FAQ

Wszystkie nasze usługi raportowane są w naszym panelu, do którego dostęp ma każdy z naszych klientów. Raporty z dodanych linków, pojawiają się średnio co 24h więc nie wysyłamy żadnych plików txt lub plików w Excelu po miesiącu lub dwóch ze zrealizowanymi usługami.

Nie, na czas współpracy z naszą firmą monitoring 5 słów kluczowych desktop+mobile jest całkowicie bezpłatny, po zakończeniu współpracy jest po prostu wyłączany. Opcję monitorowania fraz można zaznaczyć dla zamówienia powyżej 300zł brutto.

Zamówienia startują w ciągu 5dni roboczych od momentu ich opłacenia, termin ten wynika z opisów które zlecamy copywriterom i na które średnio czekamy od 3 do 5 dni roboczych. Jest możliwość priorytetowego startu zlecenia tj. w ciągu 24h w dni robocze, za opłatą 30zł netto (36,9zł brutto). Opcję priorytetowego startu należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

Nie, nasze usługi są kompleksowe, po opłaceniu wystarczy oczekiwać na pełny raport.

Nie, nie ma żadnych rocznych abonamentów, płatności w celu odnowy linków i tym podobnych.

Google bezustannie pracuje nad ulepszeniem swojego algorytmu, nie możemy zagwarantować iż działania które dziś przynoszą efekt i są bezpieczne, będą takie za np. rok czasu. Jednak do wszystkich naszych zrealizowanych usług posiadamy pełne dane dostępowe, więc link który się okaże toksyczny za rok możemy bez problemu skasować i nie będzie on wpływał negatywnie na stronę i jej wyniki!

Średni czas realizacji pojedynczego pakietu to 3-4 tygodnie, jednak zawsze ustalamy z klientem bądź sami proponujemy w przypadku większych zamówień o realizację stopniową i w dłuższym okresie czasu.

Naszymi referencjami jest kilkadziesiąt agencji, które zgodziły się na umieszczenie swoich logo na naszej stronie, ponieważ są zadowolone z naszych usług. Dodatkowo na największym forum SEO w Polsce znajdą Państwo opinie o nas jak i w tematycznych grupach na Facebooku.

Katalogi na multikodach po 12zł niestety już nie (szkoda bo kiedyś naprawdę robiły robotę), ale katalogi które generują ruch, które są tematyczne, w których jest możliwość umieszczenia pełnej wizytówki firmy, oczywiście że tak i tylko takie znajdują się w naszej ofercie. Proszę pamiętać że katalogowanie nie równa się pozycjonowanie, licząc na większy ruch na stronie należy działać kompleksowo!

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie poprzez nasze formularze, w których umieścisz wszystkie szczegóły linkowania.

Zamów

Nie wiesz jakie usługi wybrać?

Zadzwoń

535 901 662

Lub skorzystaj z naszego poradnika online

Nie wiesz co zamówić?

Szybka oferta