tylko

wartościowe linki

dla twojej strony internetowej

zaufaj naszemu doświadczeniu

Pakiet Sklepowy

wartościowe linki

powiązanie tematyczne

dodatkowa reklama

Jeśli marzysz o tym, by Twój sklep internetowy znalazł się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania Google i oprócz tego chcesz zwiększyć widoczność oferty, a przez to również zyski firmy, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Jak wiadomo, zaraz obok optymalizacji, bardzo ważnym elementem pozycjonowania, mającym ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarce, jest link building. To świetny sposób na to, aby pozyskać wartościowe linki i tym samym zwiększyć widoczność sklepu internetowego w Google. Dobrze wiemy, że w linkowaniu nie chodzi o ilość, ale o jakość, dlatego dysponujemy jedynie wysokiej jakości katalogami i serwisami.

Pakiet Sklepowy kierowany jest do wszystkich osób, które prowadzą sklepy internetowe i szukają dodatkowych możliwości promowania swojej firmy. W ramach tego pakietu stworzymy dla Ciebie aż 30 wizytówek sklepu online. Znajdzie się w nich szczegółowy opis oferty, wyszczególnione zostaną także sposoby wysyłki, termin realizacji zamówień, jak również sposób płatności w sklepie i inne przydatne informacje. Gdy tylko opłacisz zamówienie, nasi copywriterzy przystąpią do pracy i stworzą unikalne opisy, które następnie opublikujemy wraz ze wszystkimi danymi oraz dodatkowymi informacjami w określonych serwisach i katalogach. Na koniec otrzymasz od nas szczegółowy raport z konkretnymi linkami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Ci krótki czas realizacji i najwyższą jakość usług, dopasowanych do Twoich potrzeb oraz oczekiwań.

Wybierz swój pakiet

 • W ramach Pakietu Sklepowego dodamy Twój sklep internetowy do aż 30 katalogów, zawierających wyłącznie sklepy online.
 • Większość katalogów umieszcza wpisy z pełnym adresem url domeny czyli z https. Natomiast część katalogów nie przyjmuje linków w wersji https.
 • W każdym katalogu umieszczony zostanie wpis informujący o ofercie Twojego sklepu internetowego.
 • Oferowane przez nas katalogi bardzo mocno promują swoje wpisy, dzięki czemu Twój sklep internetowy zyska dodatkową reklamę w aż 30 różnych miejscach.
 • W cenie Pakietu Sklepowego zawartych jest 15 unikalnych opisów oraz opłaty aktywacyjne. Istnieje również możliwość dokupienia wszystkich unikalnych tekstów. Wystarczy, że w zamówieniu zaznaczysz odpowiednią opcję.
 • W efekcie Twój sklep internetowy pozyska linki tematyczne, które są bardzo ważne w procesie linkowania.
 • Na koniec współpracy otrzymasz od nas raport z bezpośrednimi linkami do wpisów w katalogach.
 • Wpisy dodawane są na specjalnie stworzonej przez nas skrzynce mailowej. Jej schemat wygląda zwykle tak: nazwasklepu@pocztafirm.pl. Po zrealizowanym projekcie przekażemy Ci dane dostępowe do skrzynki, dzięki czemu będziesz mógł przekierować wiadomości na własny adres e-mail. Jeśli chcesz, abyśmy dodawali wpisy na mailu Twojego sklepu internetowego, przekaż nam do niego pełny dostęp na czas katalogowania w celu rejestracji i aktywacji przychodzących linków. Po wykonaniu zlecenia hasło do maila może zostać zmienione.
 • Na czas realizacji projektu otrzymujesz od nas również dostęp do autorskiego panelu klienta, w którym raporty generowane i aktualizowane są automatycznie co 24 godziny. Dzięki temu możesz śledzić postępy zlecenia przez całą dobę.
 • Pamiętaj, w ramach Pakietu Sklepowego przyjmujemy jedynie witryny będące sklepami internetowymi.
 • Oferowane Linki przez Usługodawcę nie są Linkami abonamentowymi. Usługodawca nie usuwa Linków. W przypadku serwisu usuniętego z sieci, Link również znika. Usługodawca udziela 3 miesięcznej gwarancji na pozyskane Linki.

349 PLN brutto

Pakiet Sklepowy

30 katalogów sklepowych

Zamów

Przykłady serwisów

1

2

3

4

Zobacz również

Pakiet TrustRank

Najlepsze katalogi w Polsce, wpis w nich poprawi reputację Twojej strony internetowej.

Pakiet Sklepowy

Wizytówki z ofertą oraz danymi kontaktowymi. Linki dedykowane wyłącznie sklepom internetowym.

Artykuły sponsorowane

Opublikujemy artykuły z wartościowymi treściami, które przyciągną uwagę klientów.

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie poprzez nasze formularze, w których umieścisz wszystkie szczegóły linkowania.

Zamów

Nie wiesz jakie usługi wybrać?

Zadzwoń

535 901 662

Lub skorzystaj z naszego poradnika online

Nie wiesz co zamówić?

Szybka oferta