Logo

wyślij do nas e-mail:

kontakt@pozycjonusz.pl
Logo

telefon komórkowy:

505 069 981

Logo

telefon stacjonarny:

(85) 307 00 12

Logo

  W chwili obecnej, posiadamy w bazie 100 katalogów TrustRank, 150 katalogów firmowych, 30 katalogów turystycznych, 30 katalogów sklepów, 35 katalogów z branży budownictwa oraz 30 katalogów medycznych. Katalogi są systematycznie sprawdzane, pod względem site, BL, TF, CF oraz czy są zadbane i moderowane.

 

   Większość osób, przy wyborze usługi katalogowania kieruje się wskaźnikiem PageRank danego katalogu, jest on na pewno ważny ale nie najważniejszy, ponieważ jeżeli katalog jest zbanowany, posiada wskaźnik site na poziomie kilu stron, nawet jakby miał PageRank 10 to jest bezużyteczny i od razu wylatuje z naszej listy. W chwili obecnej powstaje coraz więcej katalogów na domenach "przechwyconych" czyli miesiąc temu na domenie x.pl był sklep internetowy, wskaźnik PR wynosił 4, osoba nie przedłużyła domeny, i domena jest przechwytywana i stawiany jest na niej katalog który ma wskaźnik PR 4. Osoby które nie wiedzą o tym, umieszczają tam stronę płacąc czasami kilka złotych za sms'a bo przecież katalog ma PR4, a po jakimś czasie się okazuje, że PR spada do 0, stąd staramy się unikać takich katalogów. Zdarzają się przypadki, że strona utrzymuje PR lub minimalnie spada on o 1 oczko, ale są to rzadkie przypadki. Dlatego staramy się by nasza lista była jak najbardziej wartościowa pod względem innych wskaźników niż tylko PR i zawierała tylko te katalogi, które faktycznie przekażą jakąś moc stronie katalogowanej. Ważnym wskaźnikiem danego katalogu jest jego moderacja, nie umieszczamy stron gdzie, ostatnia aktualizacja była miesiąc temu, a w kolejce jest kilkaset stron. UWAGA! OD 15.04.2016 Google przestało pokazywać oficjalnie wskaźnik PageRank, więcej tutaj.

   Naszym katalogowaniem obalamy mit, który mówi o tym, że katalogi już nic nie dają stronie pozycjonowanej. Zgadzamy się w 110% ale jeżeli mówimy o katalogach na tzw. multikodach, na przechwyconych domenach, stawianych w setkach sztuk. Są katalogi i katalogi...my stawiamy na te, gdzie jest możliwość umieszczenia pełnych danych firmowych, umieszczenia zdjęć, mapki dojazdu i innych, a to właśnie na takich katalogach Google opiera wyniki regionalne! Bez powtarzającego się adresu naszej firmy w internecie, Google nie miałoby szansy ocenić, która firma ma być w TOP1 w mapkach, a która TOP5. Listy katalogów na których dodajemy wpisy, nie zmieniają się więcej niż 5-10% w skali roku, co świadczy o tym, że Google przy swoich aktualizacjach nie ma im nic do zarzucenia. Oczywiście samymi katalogami nie mamy możliwości wypozycjonowania się na trudne frazy, dlatego tak ważny jest szeroko pojęty link building z innych źródeł, dobra optymalizacja i inne działania emarketingowe prowadzone jednocześnie. Czasy mechanicznego pozyskiwania linków bez opamiętania i odświeżania monitoringu pozycji przeminęły bezpowrotnie!

 

   W pozycjonowaniu, jak nigdzie indziej liczy się jakość a nie ilość, czasami jeden dobry link, może dać tyle co kilkadziesiąt innych słabszych linków. Podjęliśmy także współpracę z płatnymi katalogami, dzięki czemu zlecając nam usługę katalogowania, mogą Państwo oszczędzić nawet kilkaset złotych na samych kosztach smsów które byś musieli Państwo wysłać by dodać w nich swoją stronę, nie licząc stworzenia opisu i czasu na jego dodanie.

   Wychodząc naprzeciw coraz to nowym metodom pozyskiwania linków, wprowadziliśmy usługę katalogowania w katalogach firmowych, turystycznych, medycznych oraz sklepowych. Katalogi te różnią się od innych tym, że nie możemy umieścić anchor tekstu w linku do naszej strony, czyli linkiem do naszej strony jest po prostu adres naszej strony. Katalogi te mają zazwyczaj wysoki domain authority, page authority oraz TrustFlow dzięki czemu nasza strona po pierwsze zyskuje naturalnie wyglądający link(bez anchora) który także jest bardzo potrzebny w pozycjonowaniu, a po drugie strona zdobywa TrustRank który jest jedną z ważniejszych czynników dla google w układaniu wyników wyszukiwania. Dodając wpis w wyżej wymienionych katalogach tworzymy dla Państwa pełną wizytówkę firmy/sklepu/gabinetu/oferty noclegowej dzięki czemu oprócz pozycjonowania mają Państwo darmową reklamę!

 

   Każdy z naszych klientów otrzymuje dostęp do panelu w którym co 24h aktualizują się linki, dzięki czemu można w każdej chwili sprawdzić jak wygląda status projektu! Zakładamy także konto do śledzenia pozycji w wyszukiwarce google interesujących Państwa fraz, dzięki czemu, na bieżąco śledzicie postępy.

 

   Dlatego jeżeli liczą Państwo na naprawdę dobre efekty, i zdają sobie Państwo sprawę, że za 10zł nie wypozycjonuje się strony na wysokie pozycje, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wszystkie ceny, są cenami brutto. Wystawiamy FV. Nie katalogujemy stron erotycznych, hazzardowych, marnych stron zapleczowych oraz łamiących polskie prawo. Oferta przedstawiona poniżej nie jest jedynym wyznacznikiem naszych usług, jeżeli chcesz sam stworzyć swój pakiet napisz do nas, podejmiemy się każdego katalogowania !