Checklista SEO - skorzystaj z naszego nowego narzędzia - Pozycjonusz
Marta
04/02/21

Skorzystaj z naszej checklisty SEO

blank

Osiąganie wartościowych efektów w marketingu internetowym, a także pozycjonowaniu, zawsze powinno być poprzedzone solidną strategią oraz planem działań. Decydujący jest tutaj fakt, że czynników wpływających na widoczność strony jest całe mnóstwo. Google wspomina o 200 oficjalnych parametrach branych pod uwagę podczas ustalania rankingu stron. 

Zdajemy sobie sprawę, że zawiłości e-marketingu utrudniają podjęcie decyzji związanej z ustaleniem harmonogramu działań tak, aby osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty. W końcu pod wysokimi pozycjami kryje się szereg kwestii, niż tylko treści i linki, prawda? Z myślą o każdym, kto pracuje nad swoją stroną internetową – niezależnie czy jest to e-sklep czy witryna usługowa – przygotowaliśmy nową funkcjonalność w naszym panelu klienta. Od dziś możesz skorzystać z bardzo przydatnego narzędzia – checklista SEO! To ona pomoże Ci uporać się z określeniem priorytetów na drodze ulepszania Twojej strony. Poznaj szczegóły!

Czym dokładniej jest nasza checklista SEO?

blank

Jak doskonale wiadomo, proces pozycjonowania powinien być ciągły i systematyczny, a także wieloaspektowy. Należy zadbać o szereg parametrów strony, a przygotowanie opisów kategorii czy pozyskanie kilkunastu wartościowych linków raz w roku to zdecydowanie za mało. Czy wiesz, że od czasu ostatnich aktualizacji algorytmu, Google zwraca ogromną uwagę na kwestie techniczne badanych witryn? Prawidłowa prędkość ładowania strony, dostosowanie do urządzeń mobilnych czy ustawienie linków kanonicznych to nie wszystko.

W naszej checkliście SEO zebraliśmy aż 43 zadania i najistotniejsze punkty, których wykonanie powinno być Twoim celem. W oparciu o wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów, w jednym miejscu zebraliśmy najważniejsze wskazówki wraz z przejrzystym i krótkim opisem. To z pewnością ułatwi Ci proces samodzielnej optymalizacji w podstawowym zakresie. A to wszystko bezpłatnie i w ramach złożonego już zamówienia! Punkty checklisty podzieliliśmy na te związane z treścią, linkbuildingiem a także parametrami technicznymi. Dlatego za każdym razem podkreślamy, jak ważna jest kompleksowość na drodze do osiągania wymarzonych rezultatów. 

Co ważne, każde już wykonane przez Ciebie zadanie możesz oznaczyć jako “zrobione”. Dzięki temu w wygodny sposób zaplanujesz swoje działania, podczas gdy my będziemy pracować nad Twoim zamówieniem związanym z linkowaniem SEO, copywritingiem czy kampanią Google Ads. Dzięki sukcesywnemu dbaniu o stronę według naszej checklisty, wzmocnisz także efekt linków, zamówionych i zrealizowanych w naszej firmie.

Jak możesz skorzystać z checklisty SEO?

Aby rozpocząć proces poprawy widoczności swojej witryny w oparciu o wskazówki SEO, wystarczy złożyć zamówienie na jedną z naszych usług. Dzięki temu nasi specjaliści z działu realizacji uruchamiają tę funkcjonalność, a Ty po zalogowaniu się na swoje konto w panelu klienta możesz już z niej korzystać! Co ważne, opcja ta dostępna jest dla konkretnej domeny, niezależnie od tego czy składałeś jedno czy kilkanaście zamówień rozłożonych w czasie. Jeśli jesteś już naszym klientem i zamówienie zostało złożone w styczniu tego roku, nic straconego 🙂 Skontaktuj się z nami, a uruchomimy dla Ciebie tę opcję!

Pamiętaj, że checklista SEO to nie jedyne narzędzie, jakie przygotowaliśmy dla naszych klientów. Możesz również skorzystać z monitoringu pozycji, sprawdzić swoją konkurencję oraz zbadać pozycję strony na wybrane frazy/słowa kluczowe.

Oceń
(5/5)

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Projekt i realizacja WiWi