stron oraz pozycjonowania sklepów. Wykorzystujemy przy tym możliwości dodatkowych kanałów reklamy internetowej, czyli Google Ads. Pracujemy w wielu obszarach marketingu internetowego, koncentrując się na następujących usługach:

Bez względu na to, na jaką usługę z naszej oferty się zdecydujesz, zrobimy wszystko, aby jak najskuteczniej budować widoczność Twojej strony czy sklepu internetowego. Pamiętaj jednak, że to właśnie dzięki kompleksowym działaniom agencji SEO/SEM Twoja witryna dotrze do większego grona użytkowników.

Jeśli chcesz zobaczyć, jakie są rzeczywiste efekty działań z zakresu SEO i SEM, zachęcamy Cię do zapoznania się z casestudy SEO oraz casestudy SEM. Poznaj nasze możliwości i dowiesz się, jak wygląda współpraca z agencją Pozycjonusz. Na wybranych przykładach przedstawiamy efekty działań nad stronami i sklepami internetowymi klientów, działających w wielu zróżnicowanych branżach.

Agencja SEO/SEM – tworzymy spójną całość!

W dzisiejszych czasach posiadanie strony internetowej to podstawa i jedyna szansa na to, żeby zyskać przewagę wśród konkurencji. Warto natomiast pamiętać, że samo jej posiadanie to nie wszystko. W związku z tym pierwszym krokiem, na jaki warto się zdecydować po stworzeniu strony czy sklepu internetowego, jest podjęcie działań z zakresu pozycjonowania oraz Google Ads.

Jako agencja SEO/SEM działamy kompleksowo, zgodnie z najlepszymi praktykami! Nasi eksperci z zakresu pozycjonowania, Google Ads oraz content marketingu wspólnie pracują na Twój sukces. Wierzymy w moc i skuteczność marketingu internetowego. Dlatego zrobimy wszystko, by zoptymalizować Twoją stronę w celu osiągnięcia wyższej pozycji w wyszukiwarce i zapewniać Ci jak najlepsze zyski.

Czym zajmuje się profesjonalna agencja SEO?

Decydując się na współpracę z profesjonalną agencją SEO, zyskujesz bardzo wiele. Agencja, która oferuje skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, regularnie raportuje swoje działania, przeprowadza kompleksowy audyt oraz gwarantuje jakościowy content marketing, to dokładnie to, czego potrzebujesz. Dobra agencja SEO szybko pozna mocne i słabe strony Twojej witryny. Co więcej, zoptymalizuje ją w taki sposób, by osiągała najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Za co odpowiada profesjonalna agencja pozycjonowania stron i do czego dążą jej działania?

Klucz do sukcesu? Skuteczna agencja marketingu internetowego!

Podjęcie współpracy z agencją SEO to doskonała decyzja. Zespół doświadczonych specjalistów pomoże Ci dotrzeć do szerokiego grona użytkowników, którzy poszukują oferowanych przez Ciebie produktów czy usług. Choć pozycjonowanie to proces długofalowy, a na jego efekty trzeba nieco zaczekać, to zdecydowanie warto podjąć decyzję o rozpoczęciu działań z zakresu SEO we współpracy z agencją marketingu internetowego. Jeśli zależy Ci na skutecznych działaniach i długotrwałych efektach, możemy Ci w tym pomóc! W naszym zespole pracują osoby, które dobrze znają się na swoim fachu. Na swoim koncie mają wiele projektów zrealizowanych z sukcesem.

Jak wybrać agencję pozycjonowania stron internetowych?

Na rynku obecnych jest dziś bardzo wiele agencji zajmujących się pozycjonowaniem stron internetowych. Jak zatem wybrać tę najlepszą? Na co zwrócić uwagę i o co zapytać na pierwszej rozmowie?

Bardzo często osoby, które szukają odpowiedniej agencji, która zajmie się pozycjonowaniem ich strony internetowej, biorą pod uwagę wyłącznie koszt wykonania usługi. Jednak w wielu przypadkach niska cena nie idzie w parze z rzetelnością czy wysoką jakością wykonywanych zadań. Stąd też dobrze jest kierować się także innymi kwestiami podczas poszukiwania agencji pozycjonowania stron internetowych.

