Usługi SEO | Pozycjonusz.pl
Oceń
(5/5)

Kompleksowe usługi SEO

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, którzy chcą pozyskać linki jednocześnie z wielu źródeł, postanowiliśmy uruchomić usługę kompleksowej optymalizacji treści, która w żaden sposób nie jest stałym co miesięcznym abonamentem, a pozwoli uzyskać dużo lepsze wyniki w Google. Usługa ta będzie polegała na zamówieniu dowolnej ilości linków z pakietów dostępnych w naszej ofercie oraz usług dodatkowych takich jak audyt SEO, optymalizacja strony pod kątem pozycjonowania, publikacja artykułów sponsorowanych czy copywriting SEO. W chwili obecnej pozycjonowanie musi wyglądać jak najbardziej naturalnie, minęły bowiem czasy “mechanicznego” pozyskania linków gdzie liczyła się tylko ilość linków przychodzących do strony, a optymalizacji nikt nawet nie słyszał. Obecnie przystępując do działań optymalizacji stron, trzeba mieć zaplanowaną strategię na parę miesięcy do przodu i na bieżąco reagować na dosyć częste zmiany algorytmu Google. Dzięki naszej nowej usłudze staje się to coraz bardziej możliwe!

Jakościowy link building

 

W danym miesiącu możemy Państwu pozyskiwać linki z takich źródeł, jak:

blank

Katalogi

blank

Ogłoszenia

blank

Profile

blank

Fora

blank

Artykuły sponsorowane

blank

Tematyczne miejsca

blank

Prowadzenie zaplecza

Pierwsze cztery źródła są podzielone na pakiety w naszej ofercie, jednak artykuły sponsorowane, zaplecze czy linki tematyczne to usługa, którą realizujemy bardzo indywidualnie analizując potrzeby klienta i jego branży. Linki tematyczne oraz artykuły sponsorowane które realizujemy naszym klientom, staramy się aby oprócz przenoszenia mocy jeżeli chodzi o pozycjonowanie, miały wartość wizerunkową i przynosiły ruch na stronie. Prowadzenie zaplecza/serwisów firmowych to nic innego jak budowanie sieci serwisów, na których publikujemy ciekawe treści, przydatne dla użytkowników, które dodatkowo pozycjonujemy. Taka mieszanka powoduje, że wzmacniamy nasz docelowy serwis (stronę firmową) ponieważ z zaplecza, wychodzą linki oraz generujemy dodatkowy ruch na docelowym serwisie (publikujemy treści zbliżone do tematyki serwisu docelowego np. w formie poradników). Jeżeli zlecona nam do linkowania strona jest dobrze zoptymalizowana, pojawia się w social media, jest duża szansa, że osiągnie sukces w wynikach organicznych Google!

Tak wygląda zrzut ekranu z zamówienia na 10 wpisów w pakiecie TrustRank z budżetem sms 70zł, 10 wpisach w pakiecie Firmowym, 10 wpisach w serwisach Ogłoszeniowych oraz 5 linkach tematycznych. Kombinacje możemy robić dowolne, minimalne zamówienie to 30 linków i minimum 10 linków na konkretny pakiet. Zamówienia takie możemy realizować co określoną liczbę dni, prowadząc ciągły skuteczny link building.

blank

Audyt treści i optymalizacja strony

Przed linkowaniem naszej strony internetowej czy sklepu internetowego, należy wykonać audyt SEO i sprawdzić w jakim stopniu spełniamy wytyczne Google dla webmasterów. Kompleksowy i jakościowy link building to połowa sukcesu i myśląc o osiągnięciu wyników w wyszukiwarce Google, musimy te dwie rzeczy ze sobą połączyć inaczej pozyskane linki, mogą nie mieć takiego przełożenia na pozycje naszych słów kluczowych. Nasi specjaliści wykonali wiele audytów, zarówno dla małych stron jak i sklepów internetowych w których asortyment przekraczał 200 000 produktów. Efektem naszego audytu jest kilkadziesiąt stron wartościowej treści i analiz, których wdrożenie pozytywnie wpłynie na widoczność w wyszukiwarce Google.

blank

Copywriting, content marketing, konsulting i inne

Dzięki blisko 8 letniemu doświadczeniu w pozycjonowaniu stron internetowych i śledzeniu na bieżąco zmian w algorytmie wyszukiwarki Google, nasz agencja stale poszerza wachlarz swoich usług. Ostatnie lata to bardzo duży nacisk Google na wartościowy content, który angażuje użytkownika i nie jest tworzony wyłącznie pod roboty Google. Na przeciw temu wychodzimy z naszymi usługami Copywritingu oraz Content Marketingu, dostarczając naszym klientom wartościowe treści zarówno na ich serwisy jak i serwisy zewnętrzne realizując content marketing np. poprzez publikację artykułów sponsorowanych. Nigdy także nie zostawiamy naszych klientów bez informacji o planowanych bądź już zrealizowanych czynnościach w kwestiach związanych z optymalizacją strony, dlatego też prowadzimy konsulting SEO poprzez rozmowy telefoniczne, wiadomości mailowe czy Skype i jak najbardziej szczegółowo tłumaczymy swoje kroki.

