wysokiej jakości

content marketing

promujący twoją firmę

publikujemy tylko wartościowe treści

Content Marketing

Oferowane przez nas usługi z zakresu content marketingu mają za zadanie wzmacniać SEO stron internetowych naszych klientów. Content marketing to nic innego, jak marketing treści, poprzez który podejmowana jest próba zainteresowania użytkowników wiedzą oraz doświadczeniem w konkretniej dziedzinie, np. poprzez ciekawy artykuł, film, poradnik czy infografikę. Jak wiadomo, interesujące treści przyciągają użytkowników z różnych miejsc w Internecie, którzy mogą później umieszczać linki do Twojego wpisu, artykułu czy filmu, jednocześnie realizując przez to darmowy link building. Publikując ciekawe treści w formie płatnych artykułów sponsorowanych w serwisach zewnętrznych, zbliżonych tematycznie z Twoją stroną internetową, jesteśmy w stanie umieszczać w nich słowa kluczowe oraz linki wychodzące do Twojej strony. Łącząc usługi z zakresu content marketingu z usługami link buildingu i optymalizacją, Twoja witryna korzysta ze wszystkich narzędzi, wpływających na jej pozycję w Google. Stale monitorujemy i analizujemy nasze treści tworzone w ramach content marketingu i jesteśmy w stanie z całą pewnością stwierdzić, że przynoszą one realne korzyści w postaci wyższych pozycji w Google, a także coraz większej liczby odwiedzin na stronach klientów.

Nasza firma oferuje bogaty wybór tematyki artykułów, m.in. artykuły parentingowe, turystyczne, IT, motoryzacyjne, medyczne, budowlane, techniczne, biznesowe, marketingowe, prawnicze, SEO czy e-commerce. Jeśli jednak potrzebujesz artykułów w innej tematyce, jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie indywidualną ofertę.


Co możemy zaproponować?

Kilka tysięcy serwisów internetowych z kilkudziesięciu różnych branż

Serwisy notujące od kilkuset do kilkuset tysięcy odwiedzin miesięcznie

Napisanie artykułu oraz jego publikacja już od 209 zł brutto

Artykuły pisane przez naszych doświadczonych copywriterów z wykształceniem dziennikarskim i filologicznym

Treści sponsorowane, poradnikowe oraz eksperckie

Usługa content marketingu to m.in. tworzenie artykułów sponsorowanych, poradnikowych czy specjalistycznych, ale również wpisów na blogi firmowe. Mają one za zadanie przede wszystkim zwiększyć ruch na Twojej stronie, ale budują również pozytywny wizerunek firmy i stawiają markę w roli eksperta w danej dziedzinie, ponieważ przekazują w pełni merytoryczne informacje. Dodatkowo są pisane językiem korzyści, przez co sprawnie przedstawiają zalety danego produktu czy usługi, ale nie namawiają bezpośrednio do skorzystania z oferty. Co więcej, można śmiało stwierdzić, że w konsekwencji przyczyniają się także do wzrostu sprzedaży lub zainteresowania usługami. To pewien rodzaj promowania Twojej firmy, do którego internauci mają bardzo duże zaufanie. Content marketing jest bezsprzecznie bardzo autentyczną formą reklamy, np. w porównaniu z banerami. Co więcej, uważany jest na jedną ze skuteczniejszych form pozycjonowania – obok optymalizacji i link buildingu.

Średni czas napisania treści i publikacji artykułu to 7 dni roboczych. Każdy tworzony przez nas artykuł sponsorowany jest uprzednio konsultowany z klientem. Wspólnie uzgadniamy, jakie informacje ma zawierać i na co ma być kładziony nacisk. W każdym opublikowanym przez nas tekście linki mają formę brandową lub obecne są w postaci czystego adresu URL. Nie umieszczamy linków na frazy exact match. Artykuły, treści eksperckie czy teksty w formie poradnikowej tworzymy w języku polskim oraz angielskim.

Formularz kontaktowy ws. indywidualnych artykułów sponsorowanych


*Wymagane pola

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie poprzez nasze formularze, w których umieścisz wszystkie szczegóły linkowania.

Zamów

Nie wiesz jakie usługi wybrać?

Zadzwoń

535 901 662

Lub skorzystaj z naszego poradnika online

Nie wiesz co zamówić?

Szybka oferta