1. PLAN DZIAŁANIA

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, czy agencja SEO przedstawia plan działania i wyjaśnia, co będzie realizowane na stronie. Bardzo istotna jest w szczególności kwestia odpowiedniego doboru fraz kluczowych – tak, by jak najlepiej pasowały do branży oraz oferowanych produktów czy usług.

2. AUDYT SEO STRONY

Kolejna kwestia to audyt SEO strony. Zorientuj się, czy agencja oferująca profesjonalne usługi SEO, zadba również o to, by przedstawić Ci informacje na temat tego, co wymaga zmiany czy poprawy na stronie. Pamiętaj jednak, że takie działania nigdy nie są wykonywane bezpłatnie. Audyt SEO i przygotowanie rzetelnego raportu z jego przeprowadzenia to pracochłonne zadanie.

3. OPINIE W SIECI

Zanim podejmiesz współpracę z daną agencją, koniecznie sprawdź opnie na jej temat w sieci. Zwróć również uwagę na referencje, które wiele agencji umieszcza na swoich stronach internetowych. Agencja SEO, która będzie miała pozytywne oceny, z pewnością Cię nie zawiedzie. 

4. CENNIK AGENCJI SEO

Jak wspominaliśmy powyżej, bardzo niskie ceny pozycjonowania powinny wzbudzić pewne wątpliwości, co do jakości oferowanych usług. Musisz jednak wiedzieć, że tanie pozycjonowanie jest możliwe. Co zatem zrobić, by nie przepłacić? Porównaj cennik kilku agencji SEO i sprawdź, jak powinny kształtować się ceny pozycjonowania stron.

5. RAPORT Z DZIAŁAŃ SEO

Nie zapomnij także o tym, by dowiedzieć się, jak wygląda kwestia raportowania. Czy agencja SEO przesyła raporty z przeprowadzonych działań? Jak często są one dostarczane? Raportowanie jest jednym z najistotniejszych elementów pozycjonowania strony. Dzięki regularnie przesyłanym raportom będziesz w stanie stwierdzić, czy działania podejmowane przez agencję SEO przynoszą satysfakcjonujące Cię efekty.

Po czym poznać najlepsze agencje SEO?

Znalezienie odpowiedniej agencji SEO nie jest zadaniem najłatwiejszym ze względu na to, jak ogromna jest konkurencja w tej branży. Istnieją jednak pewne kwestie, które pomogą Ci zdecydować o tym, czy rzeczywiście warto podjąć współpracę z daną agencją. Na co zatem zwrócić uwagę? Po czym poznać najlepszą agencję SEO?

Najlepsza agencja SEO:

dba o pozytywną relację z klientem,

dopasowuje swoją ofertę do indywidualnych potrzeb klienta,

ma wiele pozytywnych opinii,

wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów,

dba o kompleksowe podejście do pozycjonowania,

oferuje opiekę techniczną nad stroną,

przestrzega polityki Google,

stawia na jakość wykonywanych usług,

wychodzi z inicjatywą działania na nowych obszarach,

działania marketingowe opiera na przeprowadzonym wcześniej audycie,

zapewnia wsparcie doświadczonych ekspertów.

Czym zajmuje się profesjonalna agencja SEM?

Profesjonalna agencja SEM zajmuje się prowadzeniem płatanych kampanii reklamowych (PPC) dla firm z najróżniejszych branż. Są to przede wszystkim reklamy tekstowe i produktowe w wyszukiwarce Google, reklamy graficzne i wideo w różnych serwisach, reklamy oferowane przez portale społecznościowe, G-mail oraz wiele innych. Jej działania związane są z promocją stron internetowych wśród milionów użytkowników przeglądających treści w Internecie. Dzięki temu strona czy sklep internetowy stają się bardziej widoczne dla potencjalnych odbiorców. To z kolei przekłada się na pozyskiwanie nowych klientów.

Skuteczna agencja SEM to skuteczna kampania Google Ads i zwiększona ilość klientów!

