tylko

wartościowe linki

dla twojej strony internetowej

zaufaj naszemu doświadczeniu

Pakiet DOM

wartościowe linki

powiązanie tematyczne

dodatkowa reklama

Posiadasz firmę, która zajmuje się remontami, budownictwem lub aranżowaniem wnętrz? A może zarządzasz nieruchomościami lub zajmujesz się ich sprzedażą? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś twierdząco, z pewnością zainteresuje Cię propozycja, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Nasza firma zajmująca się pozycjonowaniem stworzyła dla swoich klientów dziewięć pakietów linków tematycznych. Jednym z nich jest Pakiet Dom, który będzie idealnym wyborem dla Ciebie. W ramach tego pakietu stworzymy indywidualną wizytówkę Twojej firmy, która zostanie opublikowana w aż 25 różnych serwisach tematycznych związanych oczywiście z branżą, w jakiej działasz. Przygotujemy ją w taki sposób, aby każdy, kto ją odnajdzie, od razu otrzymał wszystkie niezbędne dane do skontaktowania się z Twoją firmą, czyli pełne dane firmy, adres, a także opis oferty stworzony przez naszych copywriterów.

Gdy już wykonamy takie unikalne wizytówki wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, umieszczamy je w dziale powiązanym z profilem działalności Twojej firmy, czyli dom, wnętrza, budownictwo, remont, nieruchomości itp. Poza tym, że w efekcie otrzymujesz link, który kieruje do strony, tym samym pozycjonując ją, dodatkowo zyskujesz reklamę oferowanych przez Ciebie usług lub produktów. Co więcej, niektóre z serwisów, w których publikujemy, posiadają specjalne powiadomienia mailowe informujące o nowo dodanych zleceniach powiązanych z profilem dodanej przez nas wizytówki. Dzięki temu na skrzynkę osoby zainteresowanej branżą od razu trafi informacja o Twojej firmie, co zwiększa szansę na to, że ktoś zainteresuje się Twoją ofertą.

 

Wybierz swój pakiet

 • Twoja strona zostanie dodana do 25 serwisów związanych z branżą dom i wnętrza, remontowo-budowlaną lub nieruchomości.
 • Większość katalogów umieszcza wpisy z pełnym adresem url domeny czyli z https. Natomiast część katalogów nie przyjmuje linków w wersji https.
 • W każdym serwisie zostanie stworzona unikalna wizytówka Twojej firmy ze wszystkimi danymi teleadresowymi oraz opisem oferty stworzonym przez naszych copywriterów.
 • W cenie Pakietu Dom znajduje się aż 13 unikalnych tekstów oraz opłaty aktywacyjne.
 • Istnieje również możliwość dokupienia większej liczby unikalnych tekstów. Wystarczy tylko w zamówieniu zaznaczyć odpowiednią opcję.
 • Dzięki wizytówkom z Pakietu Dom Twoja strona pozyska naturalne linki oraz skuteczną reklamę.
 • Na koniec otrzymasz raport z bezpośrednimi linkami do wpisów w serwisach.
 • Wpisy dodawane są na skrzynce mailowej stworzonej przez nas, np. nazwafirmy@wp.pl, dlatego po zrealizowanym projekcie przekażemy Ci do niej dane dostępowe, żebyś mógł przekierować wiadomości na własną pocztę e-mail. Jeśli chcesz, żebyśmy dodawali wpisy na Twoim mailu firmowym, wystarczy że przekażesz nam do niego dostęp na czas katalogowania. Potrzebny nam będzie przy rejestracji i aktywacji przychodzących linków. Po wykonaniu usługi hasło do maila możesz zmienić.
 • Podejmując z nami współpracę otrzymujesz dostęp do panelu klienta, w którym raporty są generowane i aktualizowane automatycznie co 24 godziny, dzięki czemu możesz śledzić postępy wykonywanego zlecenia przez całą dobę.
 • Przyjmujemy tylko witryny firmowe, czyli z podanym NIP, REGON oraz siedzibą firmy.
 • Oferowane Linki przez Usługodawcę nie są Linkami abonamentowymi. Usługodawca nie usuwa Linków. W przypadku serwisu usuniętego z sieci, Link również znika. Usługodawca udziela 3 miesięcznej gwarancji na pozyskane Linki.

379 PLN brutto

Pakiet Dom i Budownictwo

25 serwisów branżowych

Zamów

Przykłady serwisów

1

2

3

4

Zobacz również

Pakiet Medyczny

Jeżeli prowadzisz gabinet medyczny, to te linki pomogą Ci wypozycjonować Twoją stronę www.

Pakiet Firmowy

Wykonamy nawet 130 wizytówek internetowych dla Twojej firmy. To idealny pakiet na lokalne SEO.

Artykuły sponsorowane

Opublikujemy artykuły z wartościowymi treściami, które przyciągną uwagę klientów.

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie poprzez nasze formularze, w których umieścisz wszystkie szczegóły linkowania.

Zamów

Nie wiesz jakie usługi wybrać?

Zadzwoń

535 901 662

Lub skorzystaj z naszego poradnika online

Nie wiesz co zamówić?

Szybka oferta