Pozycjonowanie "Krok po Kroku" - Pozycjonusz
Oceń
(5/5)
Pozycjonowanie krok po kroku

Jeżeli chcesz pozycjonować się w wyszukiwarce Google.pl, Twoja strona nie jest zoptymalizowana, nie ma linków przychodzących lub jest to znikoma ilość, pakiety “Krok po Kroku” to idealny wybór. Bez żadnej znajomości pozycjonowania, możesz zakupić online, krok po kroku, pakiety dla swojej strony internetowej lub sklepu internetowego i śledzić swoje zamówienia w naszym autorskim panelu! Jeśli szukasz skutecznego marketingu w sieci, postaw na sprawdzone, oferowane przez nas rozwiązania! Możesz zlecać nam poszczególne etapy krok po kroku lub wszystkie w jednym momencie – ich realizację domkniemy w ciągu miesiąca. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

#1 Optymalizacja meta tagów

Ten krok należy do jednego z najważniejszych przy pozycjonowaniu każdej strony firmowej czy sklepu internetowego. Podczas tego zadania koncentrujemy się na wybranych 10-ciu podstronach, których metadane zostaną zoptymalizowane (meta title + meta description). Jak realizujemy ten krok?

  • Przeprowadzamy analizę słów kluczowych z wykorzystaniem narzędzi Google Keyword Planner, Ahrefs, Senuto i Semstorm. Uwzględniamy te, które są istotne dla tematyki Twojej strony/sklepu oraz badamy ich konkurencyjność, sezonowość i trendy.
  • Kreujemy meta title i meta description, manewrując słowami kluczowymi w taki sposób, by stworzyły krótki tytuł oraz opis, które są chwytliwe i jednocześnie zgodne z zasadami pozycjonowania (budowa, optymalna długość, liczba słów kluczowych, uwzględnienie CTA).
  • Wdrażamy meta tagi na stronę.
  • Przesyłamy stronę do indeksu Google.

#1 Optymalizacja meta tagów

Podczas tego zadania koncentrujemy się na wybranych 10-ciu podstronach, których metadane zostaną zoptymalizowane (meta title + meta description).
400 zł netto
#2 Copywriting

Strona czy sklep internetowy bez treści po prostu nie istnieją w sieci. Jest to absolutna podstawa związana z pozycjonowaniem oraz zdobywaniem konkretnych pozycji w Google na określone słowa kluczowe. W tym kroku zajmiemy się przygotowaniem treści zoptymalizowanych, unikalnych, wartościowych i zgodnych z zasadami SEO. Po ustaleniu, które podstrony powinny być opisane, stosujemy uprzednią analizę słów kluczowych tak, aby dobrać frazy o najwyższym potencjale i korespondujących z Twoją branżą oraz ewentualnie lokalizacją, w której działasz.

#2 Copywriting

W tym kroku zajmiemy się przygotowaniem treści zoptymalizowanych, unikalnych, wartościowych i zgodnych z zasadami SEO.
400 zł netto
#3 Pakiety wartościowych linków

Wartościowy i zdywersyfikowany link building nie bez powodu znalazł się w naszym zestawieniu czterech kroków. Im więcej dobrej jakości linków prowadzących do Twojej strony internetowej, tym lepiej dla osiąganych pozycji w Google. W ramach tego zadania pozyskamy dla Ciebie 45 sprawdzonych linków z kilku źródeł! Link buildingiem zajmujemy się od ponad 10 lat. Cały czas aktualizujemy i udoskonalmy naszą bazę, dlatego Twoja strona jest w dobrych rękach. Proces pozyskiwania linków celowo rozkładamy w czasie tak, aby był bezpieczny i naturalny “w oczach” Google. Co ważne, nie usuwamy ich po zakończeniu współpracy, a listę pozyskanych linków otrzymasz już podczas realizacji – rozliczamy się z naszych działań od A do Z.

#3 Wartościowe linki

W ramach tego zadania pozyskamy dla Ciebie 45 sprawdzonych linków z kilku źródeł!
500 zł netto
WAŻNE! Krok #3 możesz powtarzać wielokrotnie i w dowolnym momencie, ponieważ linki należy pozyskiwać systematycznie.
#4 Publikacja artykułów sponsorowanych

Ostatni krok to przygotowanie artykułów sponsorowanych i ich publikacja na wartościowych portalach o dobrych parametrach. Dzięki temu działaniu zdobywamy mocne linki otoczone unikalną treścią powiązaną z Twoją branżą. Każdy napisany przez nas artykuł jest uprzednio konsultowany z klientem. Uzgadniamy, jakie informacje ma zawierać i na co ma być kładziony nacisk. Tworzymy artykuły o długości 2500-3000 znaków ze spacjami, które pozwalają na optymalne ujęcie tematu, a w ramach treści możemy linkować najczęściej dwoma linkami – zarówno do Twojej strony głównej, jak i wybranej podstrony.

#4 Publikacja artykułów sponsorowanych

Przygotowanie i publikacja dwóch artykułów sponsorowanych na wartościowych portalach o dobrych parametrach.
500 zł netto
WAŻNE! Krok #4 możesz powtarzać wielokrotnie i w dowolnym momencie, ponieważ systematyczna publikacja artykułów podnosi pozycję w Google.
Najczęściej zadawane pytania

Pozycjonowanie “Krok po Kroku” dedykowane jest wszystkim rodzajom stron. Każdy pakiet z oferty możemy wykonać dla strony firmowej, sklepu internetowego, bloga czy portalu.

Tak. Jeżeli uważasz, że masz zoptymalizowane meta tagi lub zoptymalizowany content, możesz to jak najbardziej zrobić.

Tak, oczywiście! Wystarczy, że zakupisz wielokrotność pakietu #1.

Wyślij do nas zapytanie poprzez formularz na dole tej podstrony lub skontaktuj się z nami: https://www.pozycjonusz.pl/kontakt/.

Nie ma żadnego problemu, dodamy nowe!

Jednorazowe pakiety SEO w naszej ofercie dedykowane są dla stron, które część działań prowadzą samodzielnie. Przykładowo marketing manager w danej firmie zoptymalizował meta tagi, publikuje artykuły sponsorowane, ale nie ma czasu na dodawanie pojedynczych linków, wówczas kupuje pakiet z naszej oferty.

Każdy z naszych klientów otrzymuje dostęp do naszego autorskiego panelu klienta, gdzie może śledzić swoje zamówienia. Oprócz tego oferujemy monitoring pozycji w wyszukiwarce Google, sprawdzanie konkurencji i wiele innych!

Pakiety z kroku #3 oraz #4 można kupić wielokrotnie, ponieważ nasza baza to kilkaset miejsc na linki oraz kilkaset miejsc na artykuły sponsorowane, więc przy każdym nowym zamówieniu raportujemy nowe linki!

Masz pytania? Pisz śmiało!