Google odwołuje konferencję przez koronawirusa!

Firma Google zdecydowała, że konferencja I/O 2020 nie odbędzie się. Przynajmniej w dotychczasowej, fizycznej formie. Powodem jest ryzyko związane z szalejącym koronawirusem. Bilans ofiar śmiertelnych to już ponad 3200 osób na całym świecie. W samych Stanach liczba zarażonych to na dzisiaj 27 osób.

Google to już kolejna duża firma technologiczna, która w najbliższym czasie woli nie organizować masowych imprez z powodu epidemii koronawirusa (COVID-19). Decyzja o odwołaniu konferencji dla programistów Google I/O 2020 nie była w branżowym świecie wielkim zaskoczeniem. Niedawno podobne kroki ostrożności zastosowały Facebook i Amazon.

Jednocześnie Google poinformowało, że uczestnicy, którzy wykupili wejściówki na event, dostaną pełen zwrot kosztów nie później niż 13 marca br.

Dodajmy, że tegoroczna edycja imprezy miała odbyć się w Shoreline Amphitheatre w mieście Mountain View w Kalifornii w dniach 12-14 maja. Firma zapewniła, że testuje alternatywne rozwiązania, dzięki którym konferencję będzie można przeprowadzić zdalnie. Ponadto wielu pracowników Google zostało oddelegowanych do pracy z domu. 

 


Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie poprzez nasze formularze, w których umieścisz wszystkie szczegóły linkowania.

Zamów

Nie wiesz jakie usługi wybrać?

Zadzwoń

535 901 662

Lub skorzystaj z naszego poradnika online

Nie wiesz co zamówić?

Szybka oferta