tylko

wartościowe linki

dla twojej strony internetowej

zaufaj naszemu doświadczeniu

Pakiet DOM

wartościowe linki

powiązanie tematyczne

dodatkowa reklama

Posiadasz firmę, która zajmuje się remontami, budownictwem lub aranżowaniem wnętrz? A może zarządzasz nieruchomościami lub zajmujesz się ich sprzedażą? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś twierdząco, z pewnością zainteresuje Cię propozycja, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Nasza firma zajmująca się pozycjonowaniem stworzyła dla swoich klientów dziewięć pakietów linków tematycznych. Jednym z nich jest Pakiet Dom, który będzie idealnym wyborem dla Ciebie. W ramach tego pakietu stworzymy indywidualną wizytówkę Twojej firmy, która zostanie opublikowana w aż 25 różnych serwisach tematycznych związanych oczywiście z branżą, w jakiej działasz. Przygotujemy ją w taki sposób, aby każdy, kto ją odnajdzie, od razu otrzymał wszystkie niezbędne dane do skontaktowania się z Twoją firmą, czyli pełne dane firmy, adres, a także opis oferty stworzony przez naszych copywriterów.

Gdy już wykonamy takie unikalne wizytówki wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, umieszczamy je w dziale powiązanym z profilem działalności Twojej firmy, czyli dom, wnętrza, budownictwo, remont, nieruchomości itp. Poza tym, że w efekcie otrzymujesz link, który kieruje do strony, tym samym pozycjonując ją, dodatkowo zyskujesz reklamę oferowanych przez Ciebie usług lub produktów. Co więcej, niektóre z serwisów, w których publikujemy, posiadają specjalne powiadomienia mailowe informujące o nowo dodanych zleceniach powiązanych z profilem dodanej przez nas wizytówki. Dzięki temu na skrzynkę osoby zainteresowanej branżą od razu trafi informacja o Twojej firmie, co zwiększa szansę na to, że ktoś zainteresuje się Twoją ofertą.

 

Wybierz swój pakiet

 • Twoja strona zostanie dodana do 25 serwisów związanych z branżą dom i wnętrza, remontowo-budowlaną lub nieruchomości.
 • Większość katalogów umieszcza wpisy z pełnym adresem url domeny czyli z https. Natomiast część katalogów nie przyjmuje linków w wersji https.
 • W każdym serwisie zostanie stworzona unikalna wizytówka Twojej firmy ze wszystkimi danymi teleadresowymi oraz opisem oferty stworzonym przez naszych copywriterów.
 • W cenie Pakietu Dom znajduje się aż 13 unikalnych tekstów oraz opłaty aktywacyjne.
 • Istnieje również możliwość dokupienia większej liczby unikalnych tekstów. Wystarczy tylko w zamówieniu zaznaczyć odpowiednią opcję.
 • Dzięki wizytówkom z Pakietu Dom Twoja strona pozyska naturalne linki oraz skuteczną reklamę.
 • Na koniec otrzymasz raport z bezpośrednimi linkami do wpisów w serwisach.
 • Wpisy dodawane są na skrzynce mailowej stworzonej przez nas, np. nazwafirmy@wp.pl, dlatego po zrealizowanym projekcie przekażemy Ci do niej dane dostępowe, żebyś mógł przekierować wiadomości na własną pocztę e-mail. Jeśli chcesz, żebyśmy dodawali wpisy na Twoim mailu firmowym, wystarczy że przekażesz nam do niego dostęp na czas katalogowania. Potrzebny nam będzie przy rejestracji i aktywacji przychodzących linków. Po wykonaniu usługi hasło do maila możesz zmienić.
 • Podejmując z nami współpracę otrzymujesz dostęp do panelu klienta, w którym raporty są generowane i aktualizowane automatycznie co 24 godziny, dzięki czemu możesz śledzić postępy wykonywanego zlecenia przez całą dobę.
 • Przyjmujemy tylko witryny firmowe, czyli z podanym NIP, REGON oraz siedzibą firmy.
 • Oferowane Linki przez Usługodawcę nie są Linkami abonamentowymi. Usługodawca nie usuwa Linków. W przypadku serwisu usuniętego z sieci, Link również znika. Usługodawca udziela 3 miesięcznej gwarancji na pozyskane Linki.

349 PLN brutto

Pakiet Dom i Budownictwo

25 serwisów branżowych

Zamów

Przykłady serwisów

1

2

3

4

Zobacz również

Fora

Tworzymy i publikujemy posty na forach internetowych z linkiem do Twojej strony internetowej.

Pakiet TrustRank

Najlepsze katalogi w Polsce, wpis w nich poprawi reputację Twojej strony internetowej.

Artykuły sponsorowane

Opublikujemy artykuły z wartościowymi treściami, które przyciągną uwagę klientów.

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie poprzez nasze formularze, w których umieścisz wszystkie szczegóły linkowania.

Zamów

Nie wiesz jakie usługi wybrać?

Zadzwoń

535 901 662

Lub skorzystaj z naszego poradnika online

Nie wiesz co zamówić?

Szybka oferta