Google pomaga sklepom na Boże Narodzenie - Pozycjonusz
Joanna Kulik
01/10/20

Google pomaga sklepom na Boże Narodzenie

blank

Firma udostępniła niedawno narzędzie, którego celem jest pomoc marketingowa osobom przygotowującym się do sprzedaży świątecznej swoich produktów. Treści skierowane są zarówno do właścicieli sklepów online, jak i sklepów stacjonarnych, które chcą zacząć działać online.

Jeśli jesteś marketerem i chcesz doszkolić się ze sposób promowania swoich produktów i usług w okresie świątecznym, Google właśnie przygotowało i uruchomiło specjalne narzędzie, które znajdziecie pod tym linkiem: https://smallbusiness.withgoogle.com/holiday/#!/.

Google pomaga sklepom na Boże Narodzenie

Pomocnik świąteczny ma formę lekcji online. Głównym zagadnieniem są sposoby na to, jak zacząć działalność w internecie. Są to lekcje głównie dla początkujących osób. Będzie można dowiedzieć się z nich, jak zacząć swoją przygodę z e-marketingiem w wyszukiwarce. Do tego jak umożliwić klientom zakup produktów i usług online, a także co obejmują podstawy optymalizacji strony pod wyszukiwarkę. Oczywiście pomocnik doradza także w zakresie wyboru narzędzi Google dla sklepów online oraz podczas pierwszych kroków z systemem Google Ads.

Oceń
(0/5)

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Projekt i realizacja WiWi