Promocja na Pakiety Firmowe do 30% - Pozycjonusz
Marta
15/07/20

Promocja na Pakiety Firmowe do 30%

blank

Od dziś do 22 lipca przygotowaliśmy ofertę specjalną na nasze Pakiety Firmowe! Właścicieli stron, którzy korzystali z linkbuildingu tego rodzaju, z pewnością nie trzeba do nich przekonywać. Do wyboru masz 3 opcje związane z liczbą linków, jakie chcesz abyśmy pozyskali dla Twojej witryny.

KIEDY PAKIETY FIRMOWE SPRAWDZĄ SIĘ NAJLEPIEJ?

Pakiety Firmowe stworzyliśmy z myślą o każdej stronie internetowej, którą można powiązać z danymi firmowymi, takimi jak adres siedziby, telefon kontaktowy, numer NIP czy REGON. Są to zbiory 50, 90 oraz 130 wartościowych linków w sprawdzonych katalogach o wysokich parametrach. Co istotne, ten rodzaj działań linkbuildingowych pozwala nie tylko na pozyskanie z dobrymi wskaźnikami domeny linkującej tak ważnej podczas procesu pozycjonowania, ale także na dodatkową reklamę Twojej firmy. Opublikowane wizytówki stwarzają również możliwość zdobycia nowych klientów oraz starań o najwyższe pozycje w lokalnych wynikach wyszukiwania.

Każdy wpis w katalogu zostanie opatrzony przygotowanym przez nas opisem o ogólnej działalności firmy. Prowadzisz sklep internetowy z obuwiem sportowym? A może organizujesz wyjazdy turystyczne lub oferujesz kursy języka hiszpańskiego? Pakiety Firmowe są dla Ciebie!

JAK ZAMÓWIĆ PAKIETY FIRMOWE?

Kliknij TUTAJ, wybierz interesującą Cię pulę linków i złóż zamówienie – nasz intuicyjny formularz poprowadzi Cię przez każdy etap. Dzięki aktualnej promocji do -30% i dedykowanemu kodowi każdy Pakiet z linkami firmowymi możesz zamówić w następujących cenach:

Pakiet Firmowy 1 ➡️ 50 linków za 343,20 zł brutto zamiast 429 zł brutto (20% taniej! Kod zniżkowy 20FIRM1)

Pakiet Firmowy 2 ➡️ 90 linków za 441,75 zł brutto zamiast 589 zł brutto (25% taniej! Kod zniżkowy 25FIRM2)

Pakiet Firmowy 3 ➡️ 130 linków za 517,30 zł brutto zamiast 739 zł brutto (30% taniej! Kod zniżkowy 30FIRM3)

Możemy stworzyć projekt na linkowanie Twojej witryny za Ciebie, daj nam znać za pośrednictwem zakładki KONTAKT.

OTO EFEKTY NASZYCH PAKIETÓW FIRMOWYCH:

pakiet firmowy efekty

wyniki po pakiecie firmowym

linkbuilding firmowy branża motoryzacyjna

 

 

Oceń
(0/5)

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Projekt i realizacja WiWi