kompleksowe

usługi seo

dla twojej firmy

zacznij zdobywać nowych klientów z google

Kompleksowe Usługi SEO

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, którzy dysponują mniejszymi budżetami lub chcą pozyskać linki jednocześnie z wielu źródeł, postanowiliśmy uruchomić usługę kompleksowego link buildingu, która w żaden sposób nie jest stałym co miesięcznym abonamentem, a pozwoli uzyskać lepsze wyniki w Google. Usługa ta będzie polegała na zamówieniu dowolnej ilości linków z pakietów dostępnych w naszej ofercie oraz co najważniejsze, możliwości zamówienia linków tematycznych. W chwili obecnej pozycjonowanie musi wyglądać jak najbardziej naturalnie, minęły bowiem czasy “mechanicznego” pozyskania linków gdzie liczyła się tylko ilość linków. Obecnie przystępując do działań SEO, trzeba mieć zaplanowaną strategię na parę miesięcy do przodu i na bieżąco reagować. Dzięki naszej nowej usłudze staje się to coraz bardziej możliwe. Oprócz usługi kompleksowego linkowania strony internetowej, jesteśmy w stanie również wykonać jej audyt SEO, a następnie kompleksową optymalizację. Dobrze zoptymalizowana strona, to połowa sukcesu, nie powinno się linkować stron, które są w budowie, które mają mało treści które po prostu nie nadają się jeszcze do umieszczenia ich w sieci. Jeżeli chcieliby Państwo rozbudować swoją stronę o wartościowe treści, zapraszamy do zapoznania się z usługą Copywrtingu.


Pierwsze cztery źródła są podzielone na pakiety w naszej ofercie, jednak artykuły sponsorowane, zaplecze czy linki tematyczne to usługa, którą realizujemy bardzo indywidualnie analizując potrzeby klienta i jego branży. Linki tematyczne oraz artykuły sponsorowane które realizujemy naszym klientom, staramy się aby oprócz przenoszenia mocy jeżeli chodzi o SEO, miały wartość wizerunkową i przynosiły ruch na stronie. Prowadzenie zaplecza/serwisów firmowych to nic innego jak budowanie sieci serwisów, na których publikujemy ciekawe treści, przydatne dla użytkowników, które dodatkowo pozycjonujemy. Taka mieszanka powoduje, że wzmacniamy nasz docelowy serwis (stronę firmową) ponieważ z zaplecza, wychodzą linki oraz generujemy dodatkowy ruch na docelowym serwisie (publikujemy treści zbliżone do tematyki serwisu docelowego np. w formie poradników). Jeżeli zlecona nam do linkowania strona jest dobrze zoptymalizowana, pojawia się w social media, jest duża szansa, że osiągnie sukces w wynikach organicznych Google!

Aby złożyć zamówienie na kompleksowe linkowanie prosimy KLIKNĄĆ TUTAJ lub przesłać nam za pomocą FORMULARZA KONTAKTOWEGO adres strony internetowej oraz orientacyjny budżet na usługi SEO. Osoba z naszego zespołu przeanalizuje stronę, sprawdzi konkurencję i przygotuje dedykowaną ofertę dla Państwa obejmującą audyt, linkowanie czy wdrożenie treści na stronę.

Tak wygląda zrzut ekranu z zamówienia na 10 wpisów w pakiecie TrustRank z budżetem sms 70zł, 10 wpisach w pakiecie Firmowym, 10 wpisach w serwisach Ogłoszeniowych oraz 5 linkach tematycznych. Kombinacje możemy robić dowolne, minimalne zamówienie to 30 linków i minimum 10 linków na konkretny pakiet. Zamówienia takie możemy realizować co określoną liczbę dni, prowadząc ciągły skuteczny link building.

 

Każdy z naszych klientów otrzymuje dostęp do panelu online, w którym 24h na dobę śledzi status pozyskiwanych linków. Na życzenia klienta, co miesiąc lub po innym z góry określonym czasie, jesteśmy w stanie przesyłać ofertę na kolejne paczki linków, dzięki czemu nie ma potrzeby zastanawiania się z czego skorzystać w kolejnym etapie linkowania.

 


Formularz kontaktowy ws. Kompleksowego SEO*Wymagane pola

Najczęściej zadawane pytania

Linkami tematycznymi, np. dla strony firmy budowlanej z Warszawy, będą wpisy/sygnaturki na forach budowlanych, profile na serwisach budowlanych, wpisy w katalogach budowlanych, komentarze na stronach budowlanych, wpisy w katalogach firm wyłącznie warszawskich, linki z serwisów dotyczących Warszawy.
Linkami tematycznymi, np. dla strony salonu fryzjerskiego z Wrocławia, będą wpisy/sygnaturki na froach dotyczących mody/urody/kobiet, profile na serwisach dotyczących mody/urody/kobiet, komentarze na stronach dotyczących mody/urody/kobiet, wpisy w katalogach moda/uroda, wpisy w katalogach firm wyłącznie z Wrocławia, linki z serwisów dotyczących Wrocławia.
Linki pozyskujemy tylko i wyłącznie w formie czystego adresu url lub anchorem jest nazwa firmy/strony, nie linkujemy stron na typowe frazy SEO. Koszt pozyskania jednego linku tematycznego to 10zł netto.
Oczywiście! Jesteśmy w stanie co miesiąc przygotowywać kolejną paczkę usług SEO, przypominać telefonicznie lub mailowo o końcu realizacji poprzedniej paczki. Każdy z naszych klientów, ma swojego opiekuna z którym może skontaktować się w każdej chwili w sprawie jego projektów.
TOP100 polskich katalogów ma zazwyczaj płatności za wpis od 2 do 9zł netto, jeżeli przykładowo zamówione zostanie 15 wpisów, a budżet na wpisy w katalogach to 50zł, wówczas nasi pracownicy dodadzą 15 wpisów z płatnościami około 3zł, ewentualnie w lekko innej kombinacji, tak aby zużyć cały budżet. W takim przypadku jednak nie dodamy strony do takich katalogów jak Onet, Wp, Interia, Kataloog, Gwiazdor, ponieważ tam wpisy kosztują głównie po 9zł netto sztuka. Chcąc dodać się do 15 topowych katalogów musimy liczyć się z budżetem 130zł.
Jeżeli dodane ma zostać 50 lub 100 wpisów ceny pakietów są identyczne jak te w ofercie, w przypadku 50 wpisów należy wstawić w budżet SMS 303zł, w przypadku 100 wpisów 484zł.
Tak, po zakończonym linkowaniu, będzie możliwość zamówienia kolejnych linków dla danej strony z poszczególnych pakietów oraz linków tematycznych. Kolejne linki będą z całkowicie innych miejsc niż te pozyskane poprzednio!
Każda branża jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Przed każdym zleceniem informujemy klienta jakie są szanse na realizacje zamówionych linków tematycznych. W przypadku realizacji np. 50% z nich, 50% wpłaconej kwoty zwracamy na konto!

Zamów

Już teraz

Złóż zamówienie poprzez nasze formularze, w których umieścisz wszystkie szczegóły linkowania.

Zamów

Centrum pomocy

Zadzwoń

nie wiesz jakie pakiety wybrać?

535 901 662

Lub skorzystaj z naszego poradnika online

Nie wiesz co zamówić?

Szybka oferta