tylko

wartościowe linki

dla twojej strony internetowej

zaufaj naszemu doświadczeniu

Pakiet Sklepowy

wartościowe linki

powiązanie tematyczne

dodatkowa reklama

Jeśli marzysz o tym, by Twój sklep internetowy znalazł się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania Google i oprócz tego chcesz zwiększyć widoczność oferty, a przez to również zyski firmy, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Jak wiadomo, zaraz obok optymalizacji, bardzo ważnym elementem pozycjonowania, mającym ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarce, jest link building. To świetny sposób na to, aby pozyskać wartościowe linki i tym samym zwiększyć widoczność sklepu internetowego w Google. Dobrze wiemy, że w linkowaniu nie chodzi o ilość, ale o jakość, dlatego dysponujemy jedynie wysokiej jakości katalogami i serwisami.

Pakiet Sklepowy kierowany jest do wszystkich osób, które prowadzą sklepy internetowe i szukają dodatkowych możliwości promowania swojej firmy. W ramach tego pakietu stworzymy dla Ciebie aż 30 wizytówek sklepu online. Znajdzie się w nich szczegółowy opis oferty, wyszczególnione zostaną także sposoby wysyłki, termin realizacji zamówień, jak również sposób płatności w sklepie i inne przydatne informacje. Gdy tylko opłacisz zamówienie, nasi copywriterzy przystąpią do pracy i stworzą unikalne opisy, które następnie opublikujemy wraz ze wszystkimi danymi oraz dodatkowymi informacjami w określonych serwisach i katalogach. Na koniec otrzymasz od nas szczegółowy raport z konkretnymi linkami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Ci krótki czas realizacji i najwyższą jakość usług, dopasowanych do Twoich potrzeb oraz oczekiwań.

Wybierz swój pakiet

 • W ramach Pakietu Sklepowego dodamy Twój sklep internetowy do aż 30 katalogów, zawierających wyłącznie sklepy online.
 • Większość katalogów umieszcza wpisy z pełnym adresem url domeny czyli z https. Natomiast część katalogów nie przyjmuje linków w wersji https.
 • W każdym katalogu umieszczony zostanie wpis informujący o ofercie Twojego sklepu internetowego.
 • Oferowane przez nas katalogi bardzo mocno promują swoje wpisy, dzięki czemu Twój sklep internetowy zyska dodatkową reklamę w aż 30 różnych miejscach.
 • W cenie Pakietu Sklepowego zawartych jest 15 unikalnych opisów oraz opłaty aktywacyjne. Istnieje również możliwość dokupienia wszystkich unikalnych tekstów. Wystarczy, że w zamówieniu zaznaczysz odpowiednią opcję.
 • W efekcie Twój sklep internetowy pozyska linki tematyczne, które są bardzo ważne w procesie linkowania.
 • Na koniec współpracy otrzymasz od nas raport z bezpośrednimi linkami do wpisów w katalogach.
 • Wpisy dodawane są na specjalnie stworzonej przez nas skrzynce mailowej. Jej schemat wygląda zwykle tak: nazwasklepu@pocztafirm.pl. Po zrealizowanym projekcie przekażemy Ci dane dostępowe do skrzynki, dzięki czemu będziesz mógł przekierować wiadomości na własny adres e-mail. Jeśli chcesz, abyśmy dodawali wpisy na mailu Twojego sklepu internetowego, przekaż nam do niego pełny dostęp na czas katalogowania w celu rejestracji i aktywacji przychodzących linków. Po wykonaniu zlecenia hasło do maila może zostać zmienione.
 • Na czas realizacji projektu otrzymujesz od nas również dostęp do autorskiego panelu klienta, w którym raporty generowane i aktualizowane są automatycznie co 24 godziny. Dzięki temu możesz śledzić postępy zlecenia przez całą dobę.
 • Pamiętaj, w ramach Pakietu Sklepowego przyjmujemy jedynie witryny będące sklepami internetowymi.
 • Oferowane Linki przez Usługodawcę nie są Linkami abonamentowymi. Usługodawca nie usuwa Linków. W przypadku serwisu usuniętego z sieci, Link również znika. Usługodawca udziela 3 miesięcznej gwarancji na pozyskane Linki.

379 PLN brutto

Pakiet Sklepowy

30 katalogów sklepowych

Zamów

Przykłady serwisów

1

2

3

4

Zobacz również

Pakiet Firmowy

Wykonamy nawet 130 wizytówek internetowych dla Twojej firmy. To idealny pakiet na lokalne SEO.

Pakiet DOM

Budujesz? Remontujesz? Zyskaj tematyczne linki do swojej strony internetowej oraz reklamę.

Artykuły sponsorowane

Opublikujemy artykuły z wartościowymi treściami, które przyciągną uwagę klientów.

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie poprzez nasze formularze, w których umieścisz wszystkie szczegóły linkowania.

Zamów

Nie wiesz jakie usługi wybrać?

Zadzwoń

535 901 662

Lub skorzystaj z naszego poradnika online

Nie wiesz co zamówić?

Szybka oferta