Promocja -21% na 2021 rok - Pozycjonusz
X
STARTUJEMY Z BLACK WEEK ZA
Marta
23/02/21

Promocja -21% na 2021 rok!

blank

Rok 2021 rozpoczął się na dobre. W związku z tym liczymy, że szczęśliwa liczba 21 będzie zwiastunem samych pozytywnych odsłon e-marketingu w tym roku. Oczywiście zamierzamy mieć w tym swój udział i pomóc Twojej stronie internetowej w osiąganiu jeszcze lepszych wyników. Uruchamiamy pierwszą w tym roku promocję -21% na nasze bestsellerowe katalogi linków! Sprawdź dlaczego potrzebujesz tych pakietów oraz kiedy możesz skorzystać ze zniżek.

JAKIE PAKIETY OBJĘLIŚMY PROMOCJĄ?

Wychodząc naprzeciw potrzebom każdej strony internetowej, od blogów po witryny firmowe i sklepy online, do akcji promocyjnej włączyliśmy nasze pakiety Trust Rank 1 oraz Trust Rank 2. Od dziś czyli od 23 lutego do 1 marca włącznie, nasze linki Trust Rank zamówisz aż 21% taniej! Czym dokładniej są linki pozyskiwane w ramach tych pakietów? Do oferty Trust Rank włączyliśmy wartościowe, ogólnopolskie katalogi, w których możesz zareklamować swoją stronę internetową i pozyskać mocne, jakościowe linki. Wyróżniają je wysokie różnorodne parametry określające wartość SEO jak np. wiek, a także wskaźniki SEO jak np. Domain Rating.

Dzięki zniżce -21% zamówisz:

Pamiętaj, że 50 linków Trust Rank 1 już zawiera się w pakiecie Trust Rank 2 (100 linków), dlatego dla jednej domeny nie możesz zamówić obu tych konfiguracji.

Kolejnym pakietem objętym naszą promocją są linki z katalogów Sklepowych. To sprawdzone miejsca pozwalające na pozyskanie bezpiecznych i wartościowych odnośników do Twojego sklepu internetowego. Niezależnie od tego czy prowadzisz sklep z obuwiem sportowym, produktami wystroju wnętrz czy zdrową żywnością, Pakiet Sklepowy będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. W cenie 299,41 zł brutto (zamiast 379,00 zł brutto!) pozyskamy 30 linków/wizytówek w ogólnopolskich katalogach dedykowanych wyłącznie sprzedaży online.

Zwróć uwagę, że abyśmy mogli zrealizować Pakiet Sklepowy dla Twojej witryny, będziemy potrzebowali danych firmowych, tj. nazwa firmy, adres, NIP, telefon kontaktowy oraz e-mail.

Co ważne, nad wszystkimi naszymi pakietami pracujemy kompleksowo, czyli przygotowujemy również treści do wpisów katalogowych w oparciu o słowa kluczowe korespondujące z Twoją branżą i działalnością. Ponadto tworzymy dedykowany projekt w naszym panelu, gdzie po zalogowaniu możesz obserwować status prac i dostępna jest także lista pozyskanych linków.

JAK ZAMÓWIĆ NASZE PAKIETY W PROMOCJI -21%?

Aby zamówić któryś z powyższych pakietów, wystarczy kliknąć w interesujący Cię rodzaj:

i poprzez wygodny formularz złożyć zamówienie. Następnie przesyłamy fakturę proforma na wskazany przez Ciebie adres mailowy i po zarejestrowaniu wpłaty na naszym koncie, przechodzimy do działań. Możesz również skontaktować się z naszym Działem Sprzedaży i złożyć zamówienie o tutaj

Pamiętaj, że promocja trwa tylko od dzisiaj do 1 marca włącznie (poniedziałek) i nie łączy się z innymi zniżkami i promocjami. To jak, zaczynasz wzmacniać z nami widoczność swojej strony dzięki wartościowym linkom? 🙂

Oceń
(0/5)

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Projekt i realizacja WiWi