Wiosna to okres, który sprzyja nowościom i powiewowi świeżości. Jest to idealny moment, żeby wziąć kwestie SEO w swoje ręce i zacząć pracować nad lepszymi pozycjami swojej domeny. Dlatego też dla naszych klientów przygotowaliśmy wiosenną promocję, która pozwoli na polepszenie widoczności strony.

Wiosenna promocja -15% 🌷☀️

Wszystkie zamówienia na pakiety linków powyżej 300 zł netto złożone w okresie od 19.03.2019 do 31.03.2019 będą objęte rabatem -15%. Dodatkowo każdy z klientów otrzyma pełen miesiąc dostępu do naszego narzędzia Sitemeans w ramach Pakietu Brązowego. Dzięki naszemu narzędziu można monitorować codziennie pozycje nawet 150 wybranych fraz. Pakiet ten daje też możliwość obserwowania pozycji aż 3 konkurencyjnych domen. Kod upoważniający do skorzystania z promocji spring15 należy podać podczas składania zamówienia przez formularz i wpisać go w ostatnim kroku.

 

Monitoring pozycji

Sitemeans codziennie sprawdza pozycję wskazanej strony na dodane do monitoringu frazy. Mając na uwadzę MobileFirst Indexing dane prezentowane są oddzielnie zarówno dla wyników wyszukiwania Google w wersji mobilnej jak i desktop.

Wystarczy jedno kliknięcie, żeby wyświetlić na wykresach statystyki pozycji z ostatnich 30 dni, liczbę fraz w konkretnym przedziale widoczności, czy ilość wzrostów i spadków w ostatnim okresie. Intuicyjne filtrowanie daje możliwość szybkiej analizy charakterystyki śledzonych słów kluczowych.

Analiza konkurencji

Zakładka z analizą konkurencjDzięki temu modułowi w naszej aplikacji, można śledzić jak radzi sobie konkurencja w wynikach wyszukiwania Google na monitorowane przez nas frazy. Możemy uzyskać informacje o pozycjach i liczbie fraz TOP1, TOP3, TOP10. Oprócz tego moduł umożliwia sprawdzenie występowania reklam AdWords naszej konkurencji jak i pozostałych domen dla monitorowanych przez nas fraz. Zakładka do sprawdzania widoczności konkretnej domeny konkurencji to nowość w naszym narzędziu, którą wprowadziliśmy na podstawie sugestii dotychczasowych użytkowników.

Sitemeans pozwala również na śledzenie działań konkurencji. Z łatwością można sprawdzić na jakie frazy wyświetlają się monitorowane domeny. Dodatkowo nasz system weryfikuje także obecność reklam Google Ads na wskazane wcześniej słowa kluczowe.

analiza widoczności konkurencji

Widoczność w Google

Opracowane przez nas algorytmy Sitemeans są w stanie podać nawet 25000 słów kluczowych, na które monitorowana witryna pojawia się w organicznych wynikach Google.

Dzięki modułowi widoczności można również sprawdzić jakie adresy URL wyświetlają się na wybrane frazy zarówno w mobilnych jak i stacjonarnych wynikach wyszukiwania. Dodatkowo klikając na jedno ze słów kluczowych można poznać szczegóły takie jak: średnia pozycja, dzienna liczba wyświetleń oraz współczynnik klikalności.

Zautomatyzowany Audyt SEO

Tworząc Sitemeans pomyśleliśmy również o dodaniu możliwości przeprowadzenia audytu SEO monitorowanej domeny. Nasz system bada prawie 40 wskaźników wpływających na pozycjonowanie. Dzięki temu można dowiedzieć się, które podstrony ładują się najwolniej, czy pojawiają się błędy w metatagach, a także czy nie występują zbędne przekierowania.

 

Wiosenna promocja -15% 🌷☀️
5 punktów (3) głosów


3 Komentarz

 1. Mateusz Dudek

  Możecie powiedzieć nieco więcej o zastosowanych technoligiach? 😉
  I nasuwa mi się jedno pytanie… dlaczego przy rejestracji oraz logowaniu na sitemeans.com hashujecie hasło SHA-512 używając do tego JS, a następnie wysyłacie hash hasła do backendu?
  Czyli wystarczy że atakujący będzie znał hash hasła i zostanie zalogowany. Zgadza się? 😉

  1. Pozycjonusz.pl

   Niestety nie zgadza się. Nie wystarczy tylko hash hasła, ale potrzebny jest także poprawny adres email, razem z tym hashem. Jest to zabezpieczenie przed botami, które wysyłają hasło bez hashowania i od razu możemy zrobić ich odsiew. Potem odbywa się solenie i inne tego typu operacje. My jako administratorzy nigdy nie znamy rzeczywistego hasła i nigdy nie jest ono do naszego systemu przesyłane w normalnej formie. Dodatkowo, w razie sytuacji kiedy nam ktoś wykrada jakimś cudem bazę danych z hasłami, to i tak pożytku z niej nie będzie mieć, ponieważ trzymamy cryptowane hashe, a nie cryptowane rzeczywiste hasła. Jeżeli jednak masz mimo to swoje uwagi jak jeszcze poprawić bezpieczeństwo, chętnie je poznamy, nawet odpłatnie, napisz proszę na pomoc@sitemeans.com ponieważ bezpieczeństwo danych to jeden z naszych priorytetów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie poprzez nasze formularze, w których umieścisz wszystkie szczegóły linkowania.

Zamów

Nie wiesz jakie usługi wybrać?

Zadzwoń

535 901 662

Lub skorzystaj z naszego poradnika online

Nie wiesz co zamówić?

Szybka oferta