Noworoczne pakiety Trust Rank i Firmowe -20% - Pozycjonusz
Marta
11/01/22

Noworoczne pakiety Trust Rank i Firmowe -20%

Tak jak obiecywaliśmy, wraz z Nowym Rokiem nadchodzimy z promocją na nasze bestsellerowe pakiety! Z myślą o możliwościach linkbuildingowych dla każdej Twojej strony, zniżką -20% objęliśmy nasze flagowe linki. Z promocji możesz skorzystać od dzisiaj aż do 18 stycznia 2022 roku do godziny 12:00. Nie zwlekaj, zacznij Nowy Rok z marketingowym przytupem!

PAKIETY TRUST RANK

To doskonała propozycja linkbuildingowa dla każdej strony internetowej. Zebraliśmy w niej 100 topowych katalogów ogólnotematycznych o bardzo dobrych parametrach SEO, dzięki czemu masz szansę wzmocnić swoją witrynę w wartościowy sposób. Podczas realizacji wybranego pakietu przygotujemy opisy i opublikujemy wizytówki wraz z klikalnym linkiem prowadzącym do Twojej strony. Potrzebujemy tylko dokładnego adresu www, dla której chcesz zrealizować pakiet i przechodzimy do pracy! Co ważne – dokładnie raportujemy nasze działania, dzięki czemu osobiście sprawdzisz pozyskane przez nas linki.

Do wyboru masz trzy rodzaje pakietów Trust Rank stworzone w oparciu o liczbę wpisów/linków w ramach katalogów:

Uwaga: Pakiet Trust Rank 1 zawiera się w Pakiecie Trust Rank 2, dlatego nie możesz zamówić obu opcji na raz dla jednej domeny. 

PAKIETY FIRMOWE

Podobną opcją do katalogów Trust Rank, są nasze pakiety FirmoweIdealnie sprawdzą się w procesie tworzenia mocnego profilu domen linkujących stron firmowych i sklepów internetowych. Jeśli prowadzisz firmę, posiadasz swoją stronę internetową i chcesz zadbać o SEO – nie zwlekaj i postaw na sprawdzone, bezpieczne oraz wartościowe katalogi firmowe.

Zasada naszego działania jest w tym przypadku bardzo podobna jak przy Trust Rank, lecz do realizacji będziemy potrzebowali niezbędnych danych Twojej firmy, tj. nazwa Twojej firmy, adres, numer NIP, telefon kontaktowy oraz e-mail. Pojawią się one w przygotowywanych przez nas wizytówkach katalogowych.

Katalogi Firmowe są również dobrą opcją, gdy zależy Ci na pozycjonowaniu lokalnym. Są to tzw. NAPy (Name, Address, Phone).

Oto nasze propozycje:

Pamiętaj, że przy każdym pakiecie pracujemy kompleksowo – od przygotowania treści po raportowanie pozyskanych dla Ciebie linków 🙂

Podobnie jak w przypadku Trust Rank, również pakiety Firmowe “zawierają się w sobie”. I tak 50 linków z Pakietu Firmowy 1 już zawiera się w pakiecie Firmowy 2 (85 linków), z kolei w Pakiecie Firmowy 3 (120 linków) zawarte są te z Firmowy 2 (85 linków). Jest to o tyle istotne, że dla jednej domeny nie można zamówić wszystkich trzech konfiguracji na raz.

JAK ZAMÓWIĆ NASZE PAKIETY?

Cały proces zamówienia jest bardzo prosty, wystarczy że klikniesz w wybrany rodzaj pakietu i  złożysz zamówienie – nasz intuicyjny formularz poprowadzi Cię przez kolejne etapy. Dzięki aktualnej promocji -20% każdy pakiet z linkami Trust Rank i Firmowymi z automatu ma już obniżoną cenę.

Następnie przesyłamy fakturę proforma na wskazany przez Ciebie w zamówieniu adres mailowy i po zarejestrowaniu wpłaty na naszym koncie, przechodzimy do działań. Możemy również stworzyć projekt na linkowanie Twojej witryny za Ciebie, daj nam tylko znać za pośrednictwem zakładki KONTAKT. 

Pamiętaj, że na skorzystanie ze zniżek masz czas tylko do 18 stycznia 2022 do godziny 12:00!

Jeśli zrealizowaliśmy już dla Twojej strony pewną część linków Trust Rank i Firmowych – nic straconego, daj nam znać i zobaczymy co da się zrobić bez ich powielania i dublowania 🙂

Nie zwlekaj, zacznij Nowy Rok z marketingowym przytupem!

*Promocja trwa tylko do 18 stycznia 2022 włącznie (wtorek do godz. 12:00) i nie łączy się z innymi zniżkami i promocjami. 

Oceń
(5/5)

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kontakt dla klientów
contact-person
Paulina Najda
Formularz kontaktowy