BLACK WEEK 2021 - czas start! Promocje do -40%!
Emilia Paśnicka
25/11/21

BLACK WEEK 2021 – czas start! Promocje do -40%!

Rozpoczynamy Black Week, czyli tydzień największych promocji w roku! Z tej okazji mamy dla Ciebie wiele niespodzianek. To świetna okazja, by zapoznać się z naszą ofertą. Dowiedz się, z jakich rabatów możesz skorzystać. Pamiętaj, promocje obowiązują od 26 listopada do 3 grudnia do godziny 12:00. Zapraszamy!

RABATY NA BLACK WEEK. SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

W ramach tegorocznego Black Week zadbaliśmy o naprawdę wyjątkowe promocje. Co więcej, przygotowaliśmy spersonalizowane oferty, obejmujące m.in.

Black Week to dobra okazja, by zapoznać się z naszymi pakietami i usługami. Gwarantujemy, że na pewno się nie zawiedziesz! Sprawdź, z jakich rabatów możesz skorzystać.

SPRAWDŹ ZNIŻKI NA NASZE PAKIETY

Zobacz nasze najpopularniejsze pakiety zniżkowe

Tylko w tym tygodniu każdy z naszych pakietów kupisz ze zniżką przygotowaną specjalnie na Black Week. W trakcie trwania promocji nasze najpopularniejsze katalogi Trust Rank zamówisz aż 30% taniej, natomiast Firmowy3 ze zniżką 40%. To jeszcze nie wszystko, ponieważ nasze branżowe multipakiety podczas Black Week objęte są rabatem -25%.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących promocji na Black Week i sprawdzić, jakimi zniżkami objęte są inne usługi, zachęcamy Cię do odwiedzenia naszej oferty, gdzie znajdziesz niemal sto fantastycznych pakietów marketingowych. Zapraszamy!

ZOBACZ, JAKIE ZNIŻKI PRZYGOTOWALIŚMY NA MULTIPAKIETY

Multipakiety to zdecydowanie najpopularniejsze usługi w naszej ofercie. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na to, że pozwalają na dużą elastyczność w zakresie działań linkbuildingowych. Stąd też na czas trawania Black Week obniżamy ceny naszych multipakietów o nawet 20%! Wybierz interesujące Cię konfiguracje linków i sprawdź, ile zaoszczędzisz.

 • Wybierasz multipakiet od 700 zł do 1500 zł brutto? Otrzymasz zniżkę – 15%!
 • Wybierasz multipakiet od 1501 zł brutto? Otrzymasz zniżkę -20%!

Pamiętamy również o potrzebach agencji oraz marketerów, którzy skorzystali z naszej oferty. Ze względu na dokonane wcześniej zamówienia dla swoich stron, możecie teraz w promocyjnych cenach zakupić multipakiety, zawierające wybrane linki. Jeśli nie wiecie, ile linków pozostało Wam do pozyskania z naszej bazy, zachęcamy do skontaktowania się z nami! Przygotujemy dla Was indywidualnie dobrany zestaw linków.

Zniżki z okazji Black Week dotyczą zamówień dla jednej, jak również kilku domen. Musisz jednak pamiętać, że w zbiorczym zamówieniu, w przypadku zakupu usług dla każdej strony, cena multipakietu nie może wynosić mniej niż 700 zł brutto.

POZNAJ NASZE MOŻLIWOŚCI

Zobacz, jakie efekty możesz uzyskać dzięki współpracy z naszą Agencją SEO SEM. Zapraszamy do zapoznania się z case study SEO oraz case study Google Ads.

Skorzystaj z jedynej takiej promocji w roku. Dzięki zniżkom na Black Week zaoszczędzisz nawet do 40%! Pamiętaj, promocja trwa od 26 listopada do 3 grudnia do godz. 12:00.

* Ceny promocyjne obowiązują od 26.11.2021 r. do 3.12.2021 r. do godziny 12:00. Jeśli po zakończeniu realizacji zamówionego pakietu w cenie promocyjnej, zechcesz kontynuować współpracę, wówczas zostaną przywrócone ceny regularne.

*Promocje i zniżki nie łączą się.

*Publikacje artykułów sponsorowanych nie są objęte ofertą Black Week.

Oceń
(5/5)

Udostępnij:
Zobacz nasze efekty
Zwiększ widoczność swojej witryny i skontaktuj się z

Joanna

Stanowisko: Account Manager

Telefon: +48 883 570 809

  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Kontakt dla klientów
  contact-person
  Joanna Kokot
  Account Manager
  Formularz kontaktowy