Logo

wyślij do nas e-mail:

kontakt@pozycjonusz.pl
Logo

telefon komórkowy:

505 069 981

Logo

telefon stacjonarny:

(85) 307 00 12

Logo

Budujesz? Remontujesz? Urządzasz? A może zarządzasz lub sprzedajesz nieruchomości? Ten pakiet jest dla Ciebie! Tworzymy wizytówkę Państwa firmy w 35 serwisach związanych tylko i wyłącznie z branżą budowlaną. W wizytówce umieszczamy pełne dane firmy, dane adresowe oraz opis Państwa oferty. Wpis jest umieszczany w dziale powiązanym z Państwa profilem działalności. Oprócz linku który kieruje do Państwa strony i pozycjonuje ją macie Państwo dodatkową reklamę swoich usług. Niektóre z serwisów mają specjalne powiadomienia mailowe o nowo dodanych zleceniach powiązanych z profilem dodanej przez nas wizytówki, przykład:

 

W jednym z serwisów dodaliśmy wpis firmy zajmującej się oświetleniem, następnego dnia na maila przyszły powiadomienia, że w serwisie pojawiły się cztery zlecenia na kupno oświetlenia. Zlecenia takie są dodatkowo weryfikowane przez właścicieli tych portali więc oddzwaniając do zainteresowanych firm mają Państwo pewność, że ogłoszenia są prawdziwe.

 

 
Cena

135

PLN BRUTTO

Zamawiam

 

 

 

  • dodanie Państwa strony do 35 serwisów związanych z branżą Dom i Budownictwo
  • w każdym serwisie zostanie stworzona wizytówka Państwa firmy ze wszystkimi danymi tele-adresowymi oraz ofertą
  • w cenie znajduje się napisanie opisów oraz opłaty aktywacyjne !
  • strona pozyska naturalne linki oraz skuteczną reklamę
  • raport z bezpośrednimi linkami do wpisów w serwisach
  • przyjmowane są tylko witryny firmowe, czyli z podanym NIP,REGON, siedzibą firmy !
  • wpisy dodawane są na skrzynce mailowej stworzonej przez nas np. nazwafirmy@wp.pl po zrealizowanym projekcie przekazujemy dane dostępowe do skrzynki, więc można będzie przekierować ją na własną skrzynkę. Osoby które chcą abyśmy dodawali wpisy na mailu firmy, muszą przekazać nam do niego pełny dostęp na czas katalogowania w celu rejestracji i aktywacji przychodzących linków, po usłudze hasło do maila może zostać zmienione.
  • dostęp do panelu pod adresem http://www.pozycjonusz.pl/panel.html w którym dodane linki aktualizowane są automatycznie co 24h dzięki czemu mogą Państwo śledzić postępy zlecenia całą dobę! Tak wygląda przykładowe zamówienie: Przykład
 

Przykłady wizytówek

Wpis w FirmyBudowlane
Wpis w Budowlanki
Wpis w BudowlanyKatalog