Czy wiesz, że od początku pandemii COVID-19 Mapy Google wzbogaciły się o prawie 250 nowych funkcji oraz usprawnień? To jeszcze nie koniec nowości, ponieważ gigant technologiczny już zapowiedział kolejne innowacje.

Poznaj nowe funkcje w Mapach Google

Niebawem do Map Google ostanie wprowadzona aktualizacja dotycząca koronawirusa. Mianowicie chodzi o zakładkę, która umożliwia sprawdzanie liczby wykrytych przypadków w okolicy w ostatnim tygodniu. Dodatkowo zostanie ona rozszerzona o nowe funkcjonalności. Będą związane z bieżącymi zaleceniami dla komunikacji miejskiej, jak również danymi dotyczącymi łącznej liczby zachorowań na COVID-19.

W związku z tymi usprawnieniami Mapy Google będą podawać aktualny poziom zatłoczenia w autobusach, tramwajach oraz metrach. Dzięki temu pasażerowie będą mogli z łatwością wybrać najlepszy środek transportu dla siebie. Bez obaw, że wewnątrz będzie zbyt dużo podróżujących. Google zapowiada, że dane te mają być znacznie precyzyjniejsze w porównaniu z poprzednią wersją, o której pisaliśmy w jednym z naszych poprzednich newsów. Warunkiem jest oczywiście udostępnienie przez przewoźników odpowiednich źródeł.


Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie poprzez nasze formularze, w których umieścisz wszystkie szczegóły linkowania.

Zamów

Nie wiesz jakie usługi wybrać?

Zadzwoń

535 901 662

Lub skorzystaj z naszego poradnika online

Nie wiesz co zamówić?

Szybka oferta