Celem agencji SEM jest tworzenie skutecznych kampanii Ads i tym samym powiększenie liczby klientów. System Google Ads to płatne reklamy wyświetlające się w wyszukiwarce Google oraz na różnych serwisach powiązanych z tą firmą. Choć mogłoby się wydawać, że stworzenie takich reklam to proste zadanie, w rzeczywistości okazuje się, że jest to bardzo złożony proces. Wymaga wiedzy i doświadczenia. Niezbędne są także umiejętności analitycznego myślenia oraz dostrzegania pewnych procesów i zależności związanych z zachowaniami użytkowników w Internecie. Właśnie dlatego zdecydowana większość osób decyduje się na powierzenie prowadzenia kampanii Google Ads  skutecznej agencji reklamowej, która dobrze wie, jak stworzyć efektywną kampanię niskim kosztem.

Współpraca z profesjonalną agencją SEM zapewni Ci:

dotarcie do potencjalnych klientów,

możliwość budowania pozytywnego wizerunku i autorytetu marki w sieci,

większą rozpoznawalność marki,

wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania,

zwiększenie ruchu na stronie,

zwiększenie widoczności Twojej strony/sklepu internetowego w sieci,

wzrost sprzedaży Twoich produktów lub usług.

Jak wybrać agencję SEM?

Po czym poznać najlepsze agencje SEM?

Wybierając agencję SEM, zwróć uwagę na kilka kluczowych kwestii, by mieć pewność, że podejmujesz współpracę z profesjonalistami. Czym powinna wyróżniać się agencja SEM?

1. WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG I EFEKTYWNOŚĆ

Usługi świadczone przez agencję SEM powinny prezentować jak najlepszy poziom i zapewniać jak najlepsze efekty. Warto jednak pamiętać, że rezultaty nie będą natychmiast, ale zdecydowanie warto na nie poczekać. Potrzeba bowiem czasu, aby zaplanować i wdrożyć spójną strategię. Mimo wszystko możesz oczekiwać od agencji SEM, że będzie ona w stanie przewidzieć efekty swoich działań w określonym czasie. Jeśli jej predykcje spełnią się choć w części, po tym poznasz, że jest to dobra agencja SEM!

2. INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

Każda branża ma inną specyfikę, a każda firma inne potrzeby. Stąd też istotne jest, by agencja SEM zapewniała indywidualne podejście do każdego klienta, jeśli chodzi o działania marketingowe. Nie ma bowiem jednego schematu działania, który sprawdziłby się w każdej sytuacji. Doświadczona agencja SEM będzie potrafiła wyłapać niuanse danej firmy i tak dopasować kampanie, by przynosiły jak najlepsze efekty i tym samym zwiększały jej zyski.

3. MONITOROWANIE DZIAŁAŃ NA BIEŻĄCO

Poza tworzeniem kampanii Google Ads, agencja SEM zajmuje się także ich monitorowaniem i optymalizowaniem. Dzięki temu może na bieżąco reagować na wszelkie nieprawidłowości czy błędy, a także ulepszać swoje działania i rekomendować nowe rozwiązania.

4. REGULARNE RAPORTOWANIE EFEKTÓW PRACY

Dobre agencje SEM zazwyczaj raz w miesiącu podsumowują swoje działania i wysyłają klientom raport, opisujący efekty pracy. To bardzo dobra praktyka. Dzięki temu klienci są zawsze na bieżąco. Mają świadomość, w jakim kierunku dąży agencja SEM oraz jakie są rezultaty jej działań.

Agencja pozycjonowania stron – jak wygląda współpraca?

Coraz więcej właścicieli firm decyduje się na podjęcie współpracy z agencją SEO w zakresie pozycjonowania stron. Mimo wszystko nie każdy ma świadomość, co to jest SEO, jak wygląda proces pozycjonowania i kto powinien się tym zająć. Otóż usługi związane z poprawą widoczności strony w wyszukiwarce świadczone są przez agencje SEO, które specjalizują się w marketingu internetowym. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przebiega współpraca z agencją pozycjonowania stron, zapraszamy do dalszej lektury!

