Pozycjonowanie

Linki

Tylko wartościowe linki dla Twojej strony

SPRAWDZONE METODY I ROZWIĄZANIA

Nasze linki

   W chwili obecnej dysponujemy 9 różnymi pakietami linków dedykowanymi dla różnych branż. Katalogujemy strony do najlepszych i najpopularniejszych polskich katalogów stron (Pakiet TrustRank), tworzymy wizytówki firmowe które wpływają na pozycjonowanie lokalne (Pakiet Firmowy), dodajemy wpisy w katalogach tematycznych, aby profil linków do strony był bardziej naturalny (Pakiet Dom/Turystyczny/Sklepowy/Medyczny), publikujemy ogłoszenia internetowe na temat danej firmy bądź oferty sklepu wraz z klikalnym linkiem (Pakiet Ogłoszeń), piszemy posty na forach z kilkudziesięciu branż z linkiem w sygnaturkach (Pakiet Fora) oraz tworzymy profile internetowe w różnych serwisach tematycznych oraz na forach internetowych z klikalnym linkiem, idealne do domen drugiego rzędu (Pakiet Profile).

   Przy doborze serwisów, w których mielibyśmy umieścić link, zawsze kierujemy się bezpieczeństwem, czyli aby dany link nie przyniósł efektu odwrotnego od zamierzonego, oraz jakością - nie umieszczamy linków na całkowicie zaspamowanych serwisach, umieszczonych na subdomenach czy w języku innym niż polski. Pakiety które oferujemy, nie przekraczają 100 wpisów, podzielone są na konkretne branże, a serwisy, w których umieszczamy linki są w naszej bazie nawet 7 lat! Dzięki temu realizując tysiące pakietów rocznie jesteśmy w stanie dać wręcz gwarancję na to, iż miejsca w których umieszczamy linki są w pełni bezpieczne. Od 2012 roku, kiedy to Google wprowadziło algorytm o nazwie Pingwin, w pozycjonowaniu liczy się jakość, a nie ilość - czasami jeden dobry link może dać tyle, co kilkadziesiąt innych słabszych linków.

   Podjęliśmy współpracę z wieloma właścicielami katalogów stron internetowych, dzięki czemu zlecając nam usługę katalogowania, mogą Państwo oszczędzić nawet kilkaset złotych na samych kosztach smsów, które musieliby Państwo wysłać, by dodać w nich swoją stronę, nie licząc stworzenia opisu i czasu na jego dodanie. Wychodząc naprzeciw coraz to nowszym metodom pozyskiwania linków, wprowadziliśmy usługę katalogowania w katalogach firmowych, turystycznych, medycznych, budowlanych oraz sklepowych. Katalogi te różnią się od innych tym, że nie możemy umieścić anchor tekstu w linku do naszej strony, a linkiem do naszej strony jest po prostu adres naszej strony. Katalogi te mają zazwyczaj wysoki domain authority, page authority oraz TrustFlow, dzięki czemu nasza strona po pierwsze zyskuje naturalnie wyglądający link (bez anchora), który także jest bardzo potrzebny w pozycjonowaniu, a po drugie strona zdobywa zaufanie dzięki tego typu linkom i jest wyżej w wynikach wyszukiwania. Dodając wpis w wyżej wymienionych katalogach tworzymy dla Państwa pełną wizytówkę firmy/sklepu/gabinetu/oferty noclegowej.

   Każdy z naszych klientów otrzymuje dostęp do panelu, w którym co 24h aktualizują się linki, dzięki czemu można w każdej chwili sprawdzić, jak wygląda status projektu! Dla zamówień powyżej 300zł netto uruchamiamy również śledzenie pozycji 5 słów kluczowych na desktop i mobile w wyszukiwarce Google, dzięki czemu na bieżąco można śledzić efekty naszych usług.

   Dlatego jeżeli liczą Państwo na naprawdę dobre efekty i zdają sobie Państwo sprawę, że opłata za usługi pozycjonowania to nie są kwoty rzędu 50zł czy 100zł, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wszystkie ceny są cenami brutto. Wystawiamy FV. Nie katalogujemy stron erotycznych, hazzardowych, z filmami i serialami online, marnych stron zapleczowych oraz łamiących polskie prawo. Osoby zainteresowane kompleksowymi usługami łącznie z audytem i optymalizacją strony zapraszamy do zapoznania się z ofertą tutaj


Złóż zamówienie

Złóż zamówienie poprzez nasze formularze, w których umieścisz wszystkie szczegóły linkowania.

Zamów

Nie wiesz jakie usługi wybrać?

Zadzwoń

535 901 662

Lub skorzystaj z naszego poradnika online

Nie wiesz co zamówić?

Szybka oferta