Linkbuilding, copywriting i Google Ads 20% taniej! - Pozycjonusz.pl
Marta
27/08/21

Linkbuilding, copywriting i Google Ads 20% taniej!

blank

Czas tegorocznych wakacyjnych urlopów, dalekich wyjazdów i odpoczynku minął bezpowrotnie, dlatego pora zabrać się do solidnej pracy nad e-marketingiem! Wychodzimy naprzeciw potrzebom każdego naszego klienta niezależnie od branży, dlatego przygotowaliśmy promocję -20% na szeroką gamę naszych usług od 400 zł brutto.

Sprawdź co zamówisz u nas taniej oraz kiedy możesz skorzystać ze zniżki!

JAKIE USŁUGI UJĘLIŚMY W PROMOCJI?

Nasze główne filary działań e-marketingowych możemy ująć w tych magicznych słowach – LINKBUILDING, COPYWRITING oraz GOOGLE ADS! To właśnie ten aspekt działań marketingu online sprawia, że niemal każda strona internetowa ma szansę wybić się z tłumu konkurencji, zdobyć tak cenny ruch oraz stać się widoczna na wzrastającą pulę słów kluczowych. Bez wartościowego copywritingu nie zdobędziesz żadnej widoczności i zaangażowanych użytkowników, którzy zechcą zostać u Ciebie na dłużej. Nie dasz Google’owi żadnych wskazówek o czym jest Twoja witryna, a bez dobrego linkbuildingu nie zbudujesz dla niego drogowskazów sugerujących, aby to Twoją stronę rankować wyżej. Gdy do tych sfer dodamy skuteczne kampanie Google Ads nakierowane na konkretne korzyści i konwersje, sukces masz murowany! 

DLACZEGO TAK TANIO?

Choć dróg do zdobycia celu jest wiele, my właśnie oferujemy Ci jedne z naszych sprawdzonych ścieżek (o ile nie autostrad!). Od dziś do czwartku 2 września włącznie (do godziny 14:00) niemal wszystkie nasze usługi linkbuildingowe, copywritingowe oraz kampanie Google Ads, zamówisz ze zniżką 20%. Pamiętaj, aby dokonać zamówienia na minimum 400 zł brutto, wtedy zniżka zostanie naliczona. To naprawdę niewielka kwota, która pozwoli Ci rozpocząć bądź kontynuować drogę do sukcesu marketingowego w sieci. Jeśli jeszcze nie przekonałeś się do zoptymalizowanych treści, sprawdzonego i bezpiecznego linkbuildingu lub skutecznych kampanii Google Ads, masz doskonałą okazję, aby to zmienić. 

KLIKAJ I ZAMAWIAJ

blank

W tej sekcji znajdziesz liczne pakiety dedykowane niemal każdej stronie internetowej. Od gotowych pakietów SEO w postaci katalogów TrustRank, po pakiety branżowe, multipakiety linków i rozwiązanie linkbuildingowe kierowane tylko do sklepów internetowych. Wybieraj spośród dziesiątków rozwiązań i zwróć uwagę, że przy niektórych pakietach (takich jak Firmowe, Medyczny czy Dom i budownictwo) będziemy potrzebować danych firmowych. W zakładce zamówień możesz również stworzyć swój własny multipakiet linków. Pamiętaj, że do promocji nie włączyliśmy artykułów sponsorowanych.

blank

Nie da się ukryć, content wciąż is king, dlatego w naszej ofercie przygotowaliśmy cały wachlarz gotowych usług copywritingowych. Potrzebujesz opisów kategorii dla swojego sklepu internetowego? A może poszukujesz partnera do przygotowywania wpisów blogowych? Nic straconego, zajrzyj do tej kategorii i zamawiaj unikalne, wartościowe treści!

blank

Kampanie Google Ads to doskonły sposób na szybkie bycie widocznym oraz generowanie zysków ‘tu i teraz’. W naszym zespole współpracujemy z doświadczonymi, certyfikowanymi specjalistami, którzy stworzą, zoptymalizują i uruchomią skuteczną kampanię nastawioną na konkretne cele. Tylko teraz i z myślą o sklepach internetowych oraz stronach firmowych nasze najlepsze kampanie Google Ads zamówisz w rewelacyjnej cenie.

JAK SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI?

Podczas trwania akcji promocyjnej łatwo zauważysz, że niektóre usługi od 400 zł brutto i powyżej już z automatu uległy obniżce cenowej o 20%. Jeśli przykładowo widzisz, że wpis na bloga w kwocie 215 zł brutto nie uległ obniżce, domów dodatkowe usługi objęte promocją, aby uzyskać kwotę minimum 400 zł brutto, a wtedy na fakturze naliczymy Ci zniżkę 20%. Jeśli np. prowadzisz firmę budowlaną i interesuje Cię pakiet ‘Dom i budownictwo’ w kwocie 379,00 zł brutto a jednocześnie chcesz skorzystać z promocji, dołącz kolejne pakiety w ramach linkbuildingu, copywritingu lub kampanii Ads, aby łączna kwota zamówienia wyniosła 400,00 zł brutto.

Wystarczy kliknąć w interesujący Cię pakiet, złożyć zamówienie i przejść prostą ścieżkę zakupową. W razie jakichkolwiek pytań, nasz Dział Sprzedaży jest do Twojej dyspozycji –  skontaktujesz się z nim o tutaj -> 

Pamiętaj, masz czas tylko do 2 września włącznie do godziny 14:00.

Usługi jak artykuły sponsorowane, analizy SEO oraz pakiety kompleksowego SEO nie zostały ujęte w promocji. 

Oceń
(5/5)

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Projekt i realizacja WiWi