Bestsellerowe pakiety Trust Rank i Firmowe 20% taniej - Pozycjonusz
Marta
19/04/22

Bestsellerowe pakiety Trust Rank i Firmowe 20% taniej

blank

Nadchodzimy z promocją na nasze kultowe pakiety! Z myślą o możliwościach linkbuildingowych dla każdej Twojej strony firmowej czy też sklepu internetowego, zniżką -20% objęliśmy nasze topowe linki. Z promocji możesz skorzystać od dzisiaj aż do środy 27 kwietnia 2022 roku do godziny 12:00. Nie zwlekaj – tej wiosny odśwież i wzmocnij swoją witrynę!

PAKIETY TRUST RANK – aż 135 linków

To doskonała propozycja linkbuildingowa dla każdej strony internetowej. Zebraliśmy w niej 135 topowych katalogów ogólnotematycznych o bardzo dobrych parametrach SEO, dzięki czemu masz szansę wzmocnić swoją witrynę w wartościowy sposób. Przy realizacji każdego pakietu przygotujemy opisy i opublikujemy wizytówki wraz z klikalnym linkiem prowadzącym do Twojej strony. Potrzebujemy tylko dokładnego adresu www oraz kilku istotnych dla Ciebie słów kluczowych i przechodzimy do pracy! Co ważne – dokładnie raportujemy nasze działania, dzięki czemu osobiście sprawdzisz pozyskane przez nas linki. Po zakończeniu współpracy nie usuwamy pozyskanych odnośników, nie są też one abonamentowe. To Twoja własność!

 

Pakiet linków SEO TrustRank1

Dodanie strony do 50 najmocniejszych i najpopularniejszych katalogów płatnych w Polsce czyli pozyskanie 50 linków. W cenie są opłaty aktywacyjne, teksty i pełny raport w autorskim panelu klienta.

499 zł netto

Pakiet linków SEO TrustRank2

Dodanie strony aż do 100 najmocniejszych i najpopularniejszych katalogów płatnych w Polsce czyli pozyskanie 100 linków do Twojej strony. W cenie są opłaty aktywacyjne, teksty i pełny raport w autorskim panelu Klienta.
898 zł netto

Pakiet linków SEO TrustRank3

Dodanie strony aż do 135 najmocniejszych i najpopularniejszych katalogów płatnych w Polsce czyli pozyskanie 135 linków do Twojej strony. W cenie są opłaty aktywacyjne, teksty i pełny raport w autorskim panelu Klienta.
1177 zł netto

Do wyboru masz trzy rodzaje pakietów Trust Rank stworzone w oparciu o liczbę wpisów/linków w ramach katalogów:

Uwaga: Pakiet Trust Rank 1 zawiera się w Pakiecie Trust Rank 2, dlatego nie możesz zamówić obu opcji na raz dla jednej domeny. Jeśli masz wątpliwości, jaki pakiet zrealizować, odezwij się do nas TUTAJ.

PAKIETY FIRMOWE – aż 120 linków

Podobną opcją do katalogów Trust Rank, są nasze pakiety FirmoweIdealnie sprawdzą się w procesie tworzenia mocnego profilu domen linkujących stron firmowych i sklepów internetowych. Jeśli prowadzisz firmę, posiadasz swoją stronę internetową i chcesz zadbać o SEO – nie zwlekaj i postaw na sprawdzone, bezpieczne oraz wartościowe katalogi firmowe.

Zasada naszego działania jest w tym przypadku bardzo podobna jak przy Trust Rank, lecz do realizacji będziemy potrzebowali niezbędnych danych Twojej firmy, tj. nazwa Twojej firmy, adres, numer NIP, telefon kontaktowy oraz e-mail. Pojawią się one w przygotowywanych przez nas wizytówkach katalogowych. Linki z pakietów Firmowych to inaczej tak zwane NAP-y (Name, Address, Phone), dzięki czemu mają szczególne znaczenie także przy pozycjonowaniu lokalnym.

 

Pakiet linków SEO Firmowy1

Dodanie strony do 50 katalogów firmowych czyli pozyskanie 50 linków. Pakiet idealny kiedy pozycjonujemy się lokalnie w swoim mieście. W cenie są opłaty aktywacyjne, teksty i pełny raport w autorskim panelu Klienta.

422 zł netto

Pakiet linków SEO Firmowy2

Dodanie strony do 85 katalogów firmowych czyli pozyskanie 85 linków. Pakiet idealny kiedy pozycjonujemy się lokalnie w swoim mieście. W cenie są opłaty aktywacyjne, teksty i pełny raport w autorskim panelu Klienta.
617 zł netto

Pakiet linków SEO Firmowy3

Dodanie strony aż do 120 katalogów firmowych czyli pozyskanie 120 linków. Pakiet idealny kiedy pozycjonujemy się lokalnie w swoim mieście. W cenie są opłaty aktywacyjne, teksty i pełny raport w autorskim panelu Klienta.
912 zł netto

Oto nasze propozycje:

Pamiętaj, że przy każdym pakiecie pracujemy kompleksowo – od przygotowania treści, przez publikacje wizytówek i współpracę z moderatorami aż po raportowanie pozyskanych dla Ciebie linków 🙂

Podobnie jak w przypadku Trust Rank, również pakiety Firmowe “zawierają się w sobie”. I tak 50 linków z Pakietu Firmowy 1 już zawiera się w pakiecie Firmowy 2 (85 linków), z kolei w Pakiecie Firmowy 3 (120 linków) zawarte są te z Firmowy 2 (85 linków). Jest to o tyle istotne, że dla jednej domeny nie można zamówić wszystkich trzech konfiguracji na raz.

JAK ZAMÓWIĆ NASZE PAKIETY?

Cały proces zamówienia jest bardzo prosty – wystarczy, że klikniesz w wybrany rodzaj pakietu i  złożysz zamówienie – nasz intuicyjny formularz poprowadzi Cię przez kolejne etapy. Dzięki aktualnej promocji -20% każdy pakiet z linkami Trust Rank i Firmowymi z automatu ma już obniżoną cenę. Pakiety możesz kupić także w opcji ‘Kup teraz’ za pośrednictwem szybkiego i wygodnego systemu Przelewy24.

Następnie przesyłamy fakturę na wskazany przez Ciebie w zamówieniu adres mailowy i po zarejestrowaniu wpłaty na naszym koncie, przechodzimy do działań. Możemy również stworzyć projekt na linkowanie Twojej witryny za Ciebie, daj nam tylko znać za pośrednictwem zakładki KONTAKT. 

Pamiętaj, że na skorzystanie ze zniżek masz czas tylko do środy 27 kwietnia 2022 do godziny 12:00!

Jeśli zrealizowaliśmy już dla Twojej strony pewną część linków Trust Rank i Firmowych – nic straconego, daj nam znać i zobaczymy co da się zrobić bez ich powielania i dublowania 🙂

Nie zwlekaj, wejdź w wiosnę z marketingowym przytupem!

*Promocja trwa tylko do 27 kwietnia 2022 włącznie (środa do godz. 12:00) i nie łączy się z innymi zniżkami i promocjami. 

Oceń
(5/5)

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kontakt dla klientów
Paulina Najda
Key Account Manager
Formularz kontaktowy