Logo

wyślij do nas e-mail:

kontakt@pozycjonusz.pl
Logo

telefon komórkowy:

505 069 981

Logo

telefon stacjonarny:

(85) 307 00 12

Logo

Początki naszej działalności to rok 2009, kiedy to po raz pierwszy zaczęliśmy oferować kompleksowy link building dla naszych klientów. Od tego momentu stale rozwijamy naszą ofertę, poprzez ciągłą analizę algorytmu Google i dobieranie pod jego kątem najbardziej efektownych oraz bezpiecznych metod linkowania Państwa stron. Skupiamy się tylko i wyłącznie na linkach wysokiej jakości, które nie zaszkodzą Państwa stronie a jedynie przyniosą pożądane efekty. Przy poszukiwaniu miejsc w których moglibyśmy je umieścić, staramy się wybierać te, które oprócz efektu SEO, przyniosą realnych użytkowników na stronę. Oprócz link buildingu który jest kluczowym elementem zdobywania pozycji w Google, oferujemy audyty i optymalizację SEO, copywriting SEO, budowę zaplecz pozycjonerskich, działania content marketingowe, czyli wszystko to co wpływa na pozycję strony w Google. Od początku naszej działalności zrealizowaliśmy kilkanaście tysięcy projektów dla wielu zadowolonych klientów, zaczynając od realizacji pojedynczego pakietu linków, a kończąc na kompleksowej obsłudze SEO, nabierając w ten sposób wiele cennego doświadczenia, w efektywnym SEO. Decydując się na usługi naszej firmy, mają Państwo gwarancję rzetelnego i fachowego budowania pozycji w Google. Nasza firma to już:

 

ponad 7000 klientów

ponad 18000 zrealizowanych projektów

prawie 100 000 linkowanych fraz

Opinie o nas:

http://www.forum.optymalizacja.com/topic/141541-pozycjonuszpl-opinie/
https://www.whitepress.pl/baza-wiedzy/11/pozycjonusz-analiza-narzedzia
https://www.facebook.com/groups/496083163758299/permalink/1026950100671600/ (grupa SEO na FB, należy dołączyć aby zobaczyć opinie)

Współpracujemy z wieloma agencjami interaktywnymi oraz firmami pozycjonerskimi, którym wykonujemy różnorodne usługi SEO. Wiele z nich darzy nas zaufeniem już kilka lat, stale zlecając nam kolejne projekty dla swoich nowych klientów, co świadczy o jakości naszych usług. Dołącz do nich już dziś!