Lokalne SEO - Pozycjonusz.pl
Oceń
(0/5)

Lokalne SEO

Lokalne SEO, to idealny wybór jeżeli Twój biznes opiera się na lokalnej społeczności, a frazy które monitorujesz w wyszukiwarce Google kończą się nazwą miejscowości np. Fryzjer Bydgoszcz, czy nawet dzielnicą np. Stomatolog Bemowo. Usługa pozycjonowania lokalnego to u nas cztery filary

Decydując się na współpracę z naszą firmą, uzyskają Państwo wiele profitów :

blank

Audyt i optymalizacja SEO

Pozycjonowanie lokalne najlepiej jest zacząć od audytu SEO, od sprawdzenia błędów na stronie, a następnie ich wyeliminowania, tak aby późniejszy link building przynosił znacznie lepsze efekty i strona w jak największym stopniu była dostosowana do wytycznych Google. Nasza firma oferuje możliwość wykonania takiego audytu i wykonania optymalizacji pod kątem lokalnego SEO.

blank

Kompleksowy link building

Dzięki współpracy z właścicielami lokalnych serwisów z kilkunastu wojewódzkich miast Polski, możemy Państwu pozyskać linki lokalne, które są jednym z kluczowych wskaźników do osiągnięcia wysokich pozycji. Oprócz takich miejsc jak serwisy lokalne, katalogi lokalne, serwisy ogłoszeniowe lokalne, nasza baza to także kilkadziesiąt katalogów NAP (Name, Adress, Phone) gdzie możemy umieścić dla Państwa wizytówki.

blank

Konto Google Moja Firma

Przy pozycjonowaniu lokalnym, nie obejdzie się bez konta Google Moja Firma. Wizytówka tam stworzona, wyświetla się w Mapach Google, a także w wynikach wyszukiwania. Nasza firma jest w stanie taką wizytówkę stworzyć, uzupełnić ją wartościowymi treściami i zoptymalizować pod odpowiednie frazy.

blank

Prowadzenie wizytówki Google Moja Firma

Stworzona i zoptymalizowana wizytówka w Google Moja Firma, to dopiero połowa sukcesu. Jak dowodzą różne testy, aktualizowana wizytówka o nowe treści jest wyżej w rankingu, aniżeli wizytówki które tych treści nie aktualizują. Najnowszym dodatkiem w Google Moja Firma, są Wpisy, gdzie możemy umieszczać co 7dni, krótki tekst ze zdjęciem wraz z klikalnym odnośnikiem. Wpis taki pojawia się pod naszą wizytówką w prawej części wyszukiwarki Google. Nasza firma oferuje prowadzenie wizytówki!