tylko

wartościowe linki

dla twojej strony internetowej

zaufaj naszemu doświadczeniu

Pakiet Firmowy

wartościowe linki

lokalne seo

dodatkowa reklama

Serwisy/Katalogi firmowe to idealne rozwiązanie dla firm które chcą pozyskać wartościowe linki dla swojej strony, jednocześnie pozyskując dodatkową reklamę. W pakiecie opisanym niżej tworzymy do 150 wizytówek Państwa firmy z takimi danymi jak nazwa firmy, adres, oferta, mapka dojazdowa, dane kontaktowe i link do strony. Średnio jedna wizytówka ma od kilkunastu do kilkudziesięciu wyświetleń miesięcznie co przy 150 wizytówkach daje nam nawet kilka tysięcy odwiedzających miesięcznie wśród których mogą być potencjalni klienci Państwa firmy którzy musieli daną wizytówkę znaleźć i zainteresować się nią. Wpisy firmowe pełnią istotną rolę w rankowaniu stron przez Google na frazy regionalne! Im więcej ten sam adres fizyczny naszej firmy pojawia się w sieci, tym jest to silniejszy sygnał dla Google o rankowaniu naszej strony na frazy regionalne i pozycje w mapkach.

Pakiet Firmowy
4.79 punktów (38) głosów

Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedIn

Wybierz swój pakiet

279PLN brutto

Pakiet Firmowy 1

50 serwisów branżowych

Zamów

449PLN brutto

Pakiet Firmowy 2

100 serwisów branżowych

Zamów

609PLN brutto

Pakiet Firmowy 3

150 serwisów branżowych

Zamów
  • dodanie Państwa strony do 50, 100 lub 150 serwisów branżowych z wysokimi wskaźnikami SEO, a co ważniejsze jakościowych i generujących wizyty !
  • w każdym serwisie zostanie stworzona wizytówka Państwa firmy ze wszystkimi danymi tele-adresowymi oraz ofertą, serwisy te mają mają setki tysięcy odwiedzin, więc jest to dodatkowo bardzo dobra forma reklamy Państwa firmy w sieci
  • w naszej TOP150 znajdują się m.in. Oferteo.pl, Bizeo.pl, HotFrog.pl, Cylex.pl, Firmowy.com.pl Bazafirm.org i wiele innych !
  • w cenie znajduje się napisanie 25 unikalnych opisów na każde 50 wpisów oraz opłaty aktywacyjne, jest możliwość dokupienia wszystkich unikalnych tekstów, wystarczy w zamówieniu zaznaczyć odpowiednią opcję
  • strona pozyska naturalne linki w postaci adresu www oraz reklamę nawet w 150 popularnych polskich serwisach branżowych firm
  • raport z bezpośrednimi linkami do wpisów w serwisach
  • przyjmowane są tylko witryny firmowe, czyli z podanym NIP, REGON, siedzibą firmy !
  • wpisy dodawane są na skrzynce mailowej stworzonej przez nas np. nazwafirmy@wp.pl po zrealizowanym projekcie przekazujemy dane dostępowe do skrzynki, więc można będzie przekierować ją na własną skrzynkę. Osoby które chcą abyśmy dodawali wpisy na mailu firmy, muszą przekazać nam do niego pełny dostęp na czas katalogowania w celu rejestracji i aktywacji przychodzących linków, po usłudze hasło do maila może zostać zmienione.
  • dostęp do panelu klienta w którym raporty generowane i aktualizowane są automatycznie co 24h dzięki czemu mogą Państwo śledzić postępy zlecenia całą dobę!

Przykłady serwisów

1

2

3

4

Zobacz również

Artykuły IT

Artykuły sponsorowane dla stron z branży IT, marketingu, nowinek technicznych czy mobile.

Artykuły Budowlane

Artykuły sponsorowane na temat usług remontowych, budowlanych, przemysłowych i innych z branży.

Pakiet TrustRank

Najlepsze katalogi w Polsce, wpis w nich poprawi reputację Twojej strony internetowej.

Zamów

Już teraz

Złóż zamówienie poprzez nasze formularze, w których umieścisz wszystkie szczegóły linkowania.

Zamów

Centrum pomocy

Zadzwoń

nie wiesz jakie pakiety wybrać?

(85) 307 00 12

535 899 853

Lub skorzystaj z naszego poradnika online

Nie wiesz co zamówić?

Szybka oferta