Logo

wyślij do nas e-mail:

kontakt@pozycjonusz.pl
Logo

telefon komórkowy:

505 069 981

Logo

telefon stacjonarny:

(85) 307 00 12

Logo

Zapraszamy do współpracy wszystkie agencje SEO, agencje interaktywne oraz inne podmioty zajmujące się pozycjonowaniem stron w wyszukiwarkach. W chwili obecnej pozyskujemy linki dla ponad 50 firm oraz agencji które współpracują z nami już kilka lat co świadczy o tym, że nasze usługi pozytywnie wpływają na pozycje stron ich klientów. Niektóre firmy w naszym panelu mają już po kilkaset zleceń dla swoich klientów! Decydując się na współpracę z naszą firmą, uzyskają Państwo wiele profitów :

 

1) Dobrane indywidualnie do liczby zamówień, promocyjne ceny ! Zniżki na poszczególne pakiety nawet do 30% !

2) Indywidualne pakiety na życzenie !

3) Preferencyjne modele rozliczeń ! Z firmami które współpracują z nami dłuższy czas, rozliczamy się w cyklach miesięcznych czy po wykonaniu określonej liczby zleceń.

4) Możliwość korzystania z API i pobierania wszystkich szczegół projektów bezpośrednio do swojego panelu!

5) To co najważniejsze - efekty ! Większość firm współpracuje z nami od długiego czasu zlecając nam co miesiąc kolejne projekty, co świadczy o tym, że prowadzony przez nas link buidling przynosi dla nich korzyści. 

6) Możliwość podpisania umowy o zachowaniu poufności, choć NIGDY nie kontaktujemy się z klientami agencji zlecającymi nam linki!

7) Kompleksowy link buidling w określonej kwocie. Jeżeli Twój klient dysponuje kwotą 200, 500 czy 2000zł miesięcznie, dobierzemy mu indywidualny plan na link building na kilka miesięcy do przodu!

 

 

Przykładowe ceny naszych dwóch najpopularniejszych pakietów przy jednorazowych większych zamówieniach (firmy które chcą z nami współpracować i chcą zamawiać jednorazowo kilkanaście/kilkadziesiąt pakietów, przykładowo przy zamówieniu czterech pakietów TrustRank płacą Państwo 350zł brutto/pakiet zamiast 369zł brutto):

 

Nazwa pakietu Liczba jednorazowo zamówionych pakietów
1-3 pakiety 4-10 pakietów 11-20 pakietów powyżej 20 pakietów
TrustRank 369zł 350zł 330zł ustalane indywidualnie
Firmowy 199zł 179zł 160zł ustalane indywidualnie

 

Przykładowe ceny naszych dwóch najpopularniejszych pakietów ale przy systematycznych kolejnych zamówieniach (firmy które chcą z nami współpracować ale chcą zamawiać systematycznie mniejsze ilości pakietów, przykładowo przy zamówieniu czwartego pakietu TrustRank płacą Państwo 355zł brutto zamiast 369zł brutto):

 

Nazwa pakietu Liczba kolejnych zamówionych pakietów
1-3 pakiety 4-7 pakietów 8-11 pakietów powyżej 11 pakietów
TrustRank 369zł 355zł 340zł ustalane indywidualnie
Firmowy 199zł 185zł 170zł ustalane indywidualnie

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu w celu ustalenia indywidualnych warunków ! Nasza pełna oferta pakietów znajduje się na stronie http://www.pozycjonusz.pl/oferta.html Osoby które chcą uzyskać cennik zniżkowy w pliku pdf na wszystkie nasze pakiety, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Cennik zniżkowy nie łączy się z innymi promocjami!

 

Zaufali nam m.in.: