Poznaj nowe funkcje w Mapach Google - Pozycjonusz
Emilia Paśnicka
20/11/20

Poznaj nowe funkcje w Mapach Google

blank

Czy wiesz, że od początku pandemii COVID-19 Mapy Google wzbogaciły się o prawie 250 nowych funkcji oraz usprawnień? To jeszcze nie koniec nowości, ponieważ gigant technologiczny już zapowiedział kolejne innowacje.

Niebawem do Map Google ostanie wprowadzona aktualizacja dotycząca koronawirusa. Mianowicie chodzi o zakładkę, która umożliwia sprawdzanie liczby wykrytych przypadków w okolicy w ostatnim tygodniu. Dodatkowo zostanie ona rozszerzona o nowe funkcjonalności. Będą związane z bieżącymi zaleceniami dla komunikacji miejskiej, jak również danymi dotyczącymi łącznej liczby zachorowań na COVID-19.

W związku z tymi usprawnieniami Mapy Google będą podawać aktualny poziom zatłoczenia w autobusach, tramwajach oraz metrach. Dzięki temu pasażerowie będą mogli z łatwością wybrać najlepszy środek transportu dla siebie. Bez obaw, że wewnątrz będzie zbyt dużo podróżujących. Google zapowiada, że dane te mają być znacznie precyzyjniejsze w porównaniu z poprzednią wersją, o której pisaliśmy w jednym z naszych poprzednich newsów. Warunkiem jest oczywiście udostępnienie przez przewoźników odpowiednich źródeł.

Oceń
(5/5)

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Projekt i realizacja WiWi