Agencja SEO

Poprawimy widoczność Twojej strony internetowej w Google.

Widoczność
w Google

Pozycjonowanie (ang. SEO, search engine optimization) to szereg działań wykonywanych bezpośrednio na stronie internetowej czyli mówimy tu o audycie strony w którym sprawdzane są m. in. takie elementy jak znaczniki meta title, czas ładowania się strony internetowej, nagłówki, linkowanie wewnętrzne czy generalnie treści znajdujące się na stronie, a następnie dostosowaniu jej do wytycznych Google poprzez wyeliminowanie błędów SEO, błędów technicznych i uzupełnienia strony wartościową treścią. Oprócz bezpośrednich działań na stronie, należy do niej zacząć pozyskiwać wartościowe linki z zewnętrznych witryn i budować autorytet strony. Linki przychodzące są obecnie kluczowym elementem, jeżeli chcemy uzyskać efekty w pozycjonowaniu na wysoko konkurencyjne frazy.

Celem pozycjonowania strony internetowej, jest osiągnięcie wysokiego miejsca na słowo kluczowe wpisywane w wyszukiwarce Google.pl które jest powiązane z usługami czy produktami, które znajdują się na naszej stronie internetowej. Z różnych analiz wynika, że zaledwie jeden użytkownik na dziesięciu przechodzi na drugą stronę wyników wyszukiwania, więc idealnie jest się znaleźć minimum w TOP10 wynikach wyszukiwania. Każdego miesiąca z wyszukiwarki Google korzysta kilkanaście milionów Polaków, a jej udział w rynku to ponad 97% warto więc aby nasza strona była efektywnie pozycjonowana i osiągała jak najlepsze wyniki.

Nasze usługi

Pakiety SEO

Jeżeli potrzebujesz wartościowych linków przychodzących, usług link buildingu, skorzystaj z naszych pakietów SEO. Znajdziesz tu m. in. pakiety z wpisami do najlepszych katalogów w Polsce, tematyczne linki dla sklepów internetowych, firm budowlanych czy gabinetów medycznych, a także publikację Ogłoszeń i postów na forach.

Kompleksowe SEO

Wszystkie usługi SEO w jednym miejscu. Wykonamy audyt SEO Twojej strony internetowej, przeprowadzimy optymalizację, a następnie poprowadzimy wartościowy link building oraz content marketing.

Outsourcing SEO

Prowadzisz agencję SEO, agencję interaktywną, a może tworzysz strony i chcesz oferować usługi SEO swoim klientom? Dołącz do blisko 150 firm, które realizują u nas usługi SEO swoim klientom.

Pozycjonowanie sklepów

Kompleksowe pozycjonowanie, zwiększanie konwersji i sprzedaży w sklepach internetowych.

Artykuły sponsorowane

Opublikujemy artykuły z linkami do Twojej strony www, nasza baza to tysiące wartościowych serwisów.

Pozycjonowanie lokalne

Usługi SEO dla firm lokalnych, wypozycjonujemy Cię w Twoim mieście!

Konsulting SEO

Audyt SEO

Poprawa Page Speed

Copywriting SEO

Konsulting SEO

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, oferujemy doradztwo z zakresu pozycjonowania stron, które obejmuje

 • Techniczne SEO
 • Content Marketing
 • Link building
Audyt SEO

Wykonamy audyt Twojej strony internetowej pod kątem kilkudziesięciu czynników, wpływających na pozycję strony m. in.

 • Aktualne zoptymalizowanie
 • Budowa
 • Zgodność z wytycznymi Google
Poprawa Page Speed

Prędkość ładowania się strony internetowej, wpływa na jej pozycję w wyszukiwarce Google, nasza usługa przyniesie Ci

 • Wyższą pozycję w Google
 • Poprawi UX
 • Zwiększy konwersje
Copywriting SEO

Strona internetowa z wartościowymi linkami przychodzącymi, nie osiągnie wysokich pozycji, ale dzięki naszej usłudze

 • Wypełnisz stronę wartościową treścią
 • Opublikujesz ciekawy artykuł sponsorowany
 • Opiszesz produkty w swoim sklepie
Zobacz nasze
CASE STUDY
Autorski panel Klienta
Wszystkie realizowane przez nas usługi, raportujemy w autorskim panelu klienta, dostępnym 24h na dobę. W panelu każdy z naszych klientów znajdzie pozyskane linki, wykonany audyt, podsumowanie konsultingu czy sprawdzi aktualne pozycje w wyszukiwarce Google, w naszym autorskim monitoringu SEO.
Lata na rynku
9
Zakończone projekty
30k+
Nasze biura
2
Specjalistów
19
Zaufali nam
BLOG
Ostatnie publikacje
14 stycznia 2020
W sieci dostępne są tysiące różnych pluginów do stron internetowych stworzonych na WordPressie. Dużą część z nich stanowią wtyczki SEO. Warto się im przyjrzeć, ponieważ niektóre mają naprawdę świetne funkcje, które zdecydowanie ułatwią Ci pracę nad widocznością strony w Google. W poniższym wpisie znajdziesz  TOP10 wtyczek do WordPressa pod SEO.…
Autor:
Emilia Paśnicka
Czytaj dalej
31 grudnia 2019
Z okazji zbliżającego się Nowego Roku 2020 chcielibyśmy Państwu złożyć serdeczne życzenia: szczęścia, zdrowia, pomyślności i miłości w nowym nadchodzącym roku. A także, by Sylwester był dla Państwa okazją do spędzenia nocy w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. Aby ten rok zaczął się jeszcze lepiej, przygotowaliśmy zniżki na pakiety SEO,…
Autor:
Pozycjonusz.pl
Czytaj dalej
Kontakt dla klientów
Paulina Najda
Key Account Manager
Uzupełnij formularz