Agencja
Marketingu Online

Poprawimy widoczność Twojej strony internetowej w Google, poprowadzimy kampanię Google Ads, napiszemy ciekawe treści.
Mamy 10 lat doświadczenia, jesteśmy partnerem Google!

Kompleksowe
działania

Pozycjonowanie (ang. SEO, search engine optimization) to szereg działań wykonywanych bezpośrednio na stronie internetowej czyli mówimy tu o audycie strony w którym sprawdzane są m. in. takie elementy jak znaczniki meta title, czas ładowania się strony internetowej, nagłówki, linkowanie wewnętrzne czy generalnie treści znajdujące się na stronie, a następnie dostosowaniu jej do wytycznych Google poprzez wyeliminowanie błędów SEO, błędów technicznych i uzupełnienia strony wartościową treścią. Oprócz bezpośrednich działań na stronie, należy do niej zacząć pozyskiwać wartościowe linki z zewnętrznych witryn i budować autorytet strony. Linki przychodzące są obecnie kluczowym elementem, jeżeli chcemy uzyskać efekty w pozycjonowaniu na wysoko konkurencyjne frazy.

Celem pozycjonowania strony internetowej, jest osiągnięcie wysokiego miejsca na słowo kluczowe wpisywane w wyszukiwarce Google.pl które jest powiązane z usługami czy produktami, które znajdują się na naszej stronie internetowej. Z różnych analiz wynika, że zaledwie jeden użytkownik na dziesięciu przechodzi na drugą stronę wyników wyszukiwania, więc idealnie jest się znaleźć minimum w TOP10 wynikach wyszukiwania. Każdego miesiąca z wyszukiwarki Google korzysta kilkanaście milionów Polaków, a jej udział w rynku to ponad 97% warto więc aby nasza strona była efektywnie pozycjonowana i osiągała jak najlepsze wyniki.

SEM (ang. Search Engine Marketing) to płatne reklamy w wyszkiwarce Google, które tworzy i optymalizuje się przez system Google Ads. Reklamy płatne wyświetlają się nad organicznymi wynikami wyszukiwania, na czterech pierwszych pozycjach oraz pod wynikami wyszukiwania. Dodatkowo występują reklamy graficzne, zazwyczaj umiejscowione po prawej stronie wyników wyszukiwania, kierujące do produktów, reklamowanych w systemie Zakupy Google. System Google Ads opiera się na kilku modelach rozleczniowych, najpopularniejszy to CPC czyli Cost Per Click, gdzie płacimy tylko za kliknięcia, które przeniosły użytkownika z reklamy na naszą stronę internetową.

Podstawową zaletą Google Ads, jest możliwość pojawienia się w ciągu kilku minut od uruchomienia kampanii, naszej reklamy tekstowej, na określone słowo kluczowe. W porównaniu z SEO, gdzie ten proces zajmuje nawet rok czasu, przy konkurencyjnych słowach kluczowych, czas na dotarcie do osób zainteresowanych naszym produktem czy usługą, jest bardzo szybki. Google dąży także do tego, aby widok pierwszej strony był zajęty w jak największy sposób, reklamami. Niestety więc, w części przypadków, mimo wysokich pozycji organicznych, musimy posiłkować się kampanią Google Ads. Jesteśmy oficjalnym partnerem Google, nasze kampanie spełniają wysokie kryteria systemów Google!

Szybka analiza słowa kluczowego lub konkurencji!

Wybierz i kliknij jeden z buttonów poniżej

Nasze usługi

Pakiety SEO

Jeżeli potrzebujesz wartościowych linków przychodzących, usług link buildingu, skorzystaj z naszych pakietów SEO. Znajdziesz tu m. in. pakiety z wpisami do najlepszych katalogów w Polsce, tematyczne linki dla sklepów internetowych, firm budowlanych czy gabinetów medycznych, a także publikację Ogłoszeń i postów na forach.

Kompleksowe SEO

Wszystkie usługi SEO w jednym miejscu. Wykonamy audyt SEO Twojej strony internetowej, przeprowadzimy optymalizację, a następnie poprowadzimy wartościowy link building oraz content marketing.

Outsourcing SEO

Prowadzisz agencję SEO, agencję interaktywną, a może tworzysz strony i chcesz oferować usługi SEO swoim klientom? Dołącz do blisko 150 firm, które realizują u nas usługi SEO swoim klientom.

Pozycjonowanie sklepów

Kompleksowe pozycjonowanie, zwiększanie konwersji i sprzedaży w sklepach internetowych.

Artykuły sponsorowane

Opublikujemy artykuły z linkami do Twojej strony www, nasza baza to tysiące wartościowych serwisów.

Pozycjonowanie lokalne

Usługi SEO dla firm lokalnych, wypozycjonujemy Cię w Twoim mieście!

Konsulting SEO

Audyt SEO

Poprawa Page Speed

Copywriting SEO

Konsulting SEO

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, oferujemy doradztwo z zakresu pozycjonowania stron, które obejmuje

 • Techniczne SEO
 • Content Marketing
 • Link building
Audyt SEO

Wykonamy audyt Twojej strony internetowej pod kątem kilkudziesięciu czynników, wpływających na pozycję strony m. in.

 • Aktualne zoptymalizowanie
 • Budowa
 • Zgodność z wytycznymi Google
Poprawa Page Speed

Prędkość ładowania się strony internetowej, wpływa na jej pozycję w wyszukiwarce Google, nasza usługa przyniesie Ci

 • Wyższą pozycję w Google
 • Poprawi UX
 • Zwiększy konwersje
Copywriting SEO

Strona internetowa z wartościowymi linkami przychodzącymi, nie osiągnie wysokich pozycji, ale dzięki naszej usłudze

 • Wypełnisz stronę wartościową treścią
 • Opublikujesz ciekawy artykuł sponsorowany
 • Opiszesz produkty w swoim sklepie
Zobacz nasze
CASE STUDY
Autorski panel Klienta
Wszystkie realizowane przez nas usługi, raportujemy w autorskim panelu klienta, dostępnym 24h na dobę. W panelu każdy z naszych klientów znajdzie pozyskane linki, wykonany audyt, podsumowanie konsultingu czy sprawdzi aktualne pozycje w wyszukiwarce Google, w naszym autorskim monitoringu SEO.
Lata na rynku
9
Zakończone projekty
30k+
Nasze biura
2
Specjalistów
19
Zaufali nam
BLOG
Ostatnie publikacje
02 lipca 2020
Jedną rzeczą jest czytanie książek lub oglądanie filmów o potężnych dinozaurach, inną zaś wyobrażenie sobie, jak wyglądały w rzeczywistości. Już teraz możesz zobaczyć je dzięki Google i rozszerzonej rzeczywistości (AR). Gigant technologiczny dodał do wyszukiwarki aż 10 gatunków dinozaurów, dzięki czemu możesz dowiedzieć się, jak w prawdziwym życiu wyglądał Ankylozaur,…
Autor:
Emilia Paśnicka
Czytaj dalej
01 lipca 2020
Działania SEO skierowane na pozycjonowanie w Google Maps już jakiś czas temu stały się ważnym elementem strategii marketingu internetowego. Wszystko przez to, że Google zaczął dość mocno wyróżniać wizytówki firm w swoich wynikach wyszukiwania. Warto wejść w ten temat, ponieważ działania obliczone na większy ruch z map Google są stosunkowo…
Autor:
Joanna Kulik
Czytaj dalej
Kontakt dla klientów
Paulina Najda
Key Account Manager
Uzupełnij formularz