Google przyznaje Złote Pinezki. Poznaj najpopularniejsze atrakcje w Polsce - Pozycjonusz
Emilia Paśnicka
28/07/20

Google przyznaje Złote Pinezki. Poznaj najpopularniejsze atrakcje w Polsce

blank

Wakacje w pełni, a więc czas na urlop! Pandemia skłoniła wielu z nas do podróżowania po Polsce, co jest niewątpliwie jednym z największych plusów obecnej sytuacji na świecie. Dodatkowo Google wyszło naprzeciw potrzebom Polaków i postanowiło przyznać Złote Pinezki 16 wyjątkowym miejscom w naszym kraju.
Na co dzień setki tysięcy, jeśli nie miliony osób w Polsce korzysta z Map Google. Obecnie na tym serwisie oznaczonych jest ponad 200 milionów miejsc na całym świecie. Każdego dnia trafiają tam kolejne punkty, a także opinie na ich temat, zdjęcia oraz inne przydatne informacje dodawane przez użytkowników. Można więc śmiało stwierdzić, że w dużym stopniu to właśnie my kreujemy obraz Map Google. I posiłkując się właśnie tymi opiniami Google postanowiło wyłonić 16 niezwykłych miejsc, które warto odwiedzić w Polsce – po jednym na każde województwo. To świetny zaczątek do zaplanowania podróży po różnych regionach naszego kraju!

Złote Pinezki przyznawane są miejscom najlepiej ocenianym przez użytkowników Google Maps. Pierwsze atrakcje zostały ujawnione 21 lipca, a o kolejnych będziemy informowani aż do 12 sierpnia. Kolejnego laureata poznamy już dzisiaj, czyli 28 lipca! Obecnie wyjawionych zostało czterech laureatów Złotej Pinezki, a wśród nich mamy:

  • Zamek w Malborku – województwo pomorskie,
  • Wały Chrobrego – województwo zachodniopomorskie,
  • Mosty w Stańczykach – województwo warmińsko-mazurskie,
  • Pałac Branickich – województwo podlaskie.

 

Źródło: https://polska.googleblog.com/2020/07/przyznajemy-zote-pinezki-odkrywajcie.html

Oceń
(0/5)

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kontakt dla klientów
Paulina Najda
Key Account Manager
Formularz kontaktowy