BLACK 2 WEEKS 2022 - czas start! Promocje do -50%!
Pozycjonusz.pl
15/11/22

BLACK 2 WEEKS 2022 – czas start! Promocje do -50%!

Rozpoczynamy Black 2 Weeks, czyli nie tydzień, a dwa tygodnie największych promocji w roku! Z tej okazji mamy dla Ciebie wiele niespodzianek. To świetna okazja, by zapoznać się z naszą ofertą. Dowiedz się, z jakich rabatów możesz skorzystać. Pamiętaj, promocje obowiązują od 16 listopada do 30 listopada 2022 do godziny 12:00. Zapraszamy!

RABATY NA BLACK 2 WEEKS. SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

W ramach tegorocznego Black 2 Weeks zadbaliśmy o naprawdę wyjątkowe promocje. Co więcej, przygotowaliśmy spersonalizowane oferty, obejmujące m.in.

Black 2 Weeks to dobra okazja, by zapoznać się z naszymi pakietami i usługami. Gwarantujemy, że na pewno się nie zawiedziesz! Sprawdź, z jakich rabatów możesz skorzystać.

SPRAWDŹ ZNIŻKI NA NASZE PAKIETY

Tylko w tym czasie każdy z naszych pakietów kupisz ze zniżką przygotowaną specjalnie na Black 2 Weeks. W trakcie trwania promocji nasze najpopularniejsze katalogi Trust Rank zamówisz aż 30% taniej, natomiast Firmowy3 ze zniżką 50%. To jeszcze nie wszystko, ponieważ nasze branżowe multipakiety podczas Black Week objęte są rabatem -10%.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących promocji na Black 2 Weeks i sprawdzić, jakimi zniżkami objęte są inne usługi, zachęcamy Cię do odwiedzenia naszej oferty, gdzie znajdziesz niemal sto fantastycznych pakietów marketingowych. Zapraszamy!

ZOBACZ, JAKIE ZNIŻKI PRZYGOTOWALIŚMY NA MULTIPAKIETY

Multipakiety to zdecydowanie najpopularniejsze usługi w naszej ofercie. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na to, że pozwalają na dużą elastyczność w zakresie działań linkbuildingowych. Stąd też na czas trawania Black Week obniżamy ceny naszych multipakietów o nawet 20%! Wybierz interesujące Cię konfiguracje linków i sprawdź, ile zaoszczędzisz.

  • Wybierasz multipakiet od 700 zł do 1500 zł netto? Otrzymasz zniżkę – 15%!
  • Wybierasz multipakiet od 1501 zł netto? Otrzymasz zniżkę -20%!

Pamiętamy również o potrzebach agencji oraz marketerów, którzy skorzystali z naszej oferty. Ze względu na dokonane wcześniej zamówienia dla swoich stron, możecie teraz w promocyjnych cenach zakupić multipakiety, zawierające wybrane linki. Jeśli nie wiecie, ile linków pozostało Wam do pozyskania z naszej bazy, zachęcamy do skontaktowania się z nami! Przygotujemy dla Was indywidualnie dobrany zestaw linków.

Zniżki z okazji Black Week dotyczą zamówień dla jednej, jak również kilku domen. Musisz jednak pamiętać, że w zbiorczym zamówieniu, w przypadku zakupu usług dla każdej strony, cena multipakietu nie może wynosić mniej niż 700 zł brutto.

APLIKACJA SEO SITEMEANS.COM NA 3 MIESIĄCE GRATIS

Zniżki do -50% to nie wszystko co przygotowaliśmy w tym roku! Dla osób, które dokonają zakupu naszych pakietów na minimum 1000zł netto, otrzymają całkowicie za darmo, dostęp na 3 miesiące do aplikacji https://sitemeans.com w pakiecie Brązowym, dzięki któremu można monitorować do 200 fraz miesięcznie (mobile i desktop), porównać się z 3 konkurentami, czy połączyć SiteMeans z Google Search Console! Więcej informacji -> https://sitemeans.com/cennik

Warunki promocji

  1. Jedno konto na każde wydane 1000zł netto w okresie 16.11.2022 – 30.11.2022
  2. Konto w pakiecie Brązowym https://sitemeans.com/cennik
  3. Wymagana uprzednia rejestracja konta w pakiecie Testowy https://sitemeans.com/cennik
  4. Po rejestracji należy wysłać numer/numery opłaconych faktur oraz adres mailowy konta, na pomoc@sitemeans.com
  5. Skorzystanie z promocji oznacza akceptację Regulaminu https://sitemeans.com/regulamin

POZNAJ NASZE MOŻLIWOŚCI

Zobacz, jakie efekty możesz uzyskać dzięki współpracy z naszą Agencją SEO SEM. Zapraszamy do zapoznania się z case study SEO oraz case study Google Ads.

Skorzystaj z jedynej takiej promocji w roku. Dzięki zniżkom na Black 2 Weeks zaoszczędzisz nawet do 50%! Pamiętaj, promocja trwa od 16 listopada do 30 listopada do godz. 12:00.

* Ceny promocyjne obowiązują od 16.11.2022 r. do 30.11.2022 r. do godziny 12:00. Jeśli po zakończeniu realizacji zamówionego pakietu w cenie promocyjnej, zechcesz kontynuować współpracę, wówczas zostaną przywrócone ceny regularne.

*Promocje i zniżki nie łączą się.

*Publikacje artykułów sponsorowanych nie są objęte ofertą Black 2 Weeks.

Oceń
(5/5)

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ostatnie wpisy:

Kontakt dla klientów
contact-person
Paulina Najda
Formularz kontaktowy