Reklama gabinetu stomatologicznego w Google | Pozycjonusz
Pozycjonusz.pl
29/06/22

Reklama gabinetu stomatologicznego w Google Ads i SEO

Każdy profesjonalny gabinet stomatologiczny powinien zadbać o dobrą reklamę w Internecie. Agencje marketingowe proponują coraz to nowe rozwiązania, które pomagają rozwijać prowadzoną działalność. Ich ofertą powinny zainteresować się nie tylko nowo powstałe gabinety, ale także dentyści, którzy od lat działają na rynku. Warto zwrócić uwagę na możliwe opcje reklam gabinetów stomatologicznych.

Marketing dla stomatologów w Google. Czy warto reklamować się w Internecie?

W obecnych czasach konkurencja jest bardzo duża niemal we wszystkich dziedzinach. Uzyskanie przewagi nad rywalami i pozyskanie nowych klientów to często niemałe wyzwanie. Coraz więcej firm decyduje się na skorzystanie z usług agencji SEO/SEM. Warto przyjrzeć się na przykład branży prawniczej. Marketing kancelarii prawnej działa na szczególnych zasadach, ponieważ niedozwolone jest reklamowanie swojej kancelarii jako najlepszej w mieście. Nawet pomimo pewnych ograniczeń wielu adwokatów decyduje się na skorzystanie z ofert agencji interaktywnych, między innymi z propozycji stron internetowych dla prawników. Czy dentyści również mają tendencje do promowania swoich usług w Internecie?

Odpowiedź na zadane pytanie wydaje się być oczywista. Reklamy w Internecie to niezawodny sposób na pozyskanie nowych pacjentów i pomoc w rozwoju gabinetu. Co więcej, są one jednym z narzędzi, które pozwala kreować wizerunek firmy w Internecie. Marketing dla stomatologów może przybierać różne formy. Warto dokładniej omówić możliwe rozwiązania.

 

MultiPakiet linków Zdrowie i medycyna

MultiPakiet 'Zdrowie i medycyna' to zdywersyfikowany zbiór wartościowych linków z różnych źródeł. Dbamy zarówno o tematyczność, jak i odpowiednie parametry SEO domen, z których linkujemy do Twojej strony. W pakiecie teksty i pełen raport w panelu Klienta.
596 zł netto

Artykuły sponsorowane Zdrowie i medycyna (x3)

Napiszemy 3 unikalne artykuły sponsorowane i opublikujemy je na zewnętrznych, wartościowych portalach związanych z branżą 'Zdrowie i medycyna'. W tekstach umieścimy link do Twojej witryny, dzięki czemu zadbamy o jej widoczność w Google!
692 zł netto

Full kampania Google Ads dla Strony firmowej

Tworzenie, optymalizowanie i opieka nad kampaniami reklamowymi w systemie Google Ads. Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Google, a nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie oraz certyfikaty potwierdzające znajomość obsługi tego narzędzia.
1200 zł netto

Reklama dla stomatologa w Google – jaką wybrać?

Marketing gabinetu stomatologicznego może opierać się na stronie internetowej dla dentysty. Jest to absolutna podstawa do tego, by zaistnieć w Internecie. Później pojawia się cały szereg innych możliwości. Ciekawym pomysłem są na przykład artykuły sponsorowane, które stają się coraz popularniejszą formą reklamy w Internecie. Na szczególną uwagę zasługują też reklamy w Google Ads i pozycjonowanie stron internetowych. Warto przeanalizować szczegółowiej zakomunikowane rozwiązania w kontekście reklam dla stomatologów.

Reklama gabinetu stomatologicznego w Google Ads

Dobrą odpowiedzą na pytanie jak zwiększyć sprzedaż w Internecie mogą być reklamy Google Ads. Cena reklamy w Google zależy od wielu czynników, ale przy tym jest elastyczna i łatwa w dopasowaniu do budżetu, jakim się dysponuje. Warto dodać, że korzystać z platformy Google Ads można za darmo, natomiast trzeba ponieść koszty działań reklamowych. Taka forma reklamy może nieść za sobą wiele korzyści dla stomatologów. Przede wszystkim mogą oni kontrolować koszty i zmieniać budżety. Co istotne, sam zasięg sieci reklamowej Google Ads jest bardzo duży, ponieważ dociera do 90% użytkowników. Co więcej, są to użytkownicy, których interesują usługi stomatologiczne.

Pozycjonowanie strony stomatologa – sposób na marketing gabinetu dentystycznego

Pozycjonowanie stron internetowych to przynosząca zadowalające rezultaty metoda promowania strony www w sieci. Cennik pozycjonowania stron można uznać za dość niski w porównaniu do cen innych działań reklamowych. Szczególnie pozycjonowanie lokalne jest dobrą opcją reklamy dla dentystów w Google, ponieważ może dać im szansę na pozyskanie pacjentów znajdujących się w ich niedalekiej okolicy. Pozycjonowanie strony stomatologa polega na optymalizowaniu jej w taki sposób, by zaczęła wyświetlać się w wynikach wyszukiwania Google na kluczowe dla branży frazy, jak np.: “dentysta”, “stomatolog”, “najlepszy dentysta w (tu miejscowość)”, “tanie wybielanie zębów”, “leczenie kanałowe” itd. Co więcej, regularne dodawanie treści na stronę, np. poprzez bloga, umożliwi pozycjonowanie na znacznie większą liczbę fraz i do tego pozytywnie wpłynie na wynik podczas analiz robotów Google.

Zobacz nasze efekty

Podsumowanie

Jednym słowem, gabinety stomatologiczne powinny zainteresować się ofertą agencji marketingowych. Proponowanych rozwiązań jest naprawdę wiele, a więc każdy dentysta bez problemu znajdzie opcję spełniającą jego oczekiwania. Wystarczy skontaktować się z odpowiednią agencją, która przedstawi kilka najlepszych możliwości reklamy gabinetu stomatologicznego w Google.

Oceń
(2.3/5)

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kontakt dla klientów
contact-person
Paulina Najda
Formularz kontaktowy