Pozycjonowanie linki, link building | Pozycjonusz.pl
Oceń
(5/5)

Pakiety SEO

blank

Co zrobić, żeby działalność w sieci zaczęła przynosić oczekiwane efekty? Zainwestować w skuteczne pozycjonowanie stron, dzięki czemu Twoja witryna znajdzie się w topowej czołówce wyników wyszukiwań Google! Nasza firma przygotowała kompleksowe pakiety SEO, w których świadczone są między innymi takie usługi, jak konsulting SEO, link building czy tworzenie i publikowanie treści, a wszystko realizowane w oparciu o szczegółową analizę z wykorzystaniem narzędzi SEO. Zadbaliśmy również o to, by każdy klient mógł indywidualnie dopasować usługi do swoich potrzeb. Powierz nam swoją kampanię Content marketingową, a my damy z siebie 100% wiedzy, doświadczenia i profesjonalizmu!

Sprawdź nasze najpopularniejsze Pakiety SEO

Dlaczego warto wybrać właśnie Pakiet SEO? Bo kompleksowe działanie zawsze przynosi najlepsze rezultaty! Co więcej, w pakiecie wychodzi taniej – za więcej usług płacisz mniej pieniędzy, proste! Sprawdź nasze Bestsellery – pakiety dla sklepów internetowych oraz stron firmowych.

 

Pakiet linków SEO Firmowy1

Dodanie strony do 50 katalogów firmowych czyli pozyskanie 50 linków. Pakiet idealny kiedy pozycjonujemy się lokalnie w swoim mieście. W cenie są opłaty aktywacyjne, teksty i pełny raport w autorskim panelu Klienta.
559 zł netto

Pakiet linków SEO TrustRank1

Dodanie strony do 50 najmocniejszych i najpopularniejszych katalogów płatnych w Polsce czyli pozyskanie 50 linków. W cenie są opłaty aktywacyjne, teksty i pełny raport w autorskim panelu klienta.

599 zł netto

Pakiet linków SEO Ogłoszenia1

Pozyskamy dla Ciebie 25 linków z profesjonalnych serwisów ogłoszeniowych. To nie tylko wartościowe źródło linka, ale także dodatkowa reklama i dobra dywersyfikacja odnośników prowadzących do Twojej strony! Do tego teksty i pełen raport w panelu klienta.
349 zł netto

Pakiet linków SEO Dom i budownictwo

Pozyskanie 25 linków w wartościowych katalogach dedykowanych firmom z branży budowalnej, architektonicznej, wnętrzarskiej czy deweloperskiej. Idealne zarówno dla sklepów jak i firm usługowych. Do tego teksty i pełen raport w panelu Klienta.
399 zł netto

Pakiet linków SEO Sklepowy

To 30 linków w wartościowych katalogach dedykowanych wyłącznie sklepom internetowym. W wizytówkach umieszczamy informację o ofercie sklepu a także dane kontaktowe. W pakiecie teksty oraz pełen raport w naszym autorskim panelu Klienta.
449 zł netto
Co możemy zaoferować?
  • Stworzenie nawet 130 wizytówek internetowych dla Twojej firmy (Pakiet Firmowy)
  • Katalogowanie stron do najlepszych i najpopularniejszych polskich katalogów stron (Pakiet TrustRank)
  • Publikowanie ogłoszeń internetowych na temat danej firmy bądź oferty sklepu wraz z klikalnym linkiem (Pakiet Ogłoszeń)
  • Dodawanie wpisów w katalogach tematycznych, aby profil linków do strony był bardziej naturalny (Pakiet Dom/Turystyczny/Sklepowy)

A co, jeśli samo linkowanie to za mało?

W naszej ofercie znajdziesz także pakiety kompleksowych usług SEO, które łączą w sobie zarówno pozyskiwanie linków, jak i copywriting, analizę i konsulting SEO. Naszym zdaniem najlepiej jest postawić na wzajemnie uzupełniające się działania, które przynoszą najlepsze rezultaty. Wśród najpopularniejszych pakietów, z których nasi klienci korzystają najczęściej, znajduje się:

 

Kompleksowe pozycjonowanie sklepu

Kompleksowe pozycjonowanie sklepu internetowego na okres 30 dni. Od optymalizacji, poprzez treści, na wartościowych linkach i artykułach kończąc. Pełne raporty i autorski panel klienta.

2500 zł netto

Kompleksowe SEO dla stron firmowych

Kompleksowe pozycjonowanie strony internetowej na okres 30 dni: od optymalizacji, poprzez treści, na wartościowych linkach i artykułach kończąc. Pełne raporty i autorski panel klienta.

1500 zł netto

Powierz pozycjonowanie profesjonalistom

Przy doborze serwisów, w których mielibyśmy umieścić link, zawsze kierujemy się bezpieczeństwem, czyli aby dany link nie przyniósł efektu odwrotnego od zamierzonego, oraz jakością - nie umieszczamy linków na całkowicie zaspamowanych serwisach, umieszczonych na subdomenach czy w języku innym niż polski. Pakiety które oferujemy, nie przekraczają 100 wpisów, podzielone są na konkretne branże, a serwisy, w których umieszczamy linki są w naszej bazie nawet 7 lat! Dzięki temu realizując tysiące pakietów rocznie jesteśmy w stanie dać wręcz gwarancję na to, iż miejsca w których umieszczamy linki są w pełni bezpieczne. Od 2012 roku, kiedy to Google wprowadziło algorytm o nazwie Pingwin, w pozycjonowaniu liczy się jakość, a nie ilość - czasami jeden dobry link może dać tyle, co kilkadziesiąt innych słabszych linków.
Podjęliśmy współpracę z wieloma właścicielami katalogów stron internetowych, dzięki czemu zlecając nam usługę katalogowania, mogą Państwo oszczędzić nawet kilkaset złotych na samych kosztach smsów, które musieliby Państwo wysłać, by dodać w nich swoją stronę, nie licząc stworzenia opisu i czasu na jego dodanie.
Wychodząc naprzeciw coraz to nowszym metodom pozyskiwania linków, wprowadziliśmy usługę katalogowania w katalogach firmowych, turystycznych, medycznych, budowlanych oraz sklepowych. Katalogi te różnią się od innych tym, że nie możemy umieścić anchor tekstu w linku do naszej strony, a linkiem do naszej strony jest po prostu adres naszej strony. Katalogi te mają zazwyczaj wysoki domain authority, page authority oraz TrustFlow, dzięki czemu nasza strona po pierwsze, zyskuje naturalnie wyglądający link (bez anchora), który także jest bardzo potrzebny w pozycjonowaniu, a po drugie, strona zdobywa zaufanie dzięki tego typu linkom i jest wyżej w wynikach wyszukiwania.
Każdy z naszych klientów otrzymuje dostęp do panelu, w którym co 24h aktualizują się linki, dzięki czemu można w każdej chwili sprawdzić, jak wygląda status projektu!

Dlatego jeżeli liczą Państwo na naprawdę dobre efekty i zdają sobie Państwo sprawę, że opłata za usługi pozycjonowania to nie są kwoty rzędu 50zł czy 100zł, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wszystkie ceny są cenami brutto. Wystawiamy FV. Nie katalogujemy stron erotycznych, hazzardowych, z filmami i serialami online, marnych stron zapleczowych oraz łamiących polskie prawo.

Osoby zainteresowane kompleksowymi usługami łącznie z audytem i optymalizacją strony zapraszamy do zapoznania się z ofertą tutaj.