Mamy to, na co czekaliście cały rok – BLACK WEEK do -40%!
Marta
27/11/20

Mamy to, na co czekaliście cały rok – rozpoczynamy BLACK WEEK do -40%!

Właśnie rozpoczyna się najlepszy czas na zakupy w roku. Czarny Piątek daje świetne możliwości, a my mamy dla Ciebie podwójną niespodziankę! Nie dość, że stworzyliśmy nową stronę z bardzo szeroką ofertą, to jeszcze Black Friday zamieniamy na Black Week. Od dziś do 4 grudnia do godz. 12:00, możesz skorzystać z licznych zniżek na nasze usługi!

Z JAKICH RABATÓW MOŻESZ SKORZYSTAĆ?

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, stworzyliśmy bardzo szerokie możliwości zamawiania usług w naszym panelu. Przygotowaliśmy wiele nowości w postaci spersonalizowanych pakietów związanych zarówno z linkbuildingiem (od katalogów po multipakiety branżowe), jak i różnorodnymi kampaniami Google Ads, kompleksowym SEO dla sklepów i stron firmowych, content marketingiem oraz analizami pod kątem technicznego SEO. Co najważniejsze, taki podział oferty wraz ze zniżkami Black Week na wszystkie nasze pakiety i usługi to połączenie doskonałe. Sprawdź, z jakich rabatów możesz skorzystać:

DEDYKOWANE ZNIŻKI NA POSZCZEGÓLNE PAKIETY

Przykładowe bestsellerowe pakiety zniżkowe

Nie stawiamy żadnych ograniczeń, dlatego każdy z naszych pakietów otrzymał swój rabat. W trakcie trwania promocji wszystkie je kupisz ze zniżką – zarówno te, które już znasz, jak i zupełnie nowe, jakie przygotowaliśmy na start naszej nowej strony. 

Bestsellerowe katalogi Trust Rank zamówisz już 30% taniej, z kolei Firmowy1 – ze zniżką 40%! Ponadto, branżowe multipakiety są objęte rabatem w wysokości -25%, a kampanię remarketingową Google Ads kupisz za 20% mniej

To oczywiście nie wszystko – zajrzyj na stronę i sprawdź, jakie usługi przydadzą Ci się najbardziej i przebieraj w niemal setce pakietów marketingowych!

PROGI ZNIŻKOWE NA MULTIPAKIETY

Miksy linków od wielu lat należą do naszych topowych usług. Oferują ogromną elastyczność tak ważną w procesie działań linkbuildingowych. Wiemy, że odpowiedni wybór linków z różnych źródeł jest bardzo istotny, dlatego dzięki dedykowanym progom za wybrane przez siebie konfiguracje linków zapłacisz od 20 do 30% mniej.

Tak prezentują się poszczególne progi rabatowe i odpowiadające im kwoty multipakietów:

  • Przy multipakiecie od 300 zł do 1000 zł brutto otrzymasz zniżkę – 20%
  • Przy multipakiecie od 1001 zł do 2000 zł brutto otrzymasz zniżkę -25%
  • Przy multipakiecie od 2001 zł brutto otrzymasz zniżkę -30%

Wychodzimy również naprzeciw potrzebom agencji i marketerów, którzy ze względu na dokonane wcześniej zamówienia dla swoich stron, mogą w promocyjnych cenach zakupić multipakiety zawierające wybrane linki. Ponadto, jeśli nie wiesz ile linków pozostało do pozyskania z naszej bazy dla Twojej witryny, skontaktuj się z nami, a przedstawimy Twojej stronie/stronom indywidualnie dobrany miks linków.

Pamiętaj, że zniżka dotyczy zamówienia zarówno dla jednej domeny, jak i kilku, jednak w zbiorczym zamówieniu obowiązuje zasada – w przypadku zakupu dla każdej strony multipakiet nie może wynosić mniej, niż 500 zł brutto.

Nasza oferta sprawia, że każda strona internetowa zyska doskonałe wsparcie, gdyż dokonaliśmy wygodnego podziału rozbudowanej oferty zarówno na e-sklepy, jak i witryny firmowe. A to w połączeniu z Black Week jest opcją nie do odrzucenia! 

To jak, skorzystasz z niepowtarzalnej promocji dzięki Black Week trwającej od dziś do 4 grudnia do godz. 12:00 włącznie?

* Ceny promocyjne obowiązują od dziś do 4.12.2020 włącznie. Jeśli po zakończeniu realizacji zamówionego pakietu w cenie promocyjnej, będziesz chciał kontynuować współpracę – pamiętaj, że zostaną przywrócone ceny regularne.

*Promocje i zniżki nie łączą się.

*Publikacje artykułów sponsorowanych nie są objęte ofertą Black Week.

Oceń
(5/5)

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Projekt i realizacja WiWi