Panel klienta 24h na dobę

Każdy z naszych klientów otrzymuje dostęp do panelu online, w którym 24h na dobę śledzi status realizowanych usług. W panelu tym znajdziemy status zakupionego link buildingu czyli linki pozyskane lub linki oczekujące na akceptacje, ich status procentowy/liczbowy. Wobec czego każdy z naszych klientów, ma codzienny podgląd w swoje linki i nie czeka miesiąca lub dłużej na otrzymanie raportu. Oprócz tego, znajdziemy zakładkę opublikowanych artykułów sponsorowanych czy zakładkę monitoringu pozycji gdzie nasz system co 24h monitoruje wskazane słowa kluczowe na urządzenia stacjonarne i oddzielnie na urządzenia mobilne.

blank

Nasze usługi przynoszą efekt

Poniżej prezentujemy efekty pozycjonowania sklepu internetowego jednego z naszych klientów. Nasze działania pozycjonowania stron internetowych oraz content marketingu prowadzimy od końca 2016 roku.

Wzrost z około 900 sesji dziennie w październiku 2016 do 3000 sesji dziennie w czerwcu 2018.

blank

Wzrost liczby sesji rok do roku o blisko 102%! tj. 360 000 !

blank

Więcej efektów naszych działań udostępniliśmy w obszernym case study, gdzie dostępne są historie współpracy z klientami z różnych branż.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się ze mną

blank

Paulina Najda

p.najda@pozycjonusz.pl

tel: 535 901 662

Key Account Manager

Formularz kontaktowy

  Najczęściej zadawane pytania

  Linkami tematycznymi, np. dla strony firmy budowlanej z Warszawy, będą wpisy/sygnaturki na forach budowlanych, profile na serwisach budowlanych, wpisy w katalogach budowlanych, komentarze na stronach budowlanych, wpisy w katalogach firm wyłącznie warszawskich, linki z serwisów dotyczących Warszawy.

  Linkami tematycznymi, np. dla strony salonu fryzjerskiego z Wrocławia, będą wpisy/sygnaturki na froach dotyczących mody/urody/kobiet, profile na serwisach dotyczących mody/urody/kobiet, komentarze na stronach dotyczących mody/urody/kobiet, wpisy w katalogach moda/uroda, wpisy w katalogach firm wyłącznie z Wrocławia, linki z serwisów dotyczących Wrocławia.

  Linki pozyskujemy tylko i wyłącznie w formie czystego adresu url lub anchorem jest nazwa firmy/strony, nie linkujemy stron na typowe frazy. Koszt pozyskania jednego linku tematycznego to 10zł netto.

  Oczywiście! Jesteśmy w stanie co miesiąc przygotowywać kolejną paczkę usług optymalizacji treści, przypominać telefonicznie lub mailowo o końcu realizacji poprzedniej paczki. Każdy z naszych klientów, ma swojego opiekuna z którym może skontaktować się w każdej chwili w sprawie jego projektów.

  TOP100 polskich katalogów ma zazwyczaj płatności za wpis od 2 do 9zł netto, jeżeli przykładowo zamówione zostanie 15 wpisów, a budżet na wpisy w katalogach to 50zł, wówczas nasi pracownicy dodadzą 15 wpisów z płatnościami około 3zł, ewentualnie w lekko innej kombinacji, tak aby zużyć cały budżet. W takim przypadku jednak nie dodamy strony do takich katalogów jak Onet, Wp, Interia, Kataloog, Gwiazdor, ponieważ tam wpisy kosztują głównie po 9zł netto sztuka. Chcąc dodać się do 15 topowych katalogów musimy liczyć się z budżetem 130zł. Jeżeli dodane ma zostać 50 lub 100 wpisów ceny pakietów są identyczne jak te w ofercie, w przypadku 50 wpisów należy wstawić w budżet SMS 303zł, w przypadku 100 wpisów 484zł.

  Tak, po zakończonym linkowaniu, będzie możliwość zamówienia kolejnych linków dla danej strony z poszczególnych pakietów oraz linków tematycznych. Kolejne linki będą z całkowicie innych miejsc niż te pozyskane poprzednio!

  Każda branża jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Przed każdym zleceniem informujemy klienta jakie są szanse na realizacje zamówionych linków tematycznych. W przypadku realizacji np. 50% z nich, 50% wpłaconej kwoty zwracamy na konto!