tylko

wartościowe linki

dla twojej strony internetowej

zaufaj naszemu doświadczeniu

Pakiet Medyczny

wartościowe linki

powiązanie tematyczne

dodatkowa reklama

W ramach Pakietu Medycznego przeprowadzamy kompleksowe katalogowanie strony z branży medycznej. Mogą to być m.in. witryny gabinetów medycznych, placówek medycznych szpitali i innych związanych z medycyną oraz zdrowiem, które szukają dodatkowych możliwości promowania swojej działalności, a jednocześnie pozycjonowania. Pakiet Medyczny obejmuje stworzenie aż 25 wizytówek z pełną ofertą, danymi teleadresowymi oraz krótkim opisem placówki, jak również oferty. Strona oprócz reklamy w tematycznie powiązanych serwisach zyskuje również tematyczne linki, które wpływają na jej pozycję. Właśnie dlatego tak ważne jest posiadanie własnej witryny internetowej. Jeśli znajdzie się ona na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, z pewnością pozyskasz dzięki temu wielu nowych pacjentów i zbudujesz pozycję specjalisty w swojej dziedzinie. W tym celu niezbędne są działania z zakresu link buildingu oraz optymalizacji strony, czyli najprościej mówiąc – kompleksowe działania SEO. Sprawią one, że Twoja strona będzie świetnie dopasowana do tego, czego szukają internauci. Jeśli podejmiesz decyzję o współpracy z naszą agencją, możesz mieć pewność, że zrobimy wszystko, by osoby szukające lekarza specjalisty w danej dziedzinie, trafiły właśnie na Ciebie. Pamiętaj, że działania z zakresu pozycjonowanie podjęte jednorazowo nie przyniosą długotrwałych efektów. Aby uzyskać zadowalające efekty, potrzebna jest systematyczność.

 

UWAGA! W związku z częstymi pytaniami informujemy, że w ramach Pakietu Medycznego nie katalogujemy portali, blogów czy forów związanych z medycyną.

Wybierz swój pakiet

  • W ramach Pakietu Medycznego dodamy Twoją stronę do aż 25 katalogów zawierających wyłącznie strony medyczne.
  • Większość katalogów umieszcza wpisy z pełnym adresem url domeny czyli z https. Natomiast część katalogów nie przyjmuje linków w wersji https.
  • W każdym katalogu zostanie umieszczony wpis opisujący Twoją witrynę oraz usługi, jakie oferujesz.
  • W cenie Pakietu Medycznego zawiera się stworzenie 13 unikalnych opisów zoptymalizowanych pod kątem SEO, jak również opłaty aktywacyjne. Co więcej, istnieje możliwość dokupienia wszystkich unikalnych tekstów. W tym celu wystarczy w zamówieniu zaznaczyć odpowiednią opcję.
  • Dzięki naszym działaniom Twoja strona pozyska linki tematyczne, co jest bardzo ważne w procesie linkowania i ogólnie pozycjonowania.
  • Na czas realizacji zlecenia zyskujesz również dostęp do panelu klienta, w którym raporty są generowane i aktualizowane automatycznie co 24 godziny. Dzięki temu możesz śledzić postępy naszej pracy przez całą dobę!
  • Po zakończonym zleceniu prześlemy Ci szczegółowy raport z bezpośrednimi linkami do wpisów w katalogach medycznych.
  • Pamiętaj, że w ramach Pakietu Medycznego przyjmujemy jedynie witryny związane z branżą medyczną.
  • Wpisy do katalogów dodajemy na specjalnie stworzonej przez nas skrzynce mailowej. Schemat adresu wygląda zazwyczaj tak: nazwafirmy@pocztafirm.pl. Po zrealizowanym projekcie przekażemy Ci dane dostępowe do skrzynki, dzięki czemu będziesz mógł przekierować wiadomości na własny adres mailowy. Jeśli jednak chcesz, abyśmy dodawali wpisy na Twoim mailu firmowym, przekaż nam do niego pełny dostęp na czas katalogowania w celu rejestracji i aktywacji przychodzących linków. Po zakończonej usłudze hasło do maila może zostać zmienione.
  • Oferowane Linki przez Usługodawcę nie są Linkami abonamentowymi. Usługodawca nie usuwa Linków. W przypadku serwisu usuniętego z sieci, Link również znika. Usługodawca udziela 3 miesięcznej gwarancji na pozyskane Linki.

379 PLN brutto

Pakiet Medyczny

25 katalogów medycznych

Zamów

Przykłady serwisów

1

2

3

4

Zobacz również

Pakiet DOM

Budujesz? Remontujesz? Zyskaj tematyczne linki do swojej strony internetowej oraz reklamę.

Pakiet Sklepowy

Wizytówki z ofertą oraz danymi kontaktowymi. Linki dedykowane wyłącznie sklepom internetowym.

Artykuły sponsorowane

Opublikujemy artykuły z wartościowymi treściami, które przyciągną uwagę klientów.

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie poprzez nasze formularze, w których umieścisz wszystkie szczegóły linkowania.

Zamów

Nie wiesz jakie usługi wybrać?

Zadzwoń

535 901 662

Lub skorzystaj z naszego poradnika online

Nie wiesz co zamówić?

Szybka oferta