Zamów pakiet kompleksowe SEO ze zniżką -20%! | Pozycjonusz.pl
Pozycjonusz.pl
06/06/22

Zamów pakiet kompleksowe SEO ze zniżką -20%!

blank

Sezon letni rozpoczynamy już teraz i to z wielkim przytupem! Gorące promocje to nasza specjalność, a ta z pewnością przypadnie Ci do gustu. Już teraz możesz skorzystać z naszej wakacyjnej promocji na kultowy pakiet KOMPLEKSOWE SEO dla stron i sklepów, który kupisz ze zniżką -20%!!!! Co najlepsze, promocja trwa od teraz do odwołania. Nie zwlekaj z zakupem – przygotuj swoją witrynę na letnie szaleństwo! O szczegółach promocji piszemy niżej.

Kompleksowe SEO – 5 kroków w 1 pakiecie

Pakiet kompleksowe SEO ze zniżką 20% to – jak sama nazwa wskazuje – holistycznie podejście do optymalizacji strony internetowej, które wpłynie na poprawę widoczności witryny w wyszukiwarce Google, a co za tym idzie – wzrost sprzedaży i konwersji!

WAŻNE!

Nasza oferta została podzielona na dwa pakiety, dlatego istotne, by wybrać odpowiedni pakiet do rodzaju swojej działalności:

 

Kompleksowe pozycjonowanie sklepu

Kompleksowe pozycjonowanie sklepu internetowego na okres 30 dni. Od optymalizacji, poprzez treści, na wartościowych linkach i artykułach kończąc. Pełne raporty i autorski panel klienta.

2500 zł netto

Kompleksowe SEO dla stron firmowych

Kompleksowe pozycjonowanie strony internetowej na okres 30 dni: od optymalizacji, poprzez treści, na wartościowych linkach i artykułach kończąc. Pełne raporty i autorski panel klienta.

1500 zł netto

Oczywiście, promocja odnosi się do każdego z nich!

Na kompleksowe działania składają się:

 • wstępny audyt SEO,
  dzięki któremu poznamy słabe i mocne strony witryny, co pozwoli stworzyć wstępny plan działania,
 • pozyskanie 20 wartościowych linków,
  dzięki którym zaczniemy budować jakościowy profil linków o wysokim DR,
 • optymalizacja metadanych do 20 podstron,
  czyli poprawa meta title i meta description zgodnie z zasadami SEO i uprzednią analizą keyword research,
 • publikacja 1 artykułu sponsorowanego dla pakietu Start firma, 2 artykułów sponsorowanych dla pakietu Start sklep,
  które nie tylko zawierają linki wewnętrzne prowadzące do strony, ale również wpływają na budowę świadomości marki,
 • napisanie i wdrożenie 5 000 znaków ze spacjami dla pakietu Start firma, 15 000 znaków ze spacjami dla pakietu Start sklep,
  czyli zoptymalizowanej treści na stronę, która zawiera odpowiednią hierarchię nagłówków, właściwe nasycenie słowami kluczowymi oraz dobrze dobranym linkowaniem wewnętrznym.

Tych 5 kroków w jednym działaniu sprawi, że Twoja witryna zacznie rosnąć w siłę! Poza tym, w gratisie dorzucamy:

 • monitoring 100 słów kluczowych dla strony,
 • dostęp do autorskiego panelu klienta z możliwością podglądów pełnych raportów.

Pakiet kompleksowe SEO ze zniżką 20% – szczegóły promocji.

Każdy kto ma stronę firmową lub prowadzi stronę dla sklepu internetowego, może skorzystać z promocji -20% na pakiet kompleksowe SEO. Należy przy tym zaznaczyć, że spełniony musi zostać jeden z dwóch warunków.

Promocja -20% naliczana jest osobom, które:

1. wykupią pakiet “kompleksowe pozycjonowanie sklepu” lub “kompleksowe SEO dla stron firmowych” na co najmniej 3 miesiące z góry

lub

2. podpiszą z nami umowę na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia umowy.

Takie rozwiązanie daje szereg korzyści zarówno nam, jak i klientom.

Przede wszystkim, od zawsze uświadamiamy swoich klientów, że pozycjonowanie strony i zdobywanie wysokich wyników wyszukiwania, to żmudne działanie, które wymaga czasu i cierpliwości. Można to porównać do efektu kuli śnieżnej, która rozpędza się z upływającym czasem i nabiera masy. Tak samo kompleksowe pozycjonowanie sprawia, że strona zaczyna być widoczna na coraz większą liczbę fraz i zajmuje coraz to wyższe pozycje. Jednak tak jak zostało wspomniane, wymaga to czasu. Miesiąc współpracy pozwoli zoptymalizować najważniejsze treści w witrynie, ale to dłuższe działanie przyniesie efekty, których czasami nawet nasi specjaliści są pod wrażeniem! Dlatego proponujemy rozwiązanie, które jest z korzyścią dla klienta i dla nas, bo dzięki temu będziemy mogli pochwalić się osiągniętym efektem!

Przekonaj się o tym sprawdzając efekty naszych klientów, klikając niżej w ikonkę “Case study SEO”. Oni również zaczynali swoją przygodę z pozycjonowaniem strony od pakietu kompleksowe SEO. Teraz i Ty możesz do nich dołączyć!

Zobacz nasze efekty

Jak zamówić pakiet kompleksowe SEO ze zniżką 20%?

Proces zamawiania pakietu kompleksowe SEO ze zniżką 20% jest bardzo łatwy. Wystarczy, że:

skontaktujesz się z nami poprzez formularz kontaktowy! ⇇ kliknij

Można również skontaktować się bezpośrednio z opiekunem klientów, który omówi wszelkie szczegóły współpracy i pomoże zdecydować, która opcja jest lepsza – podpisanie umowy na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia, czy jednorazowy zakup pakietu kompleksowe SEO na co najmniej 3 miesiące.

UWAGA!

Pamiętaj, że promocja trwa od teraz, aż do odwołania! Nikt nie wie, kiedy nastąpi dzień wygaśnięcia zniżki -20%, dlatego tym bardziej nie warto zwlekać!

Oceń
(5/5)

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Projekt i realizacja WiWi