tylko

wartościowe linki

dla twojej strony internetowej

zaufaj naszemu doświadczeniu

Fora

wartościowe linki

linki w sygnaturkach

dywersyfikacja linków

Kolejnym pakietem w naszej ofercie jest Pakiet Fora. W ramach tej usługi umieszczamy linki do Twojej strony internetowej na forach internetowych. W dobie nieustannie zmieniającego się algorytmu Google, linki z forów internetowych idealnie różnicują linki przychodzące do strony i sprawiają, że ich ogólny profil jest znacznie naturalniejszy, czyli bardziej wartościowy dla Google. Linki na forach umieszczamy w sygnaturkach, które pokazują się pod postami użytkownika.

 

Mogą to być zarówno linki tekstowe: 

 

Jak i przyciski „WWW”:

 

Na każdym z forów zostanie napisany krótki post, pod którym pojawi się właśnie taka sygnaturka z linkiem do Twojej strony internetowej. Usługa ta w żadnym wypadku nie jest marketingiem szeptanym. Polega wyłącznie na pozyskaniu linku z sygnaturki. Fora, na których umieszczamy posty, pochodzą z kilkudziesięciu różnych tematyk. Posty są pisane przez nas, dzięki czemu możemy zapewnić Ci unikalność oraz naturalność treści i dopasowanie ich do tematyki wątku. Z ogromną starannością dbamy o pozytywny wizerunek Twojej firmy. Co więcej, gwarantujemy, że każdy z postów umieszczamy w aktualnych tematach. Dla bezpieczeństwa naszych klientów proponujemy wyłącznie linki brandowe, bez exact match.

 

Wybierz swój pakiet

  • W ramach Pakietu Fora oferujemy tworzenie postów różniących się od siebie długością oraz umieszczenie linków do Państwa strony na aż 30 forach internetowych.
  • Większość katalogów umieszcza wpisy z pełnym adresem url domeny czyli z https. Natomiast część katalogów nie przyjmuje linków w wersji https.
  • W każdym poście zostanie napisany krótki komentarz dotyczący dyskusji w danym temacie. Zawsze wybieramy neutralne wątki, np. dotyczące hobby czy wakacji. Na dole, tuż pod treścią zostanie umieszczona sygnaturka z linkiem do Twojej witryny.
  • Dzięki tej usłudze Twoja strona internetowa pozyska dodatkowe, wartościowe linki, różnicujące profil linków strony. Są one bardzo ważne w procesie linkowania.
  • W ramach tej usługi przyjmujemy strony internetowe z praktycznie każdej branży.
  • Posty dodawane są na stworzonej specjalnie do tego celu. Najczęściej jej schemat wygląda następująco: nazwafirmy@pocztafirm.pl. Po zrealizowanym projekcie przekażemy Ci dane dostępowe do skrzynki. Dzięki temu będziesz mógł przekierować przychodzące wiadomości na własną skrzynkę. Jeśli chcesz, abyśmy dodawali wpisy na Twoim mailu firmowym, przekaż nam do niego pełen dostęp na czas realizowania zlecenia w celu rejestracji i aktywacji przychodzących linków. Po zakończonej usłudze hasło do maila może zostać zmienione.
  • Na czas naszej współpracy otrzymujesz także dostęp do panelu klienta, w którym nasi specjaliści SEO dodają raporty co 5-7 dni roboczych. Z kolei po około 20 dniach roboczych dostaniesz od nas pełen raport z bezpośrednimi linkami do postów na forach.

359 PLN brutto

Pakiet Fora internetowe

posty i linki na 30 forach

Zamów

Zobacz również

Pakiet Firmowy

Wykonamy nawet 130 wizytówek internetowych dla Twojej firmy. To idealny pakiet na lokalne SEO.

Ogłoszenia

Jeżeli chcesz promować swoją stronę firmową lub sklep i jednocześnie ją pozycjonować, to jest to!

Artykuły sponsorowane

Opublikujemy artykuły z wartościowymi treściami, które przyciągną uwagę klientów.

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie poprzez nasze formularze, w których umieścisz wszystkie szczegóły linkowania.

Zamów

Nie wiesz jakie usługi wybrać?

Zadzwoń

535 901 662

Lub skorzystaj z naszego poradnika online

Nie wiesz co zamówić?

Szybka oferta