Pozycjonowanie stron jest procesem czasochłonnym. W związku z tym, większość osób decyduje się na współpracę z agencją SEO. Zespół specjalistów, dysponujących zarówno wiedzą, jak i doświadczeniem, zapewnia fachowe wsparcie oraz doradztwo w kwestii pozycjonowania stron. Usługi oferowane przez agencję SEO są przeprowadzane kompleksowo – obejmują wszystkie obszary, które wymagają poprawy. Co więcej, profesjonalne usługi pozycjonowania wykonywane są w oparciu o dane pochodzące ze specjalistycznych narzędzi SEO.

Warto jednak pamiętać, że współpraca to praca wykonywana wspólnie, a więc wymaga zaangażowania także ze strony klienta. W tym przypadku komunikacja odgrywa bardzo ważną rolę i jest podstawą efektywnej współpracy. Dlaczego? Bez zgody właściciela strony agencja SEO nie może wdrożyć samodzielnie wielu zmian. Tymczasem są one niezbędne, by poprawić widoczność witryny w wyszukiwarce.

Podsumowując, współpraca z agencją pozycjonowania stron powinna wyglądać następująco:

Dla kogo pracuje firma pozycjonująca strony internetowe?

Agencja pozycjonująca strony internetowe pracuje zarówno dla właścicieli małych, średnich, jak i dużych firm, które prowadzą swoje strony lub sklepy internetowe. Stąd też bez względu na to, czy posiadasz własną witrynę czy sklep online, jeśli zależy Ci na tym, by dotrzeć ze swoją ofertą do jak największej liczby odbiorców w Internecie, rozpoczęcie współpracy z firmą pozycjonującą to dobre rozwiązanie.

Podsumowując, jeśli chcesz:

poprawić widoczności witryny w wyszukiwarce,

zwiększyć ruchu organiczny na stronie,

dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów,

zwiększyć przychody,

zapewnić swojej marce większą rozpoznawalność,

współpraca z agencją SEO jest dla Ciebie!

Oferta agencji SEO zajmujących się pozycjonowaniem kierowana jest również do innych agencji SEO, agencji interaktywnych czy wszelkich firm, zajmujących się pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych, które chciałyby zlecić część swoich zadań innej doświadczonej agencji SEO. Outsourcing SEO, bo tak właśnie nazywa się ta usługa, to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą pozyskać nowych klientów.

Ile kosztują usługi agencji SEO SEM?

Każda strona internetowa czy sklep online różni się od siebie m.in. pod względem wielkości, tematyki i wielu innych czynników. Stąd też nie można podać jednej konkretnej ceny za usługi SEO czy SEM. Cennik pozycjonowania stron jest dopasowywany indywidualnie do potrzeb danego klienta. Warto również pamiętać, że pozycjonowanie wiąże się z działaniami długoterminowymi. Rzadko kiedy jest to jednorazowa usługa. Jeśli jednak klient chce zdecydować się na wykupienie pojedynczej usługi, takiej jak link building czy artykuł sponsorowany, wówczas najczęściej ma do dyspozycji gotowe pakiety.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaka jest cena link buildingu czy innych usług oferowanych przez naszą agencję, zachęcamy do odwiedzenia zakładki „Oferta”. Znajdziesz również ceny innych naszych usług. Interesuje Cię współpraca w zakresie płatnych reklam Google Ads? Sprawdź nasz cennik reklamy w Google.

Agencja marketingu internetowego – czy warto podjąć współpracę?

Zależy Ci na profesjonalnie prowadzonych działaniach z zakresu SEO? Podjęcie współpracy z agencją marketingu internetowego będzie bez wątpienia dobrą decyzją. Niestety, próby samodzielnego pozycjonowania strony bez odpowiedniej wiedzy na temat optymalizacji strony WordPress, tworzenia jakościowych treści, link buildingu, odpowiedniego zabezpieczenia witryny, dobierania fraz kluczowych, linkowania SEO czy tworzenia znaczników meta z pewnością okażą się nieskuteczne.

Warto przy tym pamiętać, że współpraca powinna opierać się na ścisłej kooperacji pomiędzy agencją marketingu internetowego a klientem. Komunikacja jest więc kluczowa, a jej brak może skutkować brakiem efektów prowadzonych działań. Właśnie dlatego warto pozostawać w stałym kontakcie z agencją SEO, by współpraca przebiegała płynnie i skutecznie.

Kontakt dla klientów
contact-person
Joanna Kokot
Formularz kontaktowy