Google opublikował nowy dokument, w którym opisuje, że firmy mogą aktualizować swoje godziny pracy, numery telefonów, opisy firm i skorzystać z wpisów w celu udostępnienia dodatkowych informacji, jeśli na ich działalność ma wpływ koronawirus.

Google apeluje o zaktualizowanie informacji w GMF

Google umieścił w Centrum pomocy Google Moja Firma informację o sposobie przekazywania klientom aktualnych informacji. W dokumencie możemy przeczytać: „Jeśli wirus COVID-19 ma wpływ na działalność Twojej firmy, poinformuj o tym klientów na swoim profilu w Google Moja Firma”. Możesz tu zmienić godziny pracy, zaktualizować numer telefonu lub utworzyć wpis. GMF umożliwia także opublikowanie informacji o tym, czy Twoja firma stosuje dodatkowe środki ostrożności lub przewiduje opóźnienia. Aktualizacje będą widoczne w Twoim profilu biznesowym.

Google apeluje do firm dotkniętych koronawirusem, aby zaktualizowały informacje w GMF

Ważne jest, abyś na bieżąco informował swoich klientów o działaniach biznesowych. Poinformuj swoich klientów, jeśli w jakikolwiek sposób wirus wpłynął na Twoją działalność. Ludzie cały czas korzystają z wyszukiwarki w poszukiwaniu informacji o Twojej firmie, dlatego warto zadbać o aktualne dane w Google Moja Firma.


Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie poprzez nasze formularze, w których umieścisz wszystkie szczegóły linkowania.

Zamów

Nie wiesz jakie usługi wybrać?

Zadzwoń

535 901 662

Lub skorzystaj z naszego poradnika online

Nie wiesz co zamówić?

Szybka oferta