tylko

wartościowe linki

dla twojej strony internetowej

zaufaj naszemu doświadczeniu

Ogłoszenia

wartościowe linki

dywersyfikacja linków

dodatkowa reklama

Serwisy ogłoszeniowe to również świetny sposób na pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego oraz pozyskanie naturalnych linków wysokiej jakości. Są one bardzo popularną formą docierania do potencjalnych klientów. Za ich pośrednictwem można wystawić informację o oferowanych produktach i usługach. Dzięki nim internauta z łatwością odnajdzie w sieci interesującą go ofertę. Co więcej, serwisy ogłoszeniowe cieszą się bardzo dużym zaufaniem wielu użytkowników.

Nasi specjaliści SEO tworzą prezentację usług, a także produktów nawet w 70 różnorodnych serwisach. Oprócz tego umieszczają link do strony głównej lub podstron, dzięki czemu skutecznie wzmacniane zostają działania SEO. Strona oprócz pozycjonowania zyskuje także reklamę, ponieważ serwisy ogłoszeniowe są dość popularne w Polsce, a każde z dodanych przez nas ogłoszeń notuje odwiedziny. Pakiet Ogłoszeń jest idealny do dywersyfikacji linków przychodzących i sprawia, że ich ogólny profil wygląda znacznie naturalniej. Do publikacji wybieramy wyłącznie sprawdzone portale ogłoszeniowe wysokiej jakości. To skuteczny sposób pozycjonowania strony www lub sklepu internetowego niewielkim kosztem.

Dodatkowo, ogłoszenie w serwisie daje Ci duże możliwości przedstawienia firmy w sieci oraz ogromną szansę na jej wypromowanie. Ważna jest jednak dbałość o odpowiednie zaprezentowanie oferty. Dodając ogłoszenie zwracamy więc uwagę na to, by prawidłowo oznaczyć lokalizację, ponieważ jest to bardzo istotne w kwestii pozycjonowania lokalnego. Oprócz tego niezwykle ważne jest nadanie dobrego tytułu pod SEO, zawierającego słowa kluczowe, dzięki którym Twoje ogłoszenie z pewnością zostanie odnalezione poprzez wyszukiwarkę. Dbamy także o dopasowanie odpowiedniej kategorii i wprowadzenie danych teleadresowych.

Wybierz swój pakiet

  • Korzystając z naszego Pakietu Ogłoszeń zyskujesz ogłoszenia Twojej firmy w nawet 70 profesjonalnych serwisach ogłoszeniowych!
  • Większość katalogów umieszcza wpisy z pełnym adresem url domeny czyli z https. Natomiast część katalogów nie przyjmuje linków w wersji https.
  • W każdym serwisie zostanie dodane ogłoszenie dotyczące Twoich usług czy produktów z danymi teleadresowymi, takimi jak np. adres firmy, telefon kontaktowy czy mapka dojazdu oraz pełna oferta. Co więcej, każde ogłoszenie będzie posiadało oczywiście klikalny link do Twojej strony, co skutecznie polepszy widoczność jej widoczność w wyszukiwarce i pozwoli Ci zyskać ruch w witrynie.
  • W cenie Pakietu Ogłoszeń stworzymy dla Ciebie aż 12 unikalnych tekstów dla 35 ogłoszeń lub 25 unikalnych tekstów dla 70 ogłoszeń. Oferujemy również możliwość dokupienia wszystkich unikalnych tekstów. Wystarczy, że w zamówieniu zaznaczysz odpowiednią opcję.
  • Dzięki naszym działaniom Twoja strona pozyska naturalne linki w postaci adresu www oraz reklamę w nawet 70 najpopularniejszych serwisach ogłoszeniowych.
  • Na koniec otrzymasz szczegółowy raport z bezpośrednimi linkami do wpisów w serwisach ogłoszeniowych.
  • Wpisy dodawane są na stworzonej przez nas skrzynce mailowej. Najczęściej schemat adresu wygląda następująco: nazwafirmy@pocztafirm.pl. Po zrealizowanym projekcie przekazujemy dane dostępowe do skrzynki, dzięki czemu będziesz mógł bez problemu przekierować wszelkie wiadomości na własny adres e-mail. Jeśli chcesz, abyśmy dodawali wpisy na Twoim mailu firmowym, musisz przekazać nam do niego pełen dostęp na czas dodawania ogłoszeń w celu rejestracji i aktywacji przychodzących linków. Po wykonaniu przez nas usługi hasło do maila może zostać zmienione.
  • Na czas realizacji zlecenia otrzymujesz od nas dostęp do panelu klienta, w którym raporty generowane i aktualizowane są automatycznie co 24 godziny. Dzięki temu możesz śledzić postępy zlecenia przez całą dobę!
  • Chcesz podjąć z nami współpracę? Pamiętaj, w ramach Pakietu Ogłoszeń przyjmujemy wyłącznie strony firmowe oraz sklepy internetowe.
  • Oferowane Linki przez Usługodawcę nie są Linkami abonamentowymi. Usługodawca nie usuwa Linków. W przypadku serwisu usuniętego z sieci, Link również znika. Usługodawca udziela 1 miesięcznej gwarancji na pozyskane Linki.

455 PLN brutto

Pakiet Ogłoszenia 70

70 serwisów ogłoszeniowych

Zamów

325 PLN brutto

Pakiet Ogłoszenia 35

35 serwisów ogłoszeniowych

Zamów

Zobacz również

Pakiet Medyczny

Jeżeli prowadzisz gabinet medyczny, to te linki pomogą Ci wypozycjonować Twoją stronę www.

Ogłoszenia

Jeżeli chcesz promować swoją stronę firmową lub sklep i jednocześnie ją pozycjonować, to jest to!

Artykuły sponsorowane

Opublikujemy artykuły z wartościowymi treściami, które przyciągną uwagę klientów.

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie poprzez nasze formularze, w których umieścisz wszystkie szczegóły linkowania.

Zamów

Nie wiesz jakie usługi wybrać?

Zadzwoń

535 901 662

Lub skorzystaj z naszego poradnika online

Nie wiesz co zamówić?

Szybka oferta