BLACK 2 WEEKS 2023 - Ostatnie 7dni! Promocje do -50%!
Pozycjonusz.pl
23/11/23

BLACK 2 WEEKS 2023 – Ostatni tydzień! Promocje do -50%!

Nasz Black 2 Weeks trwa już tydzień! To świetna okazja, by zapoznać się z naszą ofertą. Dowiedz się, z jakich rabatów możesz skorzystać. Pamiętaj, promocje obowiązują do 30 listopada 2023 do godziny 12:00. Zapraszamy!

RABATY NA BLACK 2 WEEKS. SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

W ramach tegorocznego Black 2 Weeks zadbaliśmy o naprawdę wyjątkowe promocje. Co więcej, przygotowaliśmy spersonalizowane oferty, obejmujące m.in.

Black 2 Weeks to dobra okazja, by zapoznać się z naszymi pakietami i usługami. Gwarantujemy, że na pewno się nie zawiedziesz! Sprawdź, z jakich rabatów możesz skorzystać.

SPRAWDŹ ZNIŻKI NA NASZE PAKIETY

Tylko w tym czasie każdy z naszych pakietów kupisz ze zniżką przygotowaną specjalnie na Black 2 Weeks. W trakcie trwania promocji nasze najpopularniejsze katalogi Trust Rank zamówisz aż 25% taniej, natomiast Firmowy3 ze zniżką 50%. To jeszcze nie wszystko, ponieważ nasze pakiety Google Ads podczas Black Week objęte są rabatem -10%.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących promocji na Black 2 Weeks i sprawdzić, jakimi zniżkami objęte są inne usługi, zachęcamy Cię do odwiedzenia naszej oferty, gdzie znajdziesz niemal sto fantastycznych pakietów marketingowych. Zapraszamy!

Pamiętamy również o potrzebach agencji oraz marketerów, którzy skorzystali z naszej oferty. Ze względu na dokonane wcześniej zamówienia dla swoich stron, możecie teraz w promocyjnych cenach zakupić multipakiety, zawierające wybrane linki. Jeśli nie wiecie, ile linków pozostało Wam do pozyskania z naszej bazy, zachęcamy do skontaktowania się z nami! Przygotujemy dla Was indywidualnie dobrany zestaw linków.

POZNAJ NASZE MOŻLIWOŚCI

Zobacz, jakie efekty możesz uzyskać dzięki współpracy z naszą Agencją SEO SEM. Zapraszamy do zapoznania się z case study SEO oraz case study Google Ads.

Skorzystaj z jedynej takiej promocji w roku. Dzięki zniżkom na Black 2 Weeks zaoszczędzisz nawet do 50%! Pamiętaj, promocja trwa do 30 listopada do godz. 12:00.

* Ceny promocyjne obowiązują do 30.11.2023 r. do godziny 12:00. Jeśli po zakończeniu realizacji zamówionego pakietu w cenie promocyjnej, zechcesz kontynuować współpracę, wówczas zostaną przywrócone ceny regularne.

*Promocje i zniżki nie łączą się.

*Publikacje artykułów sponsorowanych nie są objęte ofertą Black 2 Weeks.

Oceń
(5/5)

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ostatnie wpisy:

Kontakt dla klientów
contact-person
Joanna Kokot
Formularz kontaktowy