Promocja -20% czas start! - Pozycjonusz.pl
X
STARTUJEMY Z BLACK WEEK ZA
Marta
20/05/21

Promocja -20% czas start!

blank

Linkbuilding to jeden z najważniejszych elementów działań nad pozycjonowaniem, dlatego z myślą o skutecznym pozyskiwaniu linków uruchamiamy promocję -20% na trzy rodzaje naszych flagowych katalogów! Sprawdź dlaczego warto zamówić te pakiety, dla jakich stron internetowych będą wskazane oraz kiedy możesz skorzystać ze zniżki.

KTÓRE PAKIETY KUPISZ TANIEJ?

Wychodząc naprzeciw potrzebom różnorodnych stron firmowych, a także z branży medycznej oraz związanej z budownictwem, domem i nieruchomościami, przygotowaliśmy pakiety ogólnopolskich, wartościowych katalogów. Od dziś do 27 maja włącznie, nasze linki z poniższych pakietów zamówisz aż 20% taniej:

  • Pakiet Firmowy 1 (50 linków/wizytówek) w cenie 367,20 zł brutto zamiast 459,00 zł brutto
  • Pakiet Firmowy 2 (85 linków/wizytówek) w cenie 543,20 zł brutto zamiast 679,00 zł brutto
  • Pakiet Firmowy 3 (120 linków/wizytówek) w cenie 719,20 zł brutto zamiast 899,00 zł brutto
  • Pakiet Dom i budownictwo (25 linków/wizytówek) w cenie 303,20 zł brutto zamiast 379,00 zł brutto.
  • Pakiet Medyczny (25 linków/wizytówek) w cenie 303,20 zł brutto zamiast 379,00 zł brutto.

Wizytówki wraz z klikalnymi linkami do Twojej strony zamieszczamy w konkretnych starannie dobranych działach w katalogu, a nie w przypadkowych miejscach. Dzięki temu Twoja strona firmowa zyskuje też większą widoczność w wyszukiwarce internetowej na dane frazy tematyczne i lokalne. Łączymy tutaj dwa cele – zdobywamy mocny, bezpieczny link oraz reklamujemy Twoją witrynę. To jest właśnie istota dobrego linkbuildingu!

Co ważne, nad wszystkimi naszymi pakietami pracujemy kompleksowo, czyli przygotowujemy również treści do wpisów katalogowych oraz raportujemy pozyskane linki. Ponadto tworzymy dedykowany projekt w naszym panelu, gdzie po zalogowaniu można obserwować status prac i sprawdzić pozyskane linki.

blank
blank
blank

Pakiety Firmowe doskonale sprawdzą się w działaniach linkbuildingowych dedykowanych firmom z różnych branż. To inaczej wizytówki NAP (Name, Address, Phone), w których przygotowujemy krótki opis Twojej działalności i oferowanych usług. To także doskonała możliwość reklamy również w przypadku pozycjonowania lokalnego.

Pamiętaj, że 50 linków z Pakietu Firmowy 1 już zawiera się w pakiecie Firmowy 2 (85 linków), z kolei w Pakiecie Firmowy 3 (120 linków) zawarte są te z Firmowy 2 (85 linków). Jest to o tyle istotne, że dla jednej domeny nie można zamówić wszystkich trzech konfiguracji na raz.

blank

Kolejnym pakietem objętym naszą promocją są linki z katalogów Dom i budownictwo. To sprawdzone miejsca pozwalające na pozyskanie bezpiecznych i dedykowanych linków z katalogów do Twojej witryny związanej z branżą ‘dom’. Niezależnie od tego czy prowadzisz sklep internetowy z akcesoriami wyposażenia wnętrz, oferujesz usługi budowlane lub prowadzisz agencję pośrednictwa nieruchomości, ten pakiet jest właśnie dla Ciebie. W cenie 303,20 zł brutto (zamiast 379,00 zł brutto!) pozyskamy 25 linków/wizytówek w katalogach z pakietu Dom i budownictwo.

blank

Ostatni rodzaj pakietów, jaki włączyliśmy do promocji, to Medyczny. Te branżowe katalogi będą idealną propozycją wartościowego linkbuildingu dla szeroko rozumianych placówek medycznych – od gabinetów stomatologicznych, przez strony indywidualnych specjalistów po przychodnie i kliniki. Podczas realizacji zadbamy o odpowiedni opis i właściwą “lokalizację” wpisów w obrębie tematycznych kategorii katalogów. Dzięki promocji -20% Pakiet Medyczny zamówisz w kwocie 303,20 zł brutto zamiast 379,00 zł brutto.

Zwróć uwagę, że abyśmy mogli zrealizować Pakiety Firmowe, Dom i budownictwo czy Medyczny, będziemy potrzebowali danych firmowych, tj. nazwa firmy, adres, NIP, telefon kontaktowy oraz e-mail.

JAK KUPIĆ PROMOCYJNE PAKIETY?

Aby zamówić któryś z powyższych pakietów, wystarczy kliknąć w interesujący Cię rodzaj:

i poprzez wygodny formularz złożyć zamówienie. Następnie przesyłamy fakturę proforma na wskazany przez Ciebie adres mailowy i po zarejestrowaniu wpłaty na naszym koncie, przechodzimy do działań. Aby dokonać zakupu, możesz również skontaktować się z naszym Działem Sprzedaży i złożyć zamówienie o tutaj →

Nie przegap promocji – trwa tylko do 27 maja włącznie (czwartek do godz. 23:59) i nie łączy się z innymi zniżkami i promocjami. To jak, rozpoczynamy wspólne działania nad zdobywaniem wartościowych domen linkujących do Twojej strony? 🙂

Oceń
(5/5)

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Projekt i realizacja WiWi