Rozpakuj swój świąteczny prezent e-marketingowy - Pozycjonusz.pl
Marta
22/12/20

Rozpakuj swój świąteczny prezent e-marketingowy!

blank

Każdy z nas uwielbia magiczny, świąteczny czas. W końcu to moment, aby zatrzymać się i docenić to, co mamy najlepsze. Ale czy w przypadku e-marketingu tak naprawdę warto się zatrzymywać? Wręcz przeciwnie! Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy aż 3 wielkie upominki, które z pewnością zachwycą Twoją witrynę internetową i sprawią, że w Nowy Rok wkroczysz z przytupem. 

Sprawdź, co dla Ciebie stworzyliśmy i dlaczego warto skorzystać z tej okazji. Co ważne, na promocji może zyskać każda strona – od rozbudowanego sklepu online, po niewielkie blogi czy strony firmowe. Zdecyduj, który z prezentów rozpakujesz!

blank

Tutaj znajdziesz dwie najpopularniejsze kampanie Google Ads, czyli reklamy na słowa kluczowe dedykowane zarówno sklepom internetowym, jak i stronom firmowym. Nasi certyfikowani specjaliści stworzą i zoptymalizują konto reklamowe wraz z całą kampanią tak, aby przynosiła Ci największe zyski. Reklama widoczna jest już pierwszego dnia od stworzenia i uruchomienia, dzięki czemu w krótkim czasie możesz skutecznie zwiększyć widoczność usług i produktów w wyszukiwarce Google. Dzięki świątecznemu prezentowi, pierwszy miesiąc zamówisz aż 15% taniej, i tym samym zaoszczędzisz 75 zł brutto. Wybierz swoją kampanię:

Reklama Ads na Słowa kluczowe Strona firmowa (Kliknij i odbierz PREZENT!) – 499 zł brutto, po zniżce świątecznej 424 zł brutto

Reklama Ads na Słowa kluczowe dla Sklepu (Kliknij i odbierz PREZENT!) – 499 zł brutto, po zniżce świątecznej 424 zł brutto

blank

W tym prezencie znajdziesz nasze perełki, czyli Pakiety Trust Rank oraz Firmowe. To selekcjonowane od ponad 10 lat najbardziej wartościowe katalogi w Polsce, które są bestsellerami wśród oferowanych przez nas usług linkbuildingowych. Jeśli planujesz pozyskanie bezpiecznych linków o bardzo dobrych parametrach SEO, nie zwlekaj, tylko zamów je dziś z doskonałymi zniżkami.

Pamiętaj, że linki z Pakietów Firmowych są dedykowane wyłącznie firmom, po podaniu takich danych jak adres, numer telefonu, e-mail oraz NIP. Z kolei z katalogów Trust Rank mogą skorzystać wszystkie strony internetowe – od blogów po sklepy online. Zamów swój Pakiet:

Pakiet Trust Rank 1 (Kliknij i odbierz PREZENT!) – 539,00 zł brutto, po zniżce świątecznej 431 zł brutto (-20%, taniej o 108 zł)

Pakiet Trust Rank 2 (Kliknij i odbierz PREZENT!) – 849,00 zł brutto, po zniżce świątecznej 679 zł brutto (-20%, taniej o 170 zł)

Pakiet Firmowy 1 (Kliknij i odbierz PREZENT!) – 459,00 zł brutto, po zniżce świątecznej 344 zł brutto (-25%, taniej o 115 zł)

Pakiet Firmowy 2 (Kliknij i odbierz PREZENT!) – 679,00zł brutto, po zniżce świątecznej 509 zł brutto (-25%, taniej o 170 zł)

blank

A teraz największy prezent, jaki stworzyliśmy! Znajdziesz w nim zarówno najobszerniejszy Pakiet linków Firmowych (bo aż 130), ale także nasze sztandarowe usługi kompleksowego SEO. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep internetowy, czy posiadasz stronę swojej firmy, przygotowaliśmy dedykowane rozwiązanie polecane przy szeroko rozumianym i kompleksowym pozycjonowaniu.

W Pakiecie Start Firma oraz Start Sklep, przygotowujemy i publikujemy artykuł sponsorowany, pozyskujemy linki, piszemy treści, analizujemy stronę pod kątem technicznych parametrów wpływających na SEO oraz raportujemy nasze działania. To bardzo dużo jak na te kwoty, prawda? 

Te usługi największy sens mają wtedy, gdy są cyklicznie kontynuowane. W końcu pozycjonowanie to maraton, a nie sprint! 

Pakiet Firmowy 3 (Kliknij i odbierz PREZENT!) – 899,00 zł brutto, po zniżce świątecznej 674 zł brutto (-25%, taniej o 225 zł)

Pakiet Start Firma (Kliknij i odbierz PREZENT!) – 1359 zł brutto, po zniżce świątecznej 1155 zł brutto (-15%, taniej o 204 zł)

Pakiet Start Sklep (Kliknij i odbierz PREZENT!) – 1599 zł brutto, po zniżce świątecznej 1359 zł brutto (-15%, taniej o 240 zł)

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Ci udanych zakupów i cieszyć się nowymi prezentami e-marketingowymi!

Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania do prezentów, jakie przygotowaliśmy, czekamy na wiadomości i telefony od Ciebie. Skontaktujesz się z nami tutaj »

Pamiętaj, że na skorzystanie ze świątecznej promocji masz czas tylko dziś, 22.12.2020 do północy!

Oceń
(5/5)

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Projekt i realizacja WiWi