Google pomaga sklepom na Boże Narodzenie

Firma udostępniła niedawno narzędzie, którego celem jest pomoc marketingowa osobom przygotowującym się do sprzedaży świątecznej swoich produktów. Treści skierowane są zarówno do właścicieli sklepów online, jak i sklepów stacjonarnych, które chcą zacząć działać online.

Jeśli jesteś marketerem i chcesz doszkolić się ze sposób promowania swoich produktów i usług w okresie świątecznym, Google właśnie przygotowało i uruchomiło specjalne narzędzie, które znajdziecie pod tym linkiem: https://smallbusiness.withgoogle.com/holiday/#!/.

Google pomaga sklepom na Boże Narodzenie

Pomocnik świąteczny ma formę lekcji online. Głównym zagadnieniem są sposoby na to, jak zacząć działalność w internecie. Są to lekcje głównie dla początkujących osób. Będzie można dowiedzieć się z nich, jak zacząć swoją przygodę z e-marketingiem w wyszukiwarce. Do tego jak umożliwić klientom zakup produktów i usług online, a także co obejmują podstawy optymalizacji strony pod wyszukiwarkę. Oczywiście pomocnik doradza także w zakresie wyboru narzędzi Google dla sklepów online oraz podczas pierwszych kroków z systemem Google Ads.


Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie poprzez nasze formularze, w których umieścisz wszystkie szczegóły linkowania.

Zamów

Nie wiesz jakie usługi wybrać?

Zadzwoń

535 901 662

Lub skorzystaj z naszego poradnika online

Nie wiesz co zamówić?

Szybka oferta