Praktyka/Staż w dziale SEO Białystok - Pozycjonusz
Praktyka/Staż w dziale SEO
Białystok

Interesuje Cię praca związana z marketingiem internetowym? Chcesz rozwinąć swoje umiejętności w dziedzinie Search Engine Optimization? Zrób pierwszy krok i aplikuj na płatny staż do prężnie rozwijającej się agencji marketingowej pozycjonusz.pl.

 

Poszukujemy Stażysty ds. SEO, który nieustannie chce podnosić swoje kwalifikacje. Pomożemy Ci zaplanować ścieżkę kariery i rozwinąć skrzydła w naszej firmie.

 

 

Kim jesteśmy

 

Jesteśmy młodym, 23-osobym zespołem kreatywnych ludzi o różnych specjalizacjach, które wzajemnie się uzupełniają. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w marketingu internetowym, począwszy od typowego SEO – audyt, analiza konkurencji czy link building, kończąc na Web developmencie, czyli technicznych aspektach związanych z tworzeniem stron internetowych. Współpracujemy z wieloma agencjami interaktywnymi oraz firmami pozycjonerskimi z całej Polski i przede wszystkim – jesteśmy skuteczni.

Nasze inne marki, to: Agencja WiWi.pl, usługi content marketingu SlowoDaje.pl czy aplikacja wspomagająca pozycjonowanie SiteMeans.com.

 

W czasie praktyk, które odbędą się w naszej firmie, poznasz tajniki skutecznego planowania i wdrażania strategii marketingowej pod kątem SEO. Poznasz podstawy pozycjonowania stron, głównie poprzez link building – pozyskiwanie linków dla stron naszych klientów. Dowiesz się, które narzędzia marketingowe są niezbędne w pracy specjalisty ds. SEO oraz nauczysz się wykorzystywać je w swojej pracy.

Nasze wymagania

Od kandydata na stanowisko Stażysta w dziale SEO oczekujemy przede wszystkim chęci do pracy i rozwoju w marketingu internetowym – tylko tyle!

Co oferujemy?
 • Płatny staż od 6 do 8h dziennie – Ty decydujesz o swoich godzinach pracy, wymagamy tylko obecności w godzinach 8-16:00
 • Umowa zlecenie 19,7zł “na rękę” za godzinę
 • Zdobycie cennej wiedzy, za którą firmy szkoleniowe biorą 4-cyfrowe kwoty za dzień!
 • Wewnętrzne szkolenia, materiały edukacyjne oraz konsultacje, dzięki którym szybko posiądziesz niezbędną wiedzę i praktykę
 • Perspektywę na dalszy rozwój – zatrudnienie w naszej firmie
 • Kompetentny i przyjazny zespół, który zawsze służy pomocą
Mile widziane

Jeżeli pasjonują Cię zagadnienia związane z SEO, znasz podstawy pozycjonowania stron internetowych, potrafisz wyciągać wnioski ze zbiorów danych, a przy tym jesteś otwartą osobą na rozwój i kontakty międzyludzkie – tym lepiej!

Co będziesz robił?

Do Twoich codziennych obowiązków należeć będzie:

 • analiza konkurencji poprzez aplikację ahrefs.com,
 • pozyskiwanie linków na przygotowanej przez nas bazie,
 • przygotowywanie raportów zrealizowanych działań,
 • śledzenie aktualnych trendów w SEO.

 

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu – aplikuj, jeżeli masz pytania lub wątpliwości – pisz lub dzwoń, śmiało!

  Akceptujemy pliki typu txt, doc, docx, pdf, rtf