Profesjonalne

pozycjonowanie hoteli

i innych ośrodków wypoczynkowych

zaufaj naszemu doświadczeniu

Pakiet Turystyczny

wartościowe linki

powiązanie tematyczne

dodatkowa reklama

Jeśli prowadzisz swój hotel, hostel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy, domek letniskowy, apartament czy jakikolwiek inny obiekt noclegowy, przygotowaliśmy dla Ciebie świetną ofertę, która sprawi, że rozreklamujemy i wypozycjonujemy Twoje miejsce. Dzięki temu zyskasz nie tylko wartościowe linki do swojej strony, ale również wielu nowych gości! Pakiet Turystyczny powstał z myślą o osobach takich, jak Ty.

W ramach naszej współpracy stworzymy unikalną wizytówkę Twojej strony internetowej. Znajdą się w niej dane niezbędne do tego, by każdy zainteresowany ofertą mógł się z Tobą w prosty sposób skontaktować. Zawrzemy w niej pełen adres miejsca noclegowego, dane kontaktowe (numer telefonu oraz adres e-mail), liczbę oferowanych przez Ciebie miejsc noclegowych, godzinę rozpoczęcia i zakończenia doby hotelowej, minimalną liczbę dni pobytu i inne informacje, które pomogą w odnalezieniu dogodnego miejsca na urlop.

Pakiet Turystyczny to idealny wybór dla Ciebie, jeśli chcesz pozycjonować się na frazy kluczowe, takie jak np. nocleg+nazwa miasta, pokoje+nazwa miasta, aparatementy+nazwa miasta i inne, podobne odmiany. Zapewniamy, że są to naprawdę skuteczne działania SEO, dzięki którym goście będą coraz liczniej interesować się Twoją ofertą.

Wybierz swój pakiet

 • W ramach Pakietu Turystycznego przyjmujemy obiekty noclegowe, takie jak hotele, hostele, pensjonaty, apartamenty, domki letniskowe, ośrodki wypoczynkowe i inne.
 • Większość katalogów umieszcza wpisy z pełnym adresem url domeny czyli z https. Natomiast część katalogów nie przyjmuje linków w wersji https.
 • Gwarantujemy dodanie Twojej strony internetowej do aż 20 katalogów tematycznych wyłącznie ze stronami turystycznymi, żeby profil linków do witryny był naturalniejszy.
 • W każdym katalogu zostanie umieszczony unikalny wpis, opisujący Twój obiekt noclegowy, w tym przede wszystkim: liczbę pokoi, wyposażenie, godziny trwania doby hotelowej, pobliskie atrakcje czy mapę dojazdu. Zostanie on przygotowany przez naszych copywriterów.
 • W cenie Pakietu Turystycznego zawiera się stworzenie 10 unikalnych tekstów oraz opłaty aktywacyjne.
 • Masz również możliwość dokupienia wszystkich unikalnych tekstów. Wystarczy, że w zamówieniu zaznaczysz odpowiednią opcję.
 • W efekcie Twoja strona pozyska linki tematyczne, które są bardzo ważne w procesie linkowania.
 • Otrzymasz od nas dostęp do autorskiego panelu klienta, w którym raporty są generowane i aktualizowane automatycznie co 24 godziny, dzięki czemu możesz śledzić postępy naszych prac przez całą dobę.
 • Przygotujemy dla Ciebie raport z bezpośrednimi linkami do wpisów w katalogach.
 • Wpisy dodawane są na skrzynce mailowej stworzonej przez nas, np. nazwafirmy@wp.pl. Po zrealizowanym projekcie przekażemy Ci dane dostępowe, dzięki czemu będziesz mógł przekierować wiadomości na własną pocztę. Jeśli chcesz, abyśmy dodawali wpisy na Twoim mailu firmowym, przekaż nam do niego dostęp na czas katalogowania. Potrzebny nam będzie w celu rejestracji i aktywacji przychodzących linków. Po wykonanym zleceniu hasło do maila możesz zmienić.
 • Oferowane Linki przez Usługodawcę nie są Linkami abonamentowymi. Usługodawca nie usuwa Linków. W przypadku serwisu usuniętego z sieci, Link również znika. Usługodawca udziela 3 miesięcznej gwarancji na pozyskane Linki.

379 PLN brutto

Pakiet Turystyczny

20 katalogów turystycznych

Zamów

Przykłady serwisów

1

2

3

4

Zobacz również

Ogłoszenia

Jeżeli chcesz promować swoją stronę firmową lub sklep i jednocześnie ją pozycjonować, to jest to!

Pakiet Firmowy

Wykonamy nawet 130 wizytówek internetowych dla Twojej firmy. To idealny pakiet na lokalne SEO.

Artykuły sponsorowane

Opublikujemy artykuły z wartościowymi treściami, które przyciągną uwagę klientów.

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie poprzez nasze formularze, w których umieścisz wszystkie szczegóły linkowania.

Zamów

Nie wiesz jakie usługi wybrać?

Zadzwoń

535 901 662

Lub skorzystaj z naszego poradnika online

Nie wiesz co zamówić?

Szybka oferta