Zamów pakiety Trust Rank i Sklepowy ze zniżką 20%
Marta
05/10/21

Zamów pakiety Trust Rank i Sklepowy ze zniżką -20%

blank

Gorący sezon w e-commerce właśnie się rozpoczyna. Jesień od wielu już sezonów stoi pod znakiem Black Week i wzmożonych zakupów online. Zanim jednak nadejdzie listopad, łap naszą październikową promocję -20% na bestsellerowe katalogi linków, które wzmocnią Twoją stronę zanim rozpocznie się najgorętszy okres! Sprawdź dlaczego potrzebujesz tych pakietów oraz kiedy możesz skorzystać ze zniżek.

KTÓRE PAKIETY KUPISZ TANIEJ?

Nasza oferta linkbuildingowa jest doskonale skrojona pod każdą witrynę, a mając na uwadze zarówno strony firmowe, blogi, usługowe, jak i sklepy internetowe, nie bez przyczyny do promocji włączyliśmy pakiety Trust Rank 1, Trust Rank 2, Trust Rank dodatek oraz Sklepowy. Od dziś czyli od 5 października do 11 października włącznie (do godz.12:00), nasze linki z powyższych pakietów zamówisz 20% taniej!

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są katalogi Trust Rank oraz dlaczego warto na nie postawić w działaniach linkbuildingowych, już nadchodzimy z odpowiedzią 🙂 Otóż są to ogólnopolskie, ogólnotematyczne i bardzo dobre w kontekście parametrów SEO katalogi. Możesz zareklamować swoją stronę internetową (ale także blog czy sklep!) i pozyskać mocne, jakościowe linki. Katalogi Trust Rank wyróżniają wysokie parametry, takie jak wiek domeny czy wskaźnik Doman Rating.

Dzięki naszej promocji -20% zamówisz:

Pamiętaj, że 50 linków Trust Rank 1 już zawiera się w pakiecie Trust Rank 2 (100 linków), dlatego dla jednej domeny nie możesz zamówić obu tych konfiguracji. Ponadto pakiet Trust Rank dodatek jak sama nazwa wskazuje, jest dodatkiem i kontynuacją podstawowego pakietu Trust Rank 1, dlatego też nie możesz zamówić ‘dodatku’ bez uprzedniej realizacji Trust Rank 1.

Kolejny pakiet, który kupisz ze zniżką to Pakiet Sklepowy. Są to sprawdzone oraz dedykowane miejsca pozwalające na pozyskanie bezpiecznych i wartościowych odnośników do Twojego sklepu internetowego. Nie jest istotne czy prowadzisz sklep z odzieżą sportową, artykułami dla zwierząt czy kosmetykami – Pakiet Sklepowy będzie idealnym rozwiązaniem niemal dla każdej branży! W cenie 303,20 zł brutto (zamiast 379,00 zł brutto!) pozyskamy 30 linków/wizytówek w ogólnopolskich katalogach dedykowanych wyłącznie sprzedaży online. Jest to doskonałe rozwiązanie adekwatne dla każdego biznesu e-commerce – szczególnie w tym gorącym okresie!

Pamiętaj, że do realizacji Pakietu Sklepowego będziemy potrzebowali danych firmowych, tj. nazwa firmy, adres, NIP, telefon kontaktowy oraz e-mail. Są to informacje wymagane przez moderatorów katalogów, poza tym dzięki nim potencjalni użytkownicy będą mogli łatwo odnaleźć Twój sklep online i skontaktować się z Tobą.

Warto dodać, że nad wszystkimi naszymi pakietami pracujemy kompleksowo, czyli przygotowujemy treści do wpisów, współpracujemy z moderatorami, publikujemy wpisy i raportujemy je. Tworzymy dedykowany projekt w naszym panelu, gdzie po zalogowaniu możesz obserwować status prac i dostępna jest także lista pozyskanych linków.

SPRAWDŹ, JAK ŁATWO ZAMÓWIĆ NASZE PAKIETY

Aby zamówić któryś z powyższych pakietów, wystarczy kliknąć w interesujący Cię rodzaj:

i poprzez wygodny formularz złożyć zamówienie. W formularzu możesz wpisać ważne dla Ciebie słowa kluczowe, a także domówić opcję startu realizacji w 24h od momentu opłacenia. Następnie przesyłamy fakturę proforma na wskazany przez Ciebie adres mailowy i po zarejestrowaniu wpłaty na naszym koncie, przechodzimy do działań. Możesz również skontaktować się z naszym Działem Sprzedaży i złożyć zamówienie o tutaj →

Pamiętaj, że promocja trwa tylko od dzisiaj do 11 października do godziny 12:00 włącznie i nie łączy się z innymi zniżkami i promocjami. 

To jak, rozpoczynamy wspólnie działania linkbuildingowe aby wzmacniać Twoją stronę lub sklep przed gorącym okresem sprzedażowym? 🙂

Oceń
(3/5)

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kontakt dla klientów
Paulina Najda
Key Account Manager
Formularz kontaktowy