Logo

wyślij do nas e-mail:

kontakt@pozycjonusz.pl
Logo

telefon komórkowy:

505 069 981

Logo

telefon stacjonarny:

(85) 307 00 12

Logo

  Jesteśmy firmą oferującą profesjonalne usługi SEO dla stron internetowych m.in. poprzez katalogowanie stron, publikowanie ogłoszeń, artykuły sponsorowane, pisanie postów na forach internetowych i umieszczanie linków w sygnaturkach czy poprzez kompleksową usługę link buidlingu dedykowaną pod konkretną branżę i stronę. Wszystkie te metody połączone z audytem SEO i dobrą optymalizacją strony, które również wykonujemy i działaniami w social media powodują podwyższenie pozycji witryny w wyszukiwarce Google na pozycjonowane frazy, a co za tym idzie, wzrost wejść na stronę pozycjonowaną nawet kilkudziesięciokrotny, zwiększenie renomy strony i oczywiście większe zyski ! Należy jednak pamiętać, że przy obecnym działaniu algorytmu, same linkowanie mimo że jest głównym czynnikiem rankującym, przestaje dawać satysfakcjonujące efekty, Google stale podwyższa poprzeczkę i do osiągnięcia wysokich pozycji należy się postarać w różnych obszarach emarketingu JEDNOCZEŚNIE.

 

  Nasza oferta to idealne wyjście dla osób, których nie interesuje podpisywanie umów na pozycjonowanie, 6 miesięczne okresy wypowiedzenia i abonamenty z których nic nie wynika, tylko jednorazowa płatność za konkretne i przesłane w raporcie usługi SEO, które wraz z innymi działaniami emarketingowymi podbiją pozycje strony. W dobie coraz to popularniejszego i powszechniejszego dostępu do internetu, reklama w wyszukiwarkach internetowych staje się podstawą dla wielu firm, którym zależy na wzroście sprzedaży swoich towarów i usług. Jeżeli zależy Państwu na promowaniu swojego biznesu w sieci, zapraszamy!  Jesteśmy legalnie działającą firmą, wystawiamy faktury VAT, dzięki czemu nasze usługi mogą Państwo wrzucić w koszt prowadzenia waszej działalności gospodarczej.

 

  W związku z coraz większą ilością płatnych katalogów podjęliśmy współpracę, z wieloma właścicielami kilkuset katalogów płatnych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu ceny łącznie z umieszczeniem strony w danym katalogu o praktycznie połowę niższe, niż sam koszt sms'a który musielibyście Państwo wysłać, by umieścić stronę w danym katalogu! W bazie mamy kilkaset miejsc na umieszczenie linku, tylko sprawdzone, niezbanowane i zadbane miejsca.

 

  Gwarantujemy pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy z naszą firmą i do zapoznania się z naszą ofertą którą mają Państwo po lewej stronie.