tylko

wartościowe linki

dla twojej strony internetowej

zaufaj naszemu doświadczeniu

Pakiet Firmowy

wartościowe linki

lokalne seo

dodatkowa reklama

Serwisy oraz katalogi firmowe to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą pozyskać wartościowe linki dla swojej strony internetowej. Co więcej, jest to jednocześnie świetna forma dodatkowej reklamy. W ramach Pakietu Firmowego jesteśmy w stanie stworzyć aż do 130 wizytówek Twojej firmy. Znajdą się w niej wszystkie niezbędne dane, które pozwolą zainteresowanej osobie zapoznać się z Twoją firmą. Wśród nich jest m.in.: nazwa firmy, adres, oferta, mapka dojazdowa, dane kontaktowe oraz link do strony. Warto również wiedzieć, że średnio jedna taka wizytówka ma od kilkunastu do kilkudziesięciu wyświetleń miesięcznie, co przy 130 wizytówkach daje nam nawet kilka tysięcy odwiedzających miesięcznie. Wśród nich mogą znaleźć się potencjalni klienci Twojej firmy, którzy odnaleźli Twoją wizytówkę i zainteresowali się ofertą. Wpisy firmowe pełnią istotną rolę w rankowaniu stron przez Google na frazy regionalne. Im więcej ten sam adres fizyczny naszej firmy pojawia się w sieci, tym jest to silniejszy sygnał dla Google o rankowaniu naszej strony na regionalne frazy kluczowe oraz pozycje w mapkach, co jest świetnym rozwiązaniem dla firm działających lokalnie, np. w danym mieście czy nawet dzielnicy.

 

Wybierz swój pakiet

459 PLN brutto

Pakiet Firmowy 1

50 serwisów branżowych

Zamów

679 PLN brutto

Pakiet Firmowy 2

90 serwisów branżowych

Zamów

899 PLN brutto

Pakiet Firmowy 3

130 serwisów branżowych

Zamów
 • W ramach Pakietu Firmowego dodamy Twoją stronę do 50, 90 lub nawet 130 serwisów branżowych z wysokimi wskaźnikami SEO. Co ważniejsze – są to jakościowe oraz generujące wizyty portale.
 • Większość katalogów umieszcza wpisy z pełnym adresem url domeny czyli z https. Natomiast część katalogów nie przyjmuje linków w wersji https.
 • W każdym serwisie czy katalogu zostanie stworzona wizytówka Twojej firmy ze wszystkimi danymi teleadresowymi oraz opisem oferty, stworzonym przez naszych copywriterów. Serwisy te mają setki tysięcy odwiedzin, więc jest to dodatkowo bardzo dobra forma reklamy Twojej firmy w Internecie.
 • Wśród serwisów i katalogów, do których dodajemy wizytówki, znajduje się m.in. Oferteo.pl, Cylex.pl, Firmowy.com.pl i wiele innych, ciekawych portali branżowych.
 • W cenie Pakietu Firmowego znajduje się napisanie 18 unikalnych opisów na każde 50 wpisów oraz opłaty aktywacyjne. Istnieje możliwość dokupienia wszystkich unikalnych tekstów. Wystarczy, że w zamówieniu zaznaczysz odpowiednią opcję.
 • Efekty naszych działań prowadzonych w ramach Pakietu Firmowego to pozyskanie naturalnych linków dla Twojej strony w postaci adresu www, a także reklama nawet w 130 popularnych polskich branżowych serwisach firm.
 • Na koniec naszej współpracy otrzymasz pełen raport z bezpośrednimi linkami do wpisów w serwisach, dzięki czemu będziesz mógł samodzielnie sprawdzić i zweryfikować naszą pracę.
 • Wpisy dodawane są przez nas na skrzynce mailowej stworzonej specjalnie do tego celu. Zwykle schemat adresu wygląda następująco: nazwafirmy@pocztafirm.pl. Po zrealizowanym projekcie przekażemy Ci dane dostępowe do skrzynki, dzięki czemu będziesz mógł przekierować ją na własny adres e-mail. Jeśli jednak chcesz, abyśmy dodawali wpisy na Twoim mailu firmowym, musisz przekazać nam do niego pełen dostęp na czas katalogowania w celu rejestracji oraz aktywacji przychodzących linków. Po zakończonej usłudze hasło do maila może zostać zmienione.
 • Na czas realizacji zlecenia otrzymujesz również dostęp do naszego dedykowanego panelu klienta, w którym raporty generowane i aktualizowane są automatycznie co 24 godziny, dzięki czemu możesz śledzić postępy zlecenia przez całą dobę.
 • Pamiętaj, w ramach Pakietu Firmowego przyjmujemy tylko witryny firmowe, czyli z podanym NIP, REGON oraz siedzibą firmy.
 • Oferowane Linki przez Usługodawcę nie są Linkami abonamentowymi. Usługodawca nie usuwa Linków. W przypadku serwisu usuniętego z sieci, Link również znika. Usługodawca udziela 3 miesięcznej gwarancji na pozyskane Linki.

Przykłady serwisów

1

2

3

4

Zobacz również

Ogłoszenia

Jeżeli chcesz promować swoją stronę firmową lub sklep i jednocześnie ją pozycjonować, to jest to!

Profile

Zarejestrujemy profile na różnych serwisach internetowych, z linkiem do Twojej witryny.

Artykuły sponsorowane

Opublikujemy artykuły z wartościowymi treściami, które przyciągną uwagę klientów.

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie poprzez nasze formularze, w których umieścisz wszystkie szczegóły linkowania.

Zamów

Nie wiesz jakie usługi wybrać?

Zadzwoń

535 901 662

Lub skorzystaj z naszego poradnika online

Nie wiesz co zamówić?

Szybka oferta